Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie...

czy sa tutaj jakies dziewczyny ktore sie obawiaja ze sa w ciazy?

Polecane posty

Gość boje sie...

mam nadzieje ze nie jestem sama,... choc wyczytalam ze raczej to niemozliwe zebym byla w ciazy...,kochalam sie z chlopakiem 2 dni przed terminem na okres,ale okresu cholera nie mam,moze to stres?sama nie moge uwierzyc ze sie dalam poniesc emocjom,a teraz sie skrecam ze strachu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co miesiac tak mam
dlatego ze juz raz wpadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota musi byc ukarana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Jeśli kochałaś się 2 dni przed okresem to niemożliwe żebyś wtedy zaszła w w ciąże, chyba że zdarzały ci się mocno przedłużone cykle, bo owulacja jest 14 dni przed okresem, zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżówka
byc moze okres spoznia sie wlasnie z powodu stresu? :) chociaz prawde powiedziawszy, seks bez zabezpieczenia jest zawsze ryzykowny, niezaleznie od tego, co gadaja te wszystkie entuzjastki naturalnych metod (tylko popatrzcie, ile z nich ma nieplanowane dzieci..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochałaś się 2 dni przed okresem, bo go do tej pory nie masz. Kochałaś się 2 dni przed PRZEWIDYWANYM TERMINEM okresu, a to ogromna różnica. Jeżeli z różnych powodów (np stresu) przesunęła Ci się owulacja jest możliwość, że zaszłaś w ciążę. Najlepiej obserwować swój cykl, bo wtedy wiadomo kiedy jest owulacja i kiedy spodziewać się okresu. Ale nie panikuj, tylko poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test. Wbre pozorom o ciążę wcale nie jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
a ja właśnie dzisiaj dowiedziałm sie ze jestem w ciazy brdzo sie cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
DZIĘKUJĘ MARKOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×