Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marttttaaaaa

jaką wybrać piosenkę na pierwszy taniec młodej pary?

Polecane posty

Gość marttttaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie jaki jest
stracisz dziś cnotę bo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczke333
ja proponuje Kancelaria "Zabiorę Cię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooxa
"Niech mówi Serce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl juz
był juz ten temat, poszukaj nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl juz
"Niech mówi Serce" kto to spiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooxa
Gawlinski...a co do piosenki - wszystko tylko nie Windą do nieba, kicz i obciach na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUNIAAAA
dla mnie cudowna jest ,,moje jedyne marzenie ,,JANTAR CZESTO JEST WYBIERANA NA 1 TANIEC WESELNY :) MY Ją MIELISMY POLECAM JESZCZE JAK SPIEWA DOBRY DAMSKI GLOS ,DELIKATNIE TO JEST BOMBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOSENKI Mały Książę - Kasia Sobczyk Moje jedyne Marzenie - ver. Anna Jantar Moje jedyne Marzenie - ver. Natalii KukulskiejChcę tu zostać - Farba Unchained Melody - Gareth Gates Niebieska Piosenka - Grzegorz Tomczak Zawsze tam, gdzie Ty - Lady pank Angels - Robbie Williams Right Here waiting - Richard Marx Bo jesteś ty- Krzysztof Krawczyk Jeśli tylko chcesz - Paweł Kukiz Zakochani - Natalia Kukulska Nothing\'s gonna change my love for you - Glenn Madeiros Anyone of us - Gareth Gates Oczarowanie - Zbigniew Wodecki Niebo z moich stron - Czerwone Gitary Serca Dwa - Bayer Full Zabiorę cię - Kancelarya Gitan - Garou Czerwona Jarzębina n/n Feels like heaven - Fiction factory Kołysanka - Sumptuastic Ślubne prezenty - Irena Jarocka Dziewczyna o perłowych włosach - Omega Woman in love - Barbra Streisand Truly, Madly, Deeply - Savage Garden I will always love you - Whitney Houston UTWORY INSTRUMENTALNE Walc Barbary - Noce i Dnie (walc) Nad pięknym, modrym Dunajem - R.Strauss (walc) Pozdrawiam serdecznie :) Jakbyś czegoś potrzebowała, pisz na maila lub na gg/tlena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny love
DE SU "Kruchego świata echem" piękna piosenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUNIAAAA
swietna tez jest ,,pozwolil nam los,,, duet damsko-meski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol muzyczny klucz
ZESPOL MUZYCZNY,,KLUCZ,, TO KLUCZ DO SZAMPANSKIEJ ZABAWY!!! PRZEKONAJ SIĘ ! OBSLUGUJEMY WESELA,BALE,BANKIETY,KOMUNIE,ITP. JESTESMY NOWO POWSTALYM ZESPOLEM! POSIADAMY JUŻ DOSWIADCZENIE ! Z nami masz swietne brzmienie i dobry wokal! Spotkaj się z nami i zobacz jak spiewamy! Dzwon 508992523 Lub pisz muzyk05@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko............. sam kicz
:o współczuję:o Ale czego się można spodziewać po wiesielu... Może majteczki w kropeczki???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka007
przetańczyć z Tobą chcę całą noc Anny Jantar.... bez niej nie wyobrażam sobie wesela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×