Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniska21

Czy podoba Wam sie kolczyk w jezyku?????

Polecane posty

ja mam kolczyk od roku; nawet moja Pani stomatolog patrzy sie na mnie z ciekawym usmiechem na twarzy :) i mowie wyraznie... a klczyka nie widac jak mowie... ale gdy zaczne udrzac nim o zeby :) Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca15
Ej no ludzie ja was naprawde nie rozumiem ...czemu niektórym z was wydaje się że kolczyki w jęzku mają tylko prostytutki ....ej no sory ale prawo posiadania kolczyka nie mają tylko prostytutki ....ja mam kolczyk w języku od jakiegoś czasu i nikt z mojego otoczenia nie powiedział że jestem kurwom bo mam kolczyka ...mam takom rade do tych co ciągle żucają kurwami ...Nie oceniajcie ludzkiego charakteru po wyglądzie...kolczyk w języku nie musi służyc tylko do robienia pały ....wy najwidoczniej zachowujecie się jak kurwy skoro myślicie o kolczyku w takim kontekście ...]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_20
Ja mam kolczyk od kilku lat i jeszcze niegdy nie słyszałam stwoerdzenia, że jak ktoś ma kolczyk to jest ku... lub czymś podobnym...Jak komuś nie pasuje kolczyk to niech poprostu go nie robi i nie zwraca na to uwagi...troche wyrozumiałości...robicie z tego wielkie HALO:/ ...to tak samo jakby np z glanów, kolczyka w pępku czy też krótkich włosów u dziewczyny robiono to samo...paranoja...zastanówcie się co piszecie, bo yte bzdury nie mają sensu... ...pozdro i trzymcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyxy
Ja mam kolczyk od 2 miesiecy. Wszystkim miom znajomym bardzo sie podoba. Kumple mówią, że jest on dyskretny lecz kiedy go już widać ma tą nutke erotyzmu.:P:P A ten kto twierdzi ze laska z kolczykiem to kurwa jest nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blancia
hmmm.....wiecie ja przebiłam może nie do końca w takim dobrym studiu .. ( mojej kol przebijali tam pępek bez znieczulenia ).ale prawdziwą opuchlizne miałam tylko dzień czy dwa ....i nawet tak bardzo nie seplenilam ...tylko nie do końca wyrażnie mówiłam...a co do tego jak dłóg bolało i ile jeść nie mogłam powiem że nie miałam takich zmartwień ....jadlam już na 2 dzień wlaściwie normalnie tylko bokiem żeby zabardzo nie zachaczyc widelcem itp. a bolec nie bolało wcale ....i słyszałam o takich miejscach co ponąć " wogóle nie puchnie i wogóle nie boli " ale w to nie wieze ....to czy puchnie czy nie ...czy boli czy nie to zależy wszystko od organizmu ...jesli klijentka przekluje dobrze ....oczywiście była niezliczona ilość zakazów....ale równie oczywiście ich nie przestrzegałam....:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając kwestię kurewstwa to czy faktycznie kolczyk zwiększa doznania u osoby pieszczonej takim zakolczykowanym jęzorkiem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blancia
no wiem ....że ponąć( jeszcze nie prubowałam) kolczyk w jezyku zwiększa przyjemność podczas sexu oralnego ....no ale tak samo jest kiedy chłopaka podniecają kolczyki w pepku bo lubi lizac pepek z kolczykiem ....i cco takie edziewczyny też są "kurwami".....no sory ale pojęcie prostytutka oznacze kobiete oddajacą swe wdzieki każdemu menrzczyźnie który zamacha jej pieniędzmi ....a to że dziewczyna zrobi sobie kolczyk moze znaczyć że chce zrobic przyjemność swojemu chlopakowi z którym jest już dłogo...lub wcale nie musi to oznaczać że ma zamiar bawić się w oral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się nudzi....ostatnio mnie szczena boli....bo zachaczyłam widelcem i mocno pociągnełam...ałała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIAWA18
JA MAM KOLCZYKA W JEZYKU PONAD MIESIAC I NAPRAWDE JEST FANTASTYCZNY NIE WIEM CO ZA DALNY PISZA ZE JAK KOBIETA MA KOLCZYKA W JEZYKU TO KU**RWA LEPIEJ ZASTANOWCIE SIE CO PISZECIE KOBIETA JEST BARDZIEJ ATRAKCYJNA CHLOPAKI JAK WIDZICIE ZA***BISTA SUKE Z KOLCZYKIEM TO NAPEWNO SIE SLINICIE A TU PISZECIE TAKIE BZDURY....IDJOTYZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adiem69
Mam kolczyk już od jakiegoś czasu i bardzo jestem zadowolona... Uważam , że to fajny dodatek ;D Panom również się podoba z tego co wiem... zawsze mówią , że daje super efekt przy pocałunkach :) Co do jedzenia to nie wierzcie w te bzdury... ja jadłam już normalny obiad ( Spaghetti ) godzinę po zabiegu.. język jakoś po 3 godzinach troszkę napuchł i trzymał się ten stan jakieś 3 dni ... ale mimo to mogłam normalnie jeść ( nieco wolniej co prawda ale ... dałam radę ) ! Szkliwo się nie niszczy ... chyba , że ktoś bardzo lubi ocierać językiem o zęby żeby za wszelką cenę pokazać kolczyk ... ! =) Kolczyk to fajna "zabawka " zarówno u kobiet jak i u mężczyzn :P A co do buziaczków to mogę również powiedzieć o odczuciach 2 strony ( tej bez kolczyka ) .. i powiem szczerze , że ta strona ma lepiej bo ma super odczucie ... mmm ... bosko ! ;) całowałam się z chłopakiem z kolczykiem więc wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adiem69
Aha... no jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to zapraszam serdecznie na gadu .. 4445441 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA, TYLKO KOORWISZONY , SZMATTY I SZLAUCHY MAJA KOLCZYKI W JEZYKU, ZEBY MOGLY ZAIMPONOWAC DRESIKOWI KTOREMU WLASNIE OBIAGAJA, JAKIE TO ONE NIE SA DOSWIADCZONE I WOGULE PRAWDZIWE KOBIETY KTORE SIE SZANUJA NIE POTRZEBUJA TAKICH UROZMAICEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evunia
BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Ludzie kochani troszke więcej tolerancji, bo jesteście strasznie ograniczeni. To czy ktoś ma kolczyk na języku, brwi, pępku, nosie, łechtaczce czy nawet pochwie jest tylko i wylącznie jego sprawą.I wbrew pozorom nie świadczy to o tym że ktoś jest kurwą. Takie negatywne wypowiedzi należą tylko do wybitnie NIEINTELIGENTNYCH osób, które nie potrafią zrozumiec i zaakceptować faktu że można sobie zrobić coś takigo bo ma się na to ochotę. Skoro uważacie że tak robią tylko kurwy to znaczy że nie macie pojęcia o kurwach, bo zapewne żadnej w życiu nie spotkaliście. Po drugie że w glowie wam tylko sex i kurwy, skoro dla was jedynym powodem przekłucia jest bycie kurwą. Więc oświadczam wam TO NIE JEST JEDYNY POWÓD. Przykro mi że dotąd żyliście w błędzie. Biedni mali głupcy. PS Pisze się WOGÓLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aauroraa
a ja jadę z moim facetem w srode do pircera i oboje damy zrobic sobie tekie cudenko :) od kilku miesiecy mam kolczyk w pepku, a moj facio w brwi... i przypuszczam, ze to nie koniec naszych szalenstw... k*rwą nie jestem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam przez bardzo krótki czas kolczyk w języku. przebijała mi koleżanka, która wcześniej już robiła tego typu \'zabiegi\'. byłam bardzo zadowolona bo język mi nie spuchł ani troszkę, nawet mnie samo przebijanie nie bolało. niestety wyciągnęłam po krótkim czasie a teraz bardzo żałuję:) i mam zamiar znowu przebijać:) i poprostu muszę to napisać... pisze się W OGÓLE. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDXdXdxDxD
pewnie super sprawa;p;p moja kolezanka miala go od pewnego czasu i zawsze jej zazdroscilam;D zaje***uczucie (tak twierdzila) w te wakacje zdecytowalam sie zrobic i.. zrobilam go dzisiaj na poczatku looz ale teraz zajebi** mnie boli nie jem, nie pije ale jakos przezyje;))mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej;] na poczatku mam dluga sztange al po 2-3 tyg wymienie na krotsza;p i wcale nie uwazam sie za zadna dziw**, szmate itp przeciez to teraz normalne wszyscy robia gdzies kolczyki ;pp ja mam dopiero 15 lat i juz mysle gdzie zrobic nastepny pzdr;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula333
Potrzebuję rady. 2 dni temu zrobiłam sobie kolczyk w języku i mam pytanko, kiedy będę mogła wymienić go na krótszy? Czekam na odp. Tio bardzo pilne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kolczyk u dziewczyny to jedynie w cycuszku. Która z Was ma przebity suteczek i założony ładny kolczyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evunia
Do asiula333 Musisz zobaczyć jak ci się goi rana. Jeżeli dobrze to możesz go wymieć nawet po 2 tygodniach - do miesiąca. Tylko uważaj żebyś nie kupiła za krótkiego druta. Ja tak zrobilam, a po za tym wymienilam go zbyt szybko i mialam troche problemów z językiem (spuch troche i bolał), ale potem mi przeszło i już jest wszystko dobrze. Ja radziłabym tak po miesiącu, kiedy bedziesz na 100% pewna że wszystko sie ładnie zagoiło. Pozdro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tam wszystko jedno
na kolczyk w języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula333
Ewunia a ty masz jakiej długości ten krótszy kolczyk/ bo ja zamierzałam kupić długości 15,5 mm Czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 177
Ja mam juz kolca od lutego (: Ja nosze sztange 24 mm (: bo mam gruby jezyk ;/ Mysle ze powinnas miec do 17 mm nie mniejsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evunia
Hmmm asiula jak mi przekłuwali język mialam 14 mm potem zmieniłam na 10 mm i taki obecnie nosze, myśle o kupnie najwyżej 12 mm nie większy, chociaż te 10 jest dla mnie dobre. Nie wiem może mam chudy język ale dla mnie ten 14 mm był bardzo długi i przeszkadzał a tobie jaki dali po przekłuciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka87
Ja przebiłam język dzisiaj 5 godzin temu. Ku mojemu zdziwieniu normalnie gadam i prawie wcale mnie nie boli. Zastanawiam sie czy jutro też tak lajtowo bede sie czuła. Jedyny problem jaki mam to taki ze strasznie chce mi sie palić a w salonie powiedzieli zeby lepiej nie palić. Ale i tak zajefajnie sie czuje z tym cudeńkiem w jęzorku chociaż jest taki spuchnięty. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBERTO DODD
kolczyk w jezyku moze miec tylko kurwa, porzadna dziewczyna tego nie zrobi NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUR.EWSKI TOPIK
DLA J.EBAN.YCH K.UREW!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula333
Wy lepiej trzymajcie język za zębami, jeśli macie pieprzyć takie teksty.... dobra rada dla Was!!! Ja osobiście nie czuję się żadną kur** tylko jestem normalna, gówno prawda, że kolczyk w języku robią sobie tylko kur**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja osobiście nie należę do tych osób, bo nie chodzę ani w mini ani w wielkim dekolcie, jestem zupełnie innym człowiekiem, tożsamości nie zdradzę!! Ale niech ktoś jreszcze raz powie coś o kur*** to komuś zapier****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kazdy wie
tylko kur_wy maja kolczyk w jezyku ... Czy ktos z was wyobraza swoja matke z kolczykiem w jezyku?? Tylko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula333
Szczerze nie wyobrażam sobie, ale kto powiedział, że ja tego kolczyka za pare lat nie zdejmę?? A z tymi kur**** przesadziłeś/aś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×