Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniska21

Czy podoba Wam sie kolczyk w jezyku?????

Polecane posty

Gość Madziaaa123454321
hmmm ja mam kolczyka w języku od miesiąca i chociaż mam 17 lat to już wiem,że on długo w moim języku nie posiedzi. Długo tzn w ciązy napewno go wyjmę. A póki co,nie miałam okazji wypróbować go jeszcze w sprawach damsko-męskich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINNOTAUR
tAK.! bARDZO MI SIę PODOBA I DLATEGO PLANUJE GO SOBIE W NAJBLIżSZYM CZASIE ZROBIć.. tYLKO NIE CHCE TEJ OPUCHLIZNY;( Słyszałam ze(po podstawowymi środkami) nie trzeba duzo gadać(co u mnie przejdzie cięzko) aby szybciej zeszła opuchlizna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnySłodziak
Mojemu chłopakowi bardzo się podoba i bardzo chciał, żebym sobie zrobiła. Prawie bym już sobie zrobiła ale ostetecznie się odmyśliłam. Nie chce mieć takiego sztucznego czegoś w języku a poza tym dentystka mi powiedziała, że zęby sie od tego strasznie psują (szkliwo się rysuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanz klops
wydzialem w banku chlopaka jak sie bawil kolczykiem w jezyku, wywal ozor i tak mietolil, moze kogos podrywal na ten kolczyk, gowno sie znam bo gejem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danek
hehe.... nonsens.... parodia.... paranoja.... ja mam kolczyk w języku.... bardzo mi sie podobał więc stwierdziłam "raz kozie śmierć" i przebiłam... bardzo się z tego powodu cieszę bo czuję się z nim świetnie a zagoił się elegancko w pare dni (z resztą i tak prawie nie spuchnął... jeść mogłam normalnie.... ale oczywiste że to jest sprawa indywidualna i to jak ktoś zniesie przekłucie zależy od jego organizmu):) mojemu chłopakowi też nie przeszkadza (z tego co wiem to wręcz przeciwnie;D) a nigdy sie jeszcze nie spotkałam z opinią że kolczyk w języku źle o kimś świadczy.... oczywiście może sie komuś nie podobać.... o gustach sie nie dyskutuje:) ale ludzie - trochę tolerancji!! pozdrawiam serdecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość churchil
wy się nie znacie... mam kolczyk w języku już 1,5 roku, i jest bajer... facet szaleje z rozkoszy, nigdy nie chce oderwać się ode mnie...;)) mam dwie osobowości- na imprezach szaleniec, w pracy ( urząd) spokojna dusza... jak narazie nikt- poza moimi rodzicami, którzy byli cholernie na mnie wkurzeni, nie kazał mi się go pozbywać- pierwszy raz ich nie posłuchałam:/ i nie żałuję... przez ok miesiąc miałam problem z mową- ale już jest ok, obcy wogóle nie wiedzą, że go mam, jest niewidoczny. z jedzeniem u mnie akurat nie było łatwo, ale moja kumpela wogóle nie miala problemów... w tym samym dniu zrobiłam sobie też w nosie kolczyka i ten mnie bardziej bolał aniżeli w języku- po 2 miesiącach zrezygnowałam, chociaż taki był fajny...:( NIE JESTEM KUR...., nie oceniajcie ludzi pozornie, zbyt pochopnie, co prawda lubie sobie poszalec, napić się drinka i wogóle, ale nie dupcz... się na prawo i lewo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka69
Ja się wypowiem tak: - dzisiaj jest niedziela kolczyk zrobilam w piątek. -przebicie trochę bolało, a że jestem cienias prawie zemdlałam ;] -wczoraj (sobota) byłam na imprezie co nie było zbyt mądre, bo paliłam tam piłam drinki (przy opuchliźnie jaką mam!!) to jeszcze zjadlam sobie 2 kulki (dropsy) co skonczylo sie prawie tragicznie, bo co z tego ze na imprezie nie bolał mnie język jezeli dzisiaj umieram bo: ** mam wieksza opuchlizne, ** pogryzłam się (jak zawsze po dropsach ;/) w tym opuchniety jezyk ktory wyglada jak poszarpany, a najgorsze jest to, że ** mam spuchniete wargi i wygladam jak murzyn :( *** Ktoś wie jak długo mniej więcej będzie opuchlizna i jak długo mam płukać buzię szałwią?? a i po jakim czasie włożyć krótki kolczyk?. $$ mam nadzieje ze ten stan mi przejdzie i bedzie si!. $$ jak sie zagoi to się odezwę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittie__
Ja mam kolczyk od 5 lat. Gdy przebijałam opuchlizna pojawiła się szybko ale tak samo szybko znikła. Po 4 dniach miałam krótki kolczyk 12mm. Teraz noszę 10mm ale i tak jest o dużo za długi. Najlepsze są kolczyki z tytanu. Polecam! Oczywiście czyszczenie kolczyka i jamy ustnej nie konczy się na tym jak język dochodzi do siebie po opuchliźnie. Warto czasami oczyscic kolczyk spirytusem salicylowym lub po prostu woda utlenioną. A ten debil/ka który/a powiedział, ze dziewczyna z kolczykiem w języku to kurwa to musi mieć niezle nasrane we łbie. Kolczyk się robi z racji tego że masz zainteresowanie do piercingu i Ci się to podoba. A nie że jest to znak rozpoznawczy ku**y. Hahaha śmieszą mnie tacy ludzie.Pozdrawiam wszytskie jęzorki z kolczykiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelka69
Ja mam kolczyka w wardze. to tez fuuuj. wezscie sie leczcie wszyscy kazdy robi sobie to co mu sie podoba a jak komus niepasuje to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelka69
Ja sobie wyobrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielbicieli slowa k***a
ehhhhh chlopacy od ostrej krytyki.... jestem pewna ze zaden z was nigdy nawet nie mial doczynienia z zadna dziewczyna, z kolczykiem czy tz bez . dziwi mnie ze w ogole macie czelnosc wypowiadac sie na forum nie majac zielonego pojecia nawet o ortografi. robicie takie bledy ze az wstyd to czytac. jedyne slowo ktore 90% z was pisze poprawnie to slowo "k****a" i to pewnie i tak przez te gwiazdki. szkoda ze jestescie takimi tepakami i stanowicie czesc naszego spoleczenstwa :/ poza tym "faceci" nazywajacy kobiety (ktorych nawet nie znaja) K****MI musza miec jakies uprzedzenia i kompleksy na punkcie kobiet... i w ten sposob odreagowuja. jest mi naprawde przykro z waszego powodu ale zapewniam ze takie wypowiedzi na forum nie zwieksza waszej atrakcyjnosci :/ i nigdy nie bedziecie mieli dziewczyny... ani z kolczykiem ani bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka166
Mam kolczyka w jezyku meża i synka i niewidze w niczym żadnej przeszkody , nic mi nie puchlo ani nie mialam zdnych problemow A frajerzy ktorzy sadza ze dziewczyna z kolczykiem to k...a musza byc niezle cofnieci w rozwoju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrenka masz całkowitą rację kolczyk w języku jest cool ja namawiam moją żonkę ale on się boi , ależ to musi być przyjemność w sprawach damsko-męskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhemxD
Nom taaak ;P Sama kiedyś mialam w języku ;p przebicie prawie nic nie bolało ;p koleżanka mi przebijała, już po przbeiciu jadłam i wogóle ;p normalnie mówiłam, za to na drugi dzień było troche gorzej,a le dało rade. Troche ciężko było jeśc i troche sepleniłam, ale nie było źle. Niedawno wyciągnęłam bo był troche krzywy i zamirzeam sobie zrobić jeszcze raz, ale już u kosmetyczki ;))) Teraz wiem, że to prawie nie boli więc moge iść. Z początku bałam się iśc do kosmetyczki, ale jak koleżanka mi przebiła to już wiem jak to jest ;p Jak samemu czy chce się przebić języ to trzeba uważać też na dwie żyły takie dosyć widoczne będące pod spodem języka ;p bolało mniej niż w pępku ;))) Polecaaam ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhemxD
A co do zębów to niszczy się szkliwo, ale jak ma się metalowgo koleczyka i jest długi, ale jak już opuchlizna zejdzie można wymienić sobie na palstikowego czy też krótszego i będzie ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerola
Rozumiem wypowiedzi niektórych mówiących o subkulturach, tlenionych panienkach z dyskotek z kolczykami w pępku... i języku.. Ale należy jeszcze dodać, że jest grupa osób która ten owy kolczyk w języku.. robi dla względów seksualnych.. co jak co to kręci!!! (Nie wiedział ten kto nie spróbował:p:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba nam się kolczyk
nikomu się nie podoba samookaleczenie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludvig Borga
gwoździe w języku, nosie czy gdziekolwiek indziej (np. w łuku brwiowym) są obrzydliwe. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria188888888888888
Mam pytanko zrobiłam se kolczyk 4 dni kiedy go przebijałam krwawił i jak jem i wstaje rano krwawi do tego nie moge mówić boje się ze jest6 cos nie tak niepokoi mnie także jego barwa jest blady a wokół kolczyka lekko brazowy czy kroś miał taki przypadek ??? dzwoniłam do tej pani co mi przebijała ale ona twierdzi ze to normalne ale moje koleżanki które maja kolczyka nie miały nic takiego pozatym mój jezyk jest szorstki ....bardzo prosze o rady bo już niewyrabiam nerwowo :(( strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko
ja miałam kiedyś, ale musiałam wyjąć bo bardzo niszczy zeby:( chociaz myśle żeby przebić drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisik
estem Chłopakiem i mam 14 Lat nierozumiem kogos kto uwaza ze laski które maja kolczyk w jezyku to sa jakies K**wy czy dzi**i sam bym chcial ale niewiem jak sie zapytac o to rodzicow pomurzcie prosze Piszcie Na GG 7167759 jak komus sie niepodoba to jego sprawa mi sie bardzo kolczyk w jezyku podoba maja moje 4 przyjaciółki i całowanie się z języczkiem jest bardzo przyjemne Pozdrawiam Cisik PS Wali Mnie to co myslą Inni ze chlopak wyglada jakos dziwnie z Kolczykiem w Języku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 20 lat
ale wy jestescie pojeb... bo kolczyk w jezyku to zaraz najwieksza kurw... ja mam i sie za taka nie uwazam mam go juz okolo 7 miesiecy i nie zaluje a w sprawach damsko meskich go jeszcze nie wyprobowalam bo jeszcze szczerze tego nie robilam i mam czas a nie pierwsza lepsza kurwa mialam ochote moja decyzja podoba mi sie to i sobie zrobilam wiec jak ktos kogos nie zna nie wie kim jest to niech sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, to nieistotne czy Ty się za taką uważasz, po prostu jesteś tak postrzegana. W związku z czym nie powinny Cię dziwić dwuznaczne propozycje czy jednoznaczne określenia. Sama pracujesz na opinię o sobie. A jeśli chodzi o odpowiedź na temat - tak, podoba mi się kolkczyk w języku, budzi jednoznaczne skojarzenia i widząc taką kobietę nie interesuje mnie jej IQ tylko czy laskę robi gratis czy trzeba za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej.C
NIE PODOBA. Jak widzę to mam jednoznaczne skojarzenia. Panienka z dołów społecznych. Nie może/umie czymś innym zaimponować to próbuje się w ten sposób dowartościować. Laska na jeden raz. W moim środowisku zawodowym i rodzinnym nigdy bym jej nie przedstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaychim89
mam 3kol.w języku i bomba je sie nosi zrubcie sobie ja sama sobie przebijałam igłą bez zniezulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol.8
macie kolczyki bo ja mam w dupie na serio!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczyczek
Mi się podoba!!! ;) I też mam zamiar sobie zrobić jak skończy się sql! ;) Powiedzcie coś więcej na ten temat,żebym potem nie żałowała xD pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuska
Mam 12 lat i chciałabym mieć kolczyka w języku. Dużo moich koleżanek już ma kolczyki w tych częściach ciała i straaasznie mi sie to podoba. Ale niestety. rodzice są oczywiście przeciwni, bo mówią że to oszpeca i jak będe pełnoletnia to dopiero będe mogła sobie zrobć kolczyka. Ja sie z tym nie zgadzam.. Uważam że kolczyki w językach i w innych częściach ciała [ no ale też bez przesady ] są bardzo modne i ładnie wyglądają.Pomóżcie mi.. jak mam przekonac rodziców ? Może nie teraz ale planuję kolczyka na przyszłe wakacje .. Pliss. help !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GanjaMarys
a ja sobie zrobiłam już drugi raz i po raz drugi nie żałuje, to mnie kręci, fajnie wygląda i podoba sie co najważniejsze, moje ciało, mój ból, nie lubię umoralniania wiec lepiej tego nie robcie hehhe;p P.S mam 16 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×