Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babelek

sok z malin w ciazy - prawdy i mity

Polecane posty

Gość babelek

czy moge sobie dolac do herbaty soku z malin z lipa czy mi to zaszkodzi... wiem ze cos z malin nie dziala korzystnie w ciazy tylko nie wiem co... owoce czy wlasnie sok... czekam na opinie i odpowiedzi... no i zycze zdrowych spokojnych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekorzystnie
działa sok lub herbata gdzie w skłąd wchodzą LIŚCIE malin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babelek
ale takie soki kore mozna kupic w sklepie chyba nie posiadaja lisci w swoim skladzie... czyli rozumiem ze takie cos moge sobie dodac do herbaty... soki raczej robi sie z owocow - tak na zdrowy rozsadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka35
ja rodze za ok 4 tyg...więc końcówka i w ciązy piłam sok z malin bo uwielbiam, mase malin jadłam jak był sezon i nic mi nie było, ciąża rewelacja a wyniki lepsze niz przed ciążą.....po ciązy w okresie karmienia wiem ze maliny na laktacje są dobre...to moja 3 ciąza i jedno co wiem to ze nalezy obserować siebie, służy ? brać, niesłuży? odstawic, bo każdy jest inny i mitów na temat każdego produktu możnaby sie doszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym soku z malin to mit, faktycznie chodzi o herbatkę z liści malin która może powodować skurcze w większych ilościach ale pod koniec ciąży jest zalecane jej picie bo ponoć jest wtedy lepiej ukrwiona macica i poród jest szybszy i mniej bolesny, tak czytałam. Z własnego doświadczenia to Ci powiem że jak byłam przeziębiona to mój ginekolog kazał mi popijać herbatkę z lipy albo z malin, maliny też pozwolił jeść, powiedział tylko żeby nie od razu całe wiaderko na raz:) Ogólnie powzolił mi jeść wszystko na co tylko mam ochotę z wyjątkiem surowego mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×