Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia 20

CZemu faceci nie lubią grubszych kobiet?? W czym jestesmy gorsze od tych chudych

Polecane posty

Gość mnie wkurza dzielenie
grube dziewczyny nie są ok... ja mam 163 wzrostu i 55 kg, po prostu tłuste i trzęsące się jak galareta ciało nie est ładne i bez sensu jest mówienie, że faceci lubią takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
dokładnie lubie szczupłe ładna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuuuuuuuuuuuuuuuuuu
moj chlopak ma 185cm i wazy ok 90kg i nie jest gruby jest normalny, to zalezy od budowy kosci.Wazym zdaniem przy wzroscie 175cm waga 55kg to przy 155cm 45 to jest chore.Wy pojebane anorektyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wkurza dzielenie
taa, sweet14 nie jest gruba?? :o ma tyle wzrostu co moja siostra , która waży 50 kg a ta waży prawie 70 kg i wy mówicie ,ze gruba nie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
było wpierdalac tyle batonów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANY Z WAS
moim zdaniem najwazniejsza jest twarz, oczy, wlosy, nad figura mozna popracowac a nad twarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
wy tłusciochy mówicie ze sie odchudzacie nie jecie śniadania nie jecie objadu a wieczorem wpierdalacie po cztery kolacje i tyjecie jak świnie błeeeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
a potem jak porzadny czlowiek chce zaruchac to musi szukac cipy w zwałach fuuuuu!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
jakby ci to powiedziec waga równa wzrost - 5 -10 kg w przypadku faceta. I 10 -15 kg w przypadku kobiety . I to jest prawidłowe kaput?.Jesli masz 170 i jestes kobietą to mozesz wazyć 55-60 kg. A facet o wzroscie 170 cm 60 -65 kg Teraz kumać ? I jest to waga prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANY Z WAS
ja jestem piekna i madra to co piszecie mnie smieszy zakompleksione wiesniaki po cholery takie topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
jesteś piekna? lubie piekne jak wyflądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
twoj chłopak ma 185 powinien wazyć 75-80 kg . a wazy 93 . wiec 13 kg powyzej maksymlanej dopuszczalnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
pamiętaj waga = wzrost minus 10 -15 kg dla dziewczyny i wzrost minus 5- 10 dla faceta .Proste jak but jak masz 185 ważysz 70-75 kg jesli jests dziewczyną i 75 -80 kg jesli jestes chłopakiem .Jesli masz inna wage to albo idzie to w strone otyłosci albo niedowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolę kobitki niż wieszaki
dupa dupa większośc moich znajomych kumpli woli kobietyz dużym biścikiem i okrągłymi biodrami i nawet jak się do tego nie przyznają to ślinią się i widać po nich że wolom właśnie takie większość jawnie powtarza stop wieszakom ja uważam że kobieta musi siebie kochać, czuć się kobietą i bć jaknajbardziej zadbana a to czy ma 30 kg niedowagi czy nadwagi to już 2rzędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
jesli ma 30 kg niedowagi to umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
jesli ma 30 kg niedowagi to umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet14
czyli jestem gruba,choc wszyscy mowia inaczej ale git:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sweet14
przec8eż nie jest szczupła , więc o co chodzi?? tuczyłaś tuczyłaś to masz i po co sobie nieprawdę wmawiać?? a mówią ci, z enie jesteś gruba, żeby ci przykrości nie zrobić! no przepraszam prawie 70 kg przy 166 wzrostu toż to kobyłka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jakiś facet woli chudą od grubszej bez poznania obu pań to jest burakiem. I tyle. Faceci to kretyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobisz
no ja pierdole, czy gdzieś jest powiedziane, że bez względu na wszystko kobieta i tak jest piękna nawet gdy ma nadwagę 100 kilową?? Przecież faceci też chcą mieć ładne dziewczyny tak jak kobiety chcą mieć atrakcyjnego partnera!! Jeśli nie lubię rudych facetów to nie szukam partnera wśród rudych. Tak samo z facetami, jak jeden preferuje szczuplejsze to nie będzie szukał w grubasach. Proste. Nie wiem czemu facetów sie nazywa z tego powodu kretynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiilionna
A ja wiem że jestem przy kości, mam 170 cm i ważę 78 kg. Wiem że jestem gruba, wiem że faceci wolą szczupłe. Wiem że tłuste ciałko jest ohydne i tak jak Wy śmieję się z tekstów "jestem gruba ale faceci za mną latają" albo "kobieta nawet z dużą nadwagą jest piękna" - bzdury, babki same siebie oszukują. Okrągłe brzuszki, za duże biodra, tłuste ramiona są OHYDNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 20
~Popieram fruuuuuuuuuuuuu i ups jestescie najlepsi to sa normalni ludzie. Z takimi ludzmi warto sie zadawac bo mysla glowami a nie hujami jak coniektorzy. Brawa dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sido
laska powinna mieć duży tyłek, długie nogi, spory biuścik a płaski brzuszek!! powinna mieć wyraźnie kształt "klepsydry". moja lady ma wymiary 94/65/95 waga 55 kilo wzrost 175 i jest idealna! a w ogóle to waga nie mówi nic o wyglądzie-jedni mają cieższe kości, inni lżejsze, jedni mają mało tłuszczu a inni na odwrót. jeśli pytacie czy ejsteście grube to podajcie wymiary wtedy pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem
gruba.Pozostało mi tego troszkępo ciążach.A mój mąż mówi że ma więcej miejsca do całowania❤️ ❤️ ❤️ i odchudzam się po kryjomu.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollet Princess
oj laski laski ale wy tępe jesteście... tak naprawdę faceci nie lubia ani chudych ani grubych panienek. lubią sexowne laseczki które są okrągłe gdzie trzeba ale i płaskie też gdzie trzeba:P oczywiście są wyjatki jak ze wszystkim-każdy lubi to co jego subiektywnym zdaniem jest ładne. ja mam małe cycki, płaski tyłek ogólnie jestem chuda-niestety.. ale moim zdaniem bez sensu jest zakładanie topicu: "czemu faceci nie lubią grubych dziewczyn?" a w nastepnym poście pisanie że ma się powodzenie u facetów. tak może napisać tlyko ktoś zakompleksiony żeby się dowartościować. ja moze nie mam jakiegos powodzenia ale mam mojego misia który mnie kocha:] chciałabym mieć krąglejsze biodra uda i piersi ale dla samej siebie ponieważ moim zdaniem takie kobiety są ładne. ale nie podetnę sobie żył ani nie będę zakładać bzdurnych topików tylko dlatego że tak nie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lubiący grubaski
może niepotrzebna jest taka dyskusja każdy lubi co(ś) innego ja sam jestem wysoki i wysportowany (192-93) ale to nie powód, żeby podobały mi się tylko szczupłe kobiety uwielbiam grube babki, celowo pisze grube a nie puszyste mam 32 lata, miałem w łóżku też szczupłe babki i zdecydowanie wolę grube ale to nie powód, żeby naigrywać się z facetów, którzy wolą chude ludzie, niech każdy jest z kimś kto mu się podoba i kto go pociąga znam naprawdę wiele grubasek, które są bardzo zadbane, mają piękna skórę i o dziwo mniej celulitu niż te szczupłe wiem, że króluje stereotyp że tylko szczupłe jest piekne i częśc facetów temu ulega, mimo iż podobają im się grubaski, ale nie mają odwagi się "przyznać" nie raz przy okazji męskich spotkań dyskutuje się o tym i wielu sie wtedy przyznaje, że coś ich pociąga w grubaskach (jasne że nie wszystkich, ale jest ich naprawdę sporo) więc dajmy ludziom kochać się z kim chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgfhjfkl;ytrf
spuszczac sie na tluste obwarzanki to musi byc okropne. posuwać tylko szczupłe dupeńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli wolno z innej beczki
zyjesz jakas prehistoria to juz lepiej BMI obliczac. -115cm od wzrostu? i to zawsze? to wdlg twojej teorii na 1kg masy ciała przypada 1cm wzrostu - CO ZA BREDNIE. kobieta 185cm wzrostu ważąca 65kg jest równa proporcjonalnie kobiecie o wzroscie 165cm i 52kg. pierwsza ma -120 od wzrostu, a druga -113 od wzrostu. obie maja BMI takie samo - 19. pomijajac juz ze obie to anorektyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy interesujace
Wyglad przemija z wiekiem , OK. Pytanie, do jakiego wieku dozyje taki hipopotam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×