Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia 20

CZemu faceci nie lubią grubszych kobiet?? W czym jestesmy gorsze od tych chudych

Polecane posty

hmm zależy co ktp lubi ale stara chuda to nie jest ciekawy widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalnie szczery
A stara gruba, to ciekawy? jedyna opcja, to stara i zadbana (czyli z pewnością nie spasiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy interesujace
A widzialas kiedys starą grubą ? Nie, bo po 50-tce szlag ja trafia, zawal albo wylew :D Babuleńki w 99% sa szczupłe lub bardzo szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sader proszę cię- przy wzroście 185cm 65kg? Wszystko wporządku? Toż to wieszaki przy takim wzroście! Mężczyźni są wzrokowcami i właśnie dlatego kobiety z dużą nadwagą czy otyłością wręcz ich rażą i już na starcie mężczyźni tracą zainteresowanie taką kobietą i żaden nie zastanawia się jakim ona jest partnerem do rozmowy itd. Co innego jeżeli nadwaga jest lekka, kobieta jest krągła, ale nic jej się nie przelewa. Takie są moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o grubość tylko o figurę i ogólny wygląd ;p (przynajmniej tak jest w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Miśka ale mnie rozbawiłaś
ty naprawdę uważasz, że kobieta po ciąży/ciążach zostanie gruba???? hahahahahaha :):):):) ja jestem po dwójce dzieci i mam figurę identyczną jak przed ciążami, moja jedna koleżanka urodziła 3 miesiące temu trzecie dziecko i jest chudsza niż przed ciążami, a innek koleżance po dziecku zostały zaledwie 4 kg - a ponieważ była szczuplutka wcześniej to teraz tych 4 kg nie widać. Widzę, że próbujesz się dowartościować i sądzisz, że wszystkie kobiety po ciąży zostają grube..... nieźle żałosne.... ty lepiej schudnij pasztecie a nie atakuj tych którzy o siebie dbają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy interesujace
Nie denerwuj jej, bo sie zakrztusi tym bigmaciem na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Csssssssssssssss
Ha ha ha Czytam i nie mogę wyjść z podziwu. Dlaczego lubimy szczupłe ? Bo tak nas zaprogarmowała natura Ciąża u Takiej grubej kobiety to poważne zagrożenie dla niej a przede wszystkim dla dziecka. Za chuda kobieta też odrzuca, kobiety mają naturalny tłuszcz na biodrach, bo potrzebuja go do ciąży, ale tłuszcz który daje aksamitna skórę anie zwisające wałki. A przytycie po ciąży i w trakcie, to zwykłe zaniedbanie i ignorancja a nie naturalny proces. Że niby trzeba jeść bo dziecko ? Nie jestem dietetykiem ale wpierdalanie ciastek i batoników w trakcie ciąży to nie jest chyba dobra dieta dla dziecka. Po za tym takie otłuszczanie się powoduje wytwarzanie tkanki tłuszczowej u dzieciaka i ew jego problemy z otyłoscią, chociaż bardziej tu tez kwestia genetyki, dlatego grubym paniom i z tego powodu też dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
ale mówimy o pulchnych, grubszych czy też o otyłych malowniczych wielorybach i hipopotamach? Bo takie trochę pulchniejsze czy jak to się mówi przy kości to wielu facetów lubi. Mówią że kobiety mają mieć czym oddychać i na czym siedzieć i lekkie boczki są sexi (znam takich) ale już takie co to im się wszystko przelewa są nie estetyczne. To tak jak z kobietami. Są dziewczyny, które lubią panów misiowatych ale już mięsień piwny wielkości ciąży w 8 miesiącu czy biust większy niż u przeciętnej szczupłej dziewczyny ewentualnie przywodzący na myśl zapaśnika sumo raczej nawet u tych pań odpadają. Z chudością jest podobnie. Szczuplutka dziewczyna jest ładna ale już anorektyczna która wygląda jak szkielet obciągnięty skórą jest brzydka. Nic co bardzo odbiega od tego co uważamy za zdrowe nie będzie ładne. Nadmierna chudość czy nadwaga to oznaka że coś jest z tym organizmem nie tak i dlatego się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mściwa sucz
A ja dodam od siebie, że równie obrzydliwi są grubi panowie. Nie wiem dlaczego, po trzydziestce faceci się tak zapuszczają, że patrzeć na nich nie można. Wielgachne piwne brzuchy i kilka podbródków to jakaś chora norma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvjhbvnmbnl
jak poznalam meza to bylam super chuda , co prawda z przodu i z tylu plaska jak deska:D teraz po 5 latach jestem o 20kg ciezsza i mam biodra i okragly tylek, pelny biust w rozmiarze C, nareszcie buty zimowe nie wisza mi w lydce tylko leza normalnie, nie jestesmy w niczym gorsze, moj maz mowi ze uwielbia moje okragle ksztalty, a ja zmojego okraglej pupy i wiekszych piersi zrobilam atut, teraz jestem w ciazy i po porodzie mam zamiar wrocic do swojej wagi tej o 20 kg ciezszej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka z małpką
Czy ja się kwalifikuję jako szczupła, czy jako wieszak? Bo już nie wiem :O 168 i 51 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvjhbvnmbnl
Nie wiem tylko dlaczego ginekolog wyprosił mnie z gabinetu i wysłał do stoczni remontowej - Gdynia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaa
ja mam 170 i 85 kilo a dziewczyny ostatno sie zakladaly ze ja waze gora 70 kilo i przegraly 100 zl wiec waga nie odzwierciedla człowieka !!!!!!!!! mozna duzo wazyc a wygladac na szczuplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Csssssssssssssss
katarynka z małpką 168 cm i 51 kg. wszystko zależy jak się to wszystko rozkłada ;) Moim zdaniem luz, myśle że masz naprawdę fajna figurę Mam koleżankę która jest też bardzo wysoka i bardzo szczupła, i ma z tego powodu kompleksy. O wagę jej wiadomo nie zapytam :D ale moim zdanie wazy mniej niz ty. i co ? ma małe ale kształtne pośladki, dla mnie zdecydowanie sexy ;) a lubie taki e zwykle Z resztą zauważyłem u siebie że pomimo że celuje w takie właśnie normalne zbudowne kobiety to podnieca mnie myśl o seksie z taką szczupłą ale z zachowanymi kobiecymi kształtami, może być wysoka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetto
a ja mam 188cm i waze 66 kg ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiaana
bo ja wiem czy luba takie szczupłe, ja do nich nie należe:P Mam co potrzeba- jest za co chwycić i wiem ,że kręce facetów...chyba bardziej niż jak bylam sczupakiem. Liczy się, żeby kobieta mimo zbędnych kilogramów potrafiła dobrze wyglądac :) ...ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zrozumiałam
" Liczy się, żeby kobieta mimo zbędnych kilogramów potrafiła dobrze wyglądac" Szczupłym jest to duuużo łatwiej osiągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Dyskrecja.pl mega sklep i hurtownia z gadzetami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te wyzej
Kochana- bo ja wiem czy szczupłym jest duoo latwiej ładnie wyglądac? Chodzi o ogolne zadbanie...proszę Cie widziałam wiele wieszkaów, które wyglądamy jak kosmar minionego lata... znasz pojęcie dbania o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gs
Poczucie estetyki jest w znacznej mierze warunkowane kulturowo. W dzisiejszych czasach zalewu kalorii, tłuszczu i śmieciowego żarcia za bardziej estetyczne usnaje się ciało szczupłe i wysportowane bo jest ono rzadsze a jego uzyskanie wymaga wysiłku i zasobów finansowych. Generalnie co rzadsze, tym bardziej w cenie - na pustyni kobiety grube są uważane za piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilian28
Grubas może o siebie dbać i pinrzyć się do woli - grubasem zostanie. Wały tłuszczu, galaretowate ciało, celulit, rozstępy, ciężkie uda, fatalna dupa. Nigdy nie dorówna szczupłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karate mistrz
laski, wy jesteście pojebane po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnyyyyy
ja tam uwielbiam puszyste panie, jeśli są zadbane. Chętnie poznam takową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym z grubo nie mogl
sie kochac te faldy tluszczu a bleee mial bym moralniaka i obrzydzenie do sexu do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
a ja bym..... a ktora by Cie chciala jak Ty nawet nie umiesz poprawnie nic napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
a tak na powaznie co do wagi kobiety wzrost minus 110 mezczyzni wzrost minus 100 dla obydwojga plus minus 5 kg i to raczej norma minus w mlodszym wieku plus w starszym mozesz sobie policzyc swoje i dowiedziec sie czy masz za duzo czy za malo :D pozdrawiam w miare normalnych no i tych poza norma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera :#
Wiecie co!! do szczegulnie dla tych co gadają takie bzdury jak pan/pani ,,ale jaja'' CO TO ŻE DZIEWCZYNA JEST GRUBSZA TO NIE ZNACZY ŻE JEST GORSZA!!!!!!! I żE O SIEBIE NIE DBA ... JEŻELI WY TEŻ TAK MYŚLICIE TO JSTEŚCIE **************** ******* ********** ŻAL MI WAS AROGANTÓW I NIE MAM OCHOTY CZYTAĆ DALSYCH KOMENTARZY KOŃCZE I RZEGNAM OZIĘBLE ;b;b;b;b;b;b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
szczera nie irytuj się tak nie wszyscy wolą chude szkapy,te XXL są bardziej kochliwe.Mają tego kochanego ciała i cudowne pupy nie wspomnę o biuście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek39
Odpychaja mnie takie kobiety. Sapią i szybko sie pocą. Większość z nich jest poprostu leniwa i obwinia cały świat za swoją otyłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×