Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

A TU O WSZYSTKIM. POWAZNIE i TEZ NIE.

Polecane posty

Gość Lazurek
No tak , dzisiaj się dowiedziałam że noszenie kapelusza poodczas prowadzienia samochodu jest bardzo niestosowne , mam szczęście ponieważ nie używam takiego urządzonka jak ; kapelusz , czapka , beret itp...itd... nawet przy temp. - 20 * .... może ew kaptur ...:D:D:D jednak nie w trakcie jazdy autkiem ;):D >Błękitny < miłej pracy , miłej nocy , miłych snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem, ale wpadłem tylko przeczytać co się dzieję i spadam do obowiązków. Zajrzę po północy jeśli będziesz. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurek
Miłej pracy Tobie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurek
BŁękitny , miłe radio , fajnie prowadzisz program ;) Ja niestety zmykam do łóżeczka ;) Jakie są obowiązki fanki ?? :D Młych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy geje jestescie czy zdai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lazurku za miłe słowa. Co do tych \"obowiązków\", to chyba nie ma takich. A poza tym to nie wiem co na ten temat powiedzieć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitny
Nooo jaki miły dzień się zapowiada.... Mam nadzieję, że wstałaś z uśmiechniętą buźką. Życzę tego uśmiechu na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurek
Mam miły dzień , dzięki ;) Jesteś:classic_cool: Twoja pasja ...super praca ;) ...wracam do mojej , mam duże zaległości , muszę wykorzystać natchnienie ... Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, topik chyba umarł, więc i ja znikam. Dzięki Narinka za temacik. Pozdrówka dla wszystkich i do zobaczenia ewentualnie na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie meldowales to ja juz spalam chyba ;D no i co tam blekit slychac? topik nie moze umrzec, topik musi wymiatac ;) [kolokwialnie tak troche ;)] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś tak nic specjalnego Narinko nie słychać. Coś przygnębiony ostatnimi czasy jestem, ale nawet nie potrafię ustalić powodów tego przygnębienia. Czekam z niecierpliwością na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś tak nic specjalnego Narinko nie słychać. Coś przygnębiony ostatnimi czasy jestem, ale nawet nie potrafię ustalić powodów tego przygnębienia. Czekam z niecierpliwością na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietasz jak zapraszales mnie keidys na kawe? to moze pojdziemy teraz, to sie napewno rozchmurzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narinko, Ty masz mężczyznę, więc gdzie mi tam marzyć o kawie z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh blekit ;) chociaz wirtualna :) usiadziemy, pogadamy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupijajjupijejD
o wszystkim? to chce mi sie strasznie kooooooooooooochac!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×