Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

A TU O WSZYSTKIM. POWAZNIE i TEZ NIE.

Polecane posty

Gość Cardin
Jesteś `sową` ja niestety tez , piszę niestety ponieważ mam problem rano ;) miła praca , o której zwykle Wstajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to zależy od wielu czynników. Czasem wstaję np. o 14-stej, a czasem nie śpię dwie, nawet trzy doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz coś o sobie Cardin, bo nic o Tobie nie wiemy. Narinkę każdy zna, mnie też, ale gorzej z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
To jest nie możliwe....2-3 doby , masz problemy /nie pisz jeśli nie chcesz/ . Poszłam spać o 04 , wstałam o 8 , miałam miłego gościa z Wawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iteznie
purpuraiczekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
Ze mną jest ok. Wiesz gdzie mieszkam pisalam wczoraj , jestem po ASP , lubię malować , prowadzić samochód , szybka jazda to jest to ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe nie...zwyczajnie przychodzę z pracy i o 7 jestem w domu. Wykąpię się, zjem coś i robi się 9-ta. Wychodzę do miasta załatwić sprawy. W Warszawie czas płynie bardzo szybko, więc aby się przemieścić gdzieś to trzeba na to poświęcić kawałek czasu. Jak więc wszystko załatwię i wracam do domu to jest 13-sta. Przychodzę, zrobię jakiś prymitywny obiad i zjem go, to jest 15-sta. Później posiedzę trochę w necie i już nie mogę się położyć, bo przed 21-szą muszę wychodzić do roboty. Jeśli dołożę do tego jakieś tam życie towarzyskie, to już zupełnie nie ma czasu na sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asz to Ty cwaniaczku! Wczoraj byłaś pod innym nickiem i stąd nie zczaiłem odrazu. No teraz wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Cię wczoraj zapytałem czemu noc spędzasz na forum erotycznym to uciekłaś ode mnie. Boję się ponowić pytanie by nie narazić się znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
hehe ...byłam ciekawa w którym momencie wpadniesz na to , wczowaj musiałam zmienić kompa na lapiego i miałam mały problem , byłam 2min pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, bywa.. Może dziś mi nie uciekniesz. Najwyraźniej unikasz pytań o to forum, więc dam Ci już spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
Wczoraj rozmawialiśmy o kolorach i nie uciekłam przed Twoim pytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam ten topik , chociaż na jednym nie ma przekleństw i gówniarzy.:-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
Witaj orgazmus . >Błękit < masz niezbyt optymistyczną stopke ,naprawdę tak Myślisz ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
Ta jest ok. :D więc dzisiaj Ciebie już nie usłysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dziś nie, ale w poniedziałek... Niestety, Ty jako artystka nie znajdziesz tam nic dla siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chochliczek! Widzę u Chochliczka w stopce link, czyli podejrzewam, że można tu stosować html. Spróbuję więc jak to teraz wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
Skąd wiesz moze jednak znajde , wole nie myśleć co pomyślałes pisząc `nie znajdziesz` ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Chochliczku, że udzielasz się ostro w tematach tu powszechnych:) Opowiedz nam coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardin
Dlaczego tak sądzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×