Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

A TU O WSZYSTKIM. POWAZNIE i TEZ NIE.

Polecane posty

oo tak, labushe. a moj jest idealny ❤️ szczesciara ze mnie :) pees. jem makowca, mmm, kto chce, kto chce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż zacząłem się zastanawiać jakie z tych cech w sobie noszę, ale chyba nie mnie to oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym sie wyzalic: przez te świateczne harce jestem 1,5 kg do przodu ;( łee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej byłoby do sylwetstra coby trząść bez obawy, że trzęsie sie za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ideałów:) kobiety też nie są idealne, mój kolega żartuje, że są jak funkcja sinus;) narinka życie jest zbyt ciężkie, by przykładać do niego wagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labushe, ja Cie zapewniam. ja ma ideała. no, czasami świruje, ale to tylko czasami ;) a z ta wagą.. uporamy się, ramy dade ;) pees. gdzie błękitny zniiknął? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, \'ja mam ideała\' chyba nie tak to sie.. hmmm.. ok, więc zapewniam, moj mężczyzna jest idealny. o, teraz lepiej wizualnie wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pewnie sie objadacie, wiec adios wam :) bede pozniej! :):) milego dnia, no coz kulturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narinko, właśnie skończyłem czytać Twój inny, bardzo długi topic. Teraz już Cię trochę poznałem. Wydajesz się być ciekawą osóbką, bo łączysz w sobie szaleństwo zwariowanej małolaty i spore pokłady wrażliwości. Fajnie wiedzieć z kim się rozmawia. Pozdrawiam Cię raz jeszcze tym razem więcej o Tobie wiedząc. Pozdrów swojego "Misiaczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi błekitny ;) no bo tak to chyba ze mną jest ;) a z tym orgazmem.. to wiecie. mam po prostu extra. tyle, że bez pochwowych :P ale zwierzenia, oł je ;) żyjecie? :):):) czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no! i nie taką małolatą :D:D bo to juuuż.. 19tka :D:D:D no ja wiem, wiem ;) ale żyjcie, ja nie lubie byc tu sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nie martw się Narinko, bo tyle kobiet nie ma nawet tego co Ty masz, więc ciesz się tym co jest. Ja też mam jakieś tam problemy łóżkowe, ale chyba większość je ma. Ważne jest by się nie poddawać i tak z partnerem (partnerką) układać sobie życie, by niwelować te problemy. Idę teraz spać, więc dobrej nocki życzę i łapki na kołderkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jasne, że możesz się dołączyć. No chyba, że autorka wyrazi sprzeciw, ale to się okaże jak wreszcie owa autorka wyjdzie z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz, już. siedze w pidzamie, piekna sprawa :D swieta moglyby być.. cały roook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajajjj!!! właśnie oglądnełam \'Cast away\' i spłakałam się jak bóbr!!!! oglądaliście? boże, jakie to romantyczne.. i smutne :( czemu ona na niego nie czekala, skoro powiedziała, ze czuła, iż żył? ja bym czekała! oj... wzruszyłam sie do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) wiecie co? wpadłam na wspanialy pomysł ;) z okazjii walentynek dam memu bojfriendowi z 15 fotek z moimi aktami ;) czyli zdjęcia napewno w majtasach [czarnych stringach, coby wątpliwości nie było], same zdjęcia czarno-białe. Nie mam sie czego wstydzić, wręcz przeciwnie, więc chyba mu sie spodoają, co? ;) ;) jak myślicie? nie zamierzamy się rozstawać, więc zamieszczenie ich potem w internecie nie wchodzi w rachube :P poza tym to nie w jego stylu. Hmm? czekamna opinie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ludzie, czy tacy zajeci przygotowywaniem do sylwestra, ze wpasc nie mozecie? noo, do cholery! bo lanie bedzie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w koncu ktos zajrzal :P nawet blekitnego nie ma, co to sie tak deklarowal, ze wytrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caRe
>Błękit< 9 godz to ja śpię , bo lubie a kąpiel - tylko prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggg
Była zima. Szedł wróbelek i było mu bardzo zimno. Nagle nasrała na niego krowa. Ciepło zrobiło się wróbelkowi i zaczął ćwierkać. Usłyszał to jastrząb, przyleciał i zjadł wróbelka. Jakie są z tego 3 morały? 1. Nie każdy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem. 2. Kiedy siedzisz w gównie to nie ćwierkaj. 3. Nie każdy kto cię z gówna wyciągnie jest twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caRe
.....zapomniałam o najważniejszym moge się dołączyć ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×