Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama 19

Czy są tu mamusie, które używają pieluch tetrowych??

Polecane posty

Gość przyszła mama 19

Moja mama twierdzi, że są o niebo lepsze od tych nowoczesnych pampersów, mi wydaje sie to obrzydliwe, zeskrobywanie g... z pieluszki i pranie jej, co wy o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ....
ja używałam dla córki na codzień pieluch tetrowych, natomiast na spacery, jakieś dłuższe wyjścia używałam pampersów. co do tego, że zeskrobywanie jest g... jest obrzydliwe, hmmm, podyskutowałabym z Tobą, póki nie miałam dziecka też chyba tak sądziałm, natomiast będąc matką uważamto za rzecz całkiem naturalną , moje dziecko nauczyło sie robić siusiu i kupkę na nocnik mając niecały roczek, nie wiem, czy to zasługa tego, że w tetrowych pieluszkach po zrobieniu siusiu czulo dyskomfort, wydaje mi sie, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam tetry gdy urodził się mój starszy syn. Z konieczności, bo o pampersach to się wówczas tylko słyszało, że jest takie coś na \"Zachodzie\". Bywały też w Pewexie ;) Stosowanie pieluch tetrowych nie wspominam jako coś szczególnie upierdliwego. Kontakt z kupą masz też podczas stosowania pieluch jednorazowych, w końcu dziecku pupę umyć trzeba. Na pewno pampersy są o niebo wygodniejsze i oszczędzają czas, ale zaśmiecają środowisko okrutnie, jak dla mnie jest to główny argument przeciw ich stosowaniu. Przy młodszym synku użwałam pampersów tylko na noc i gdy byliśmy dłużej poza domem. No ale wygodne są, nie ma się co czarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes79
Ja uzywam Pampersów i uważam że ś a wporzadku. Tetry używam np. godzinke przed kapielą. Do tego uzywam majtek z suchą pieluchą i wtedy z tetry masz pampersa. Dziecko ma sucho i ciuszki tez są suche: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78008650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×