Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

jak nie spisz to łapka w góre no..:P aniulcia nie wnikaj ,nie wnikaj ..od tego ktos inny jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemniczy jestes ...niech tak zostanie ....nie kazdy jest taki prawdomowny i otwarty jak ja ...czasem zazdroszcze ludziom tej cechy ... 🖐️ 🖐️ lapy w gorze ....tesknota za mezem przeogromna ...mlody spi ....a ja nie wiem co ze soba zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze nie pisze o sobie ..nie znaczy, ze we mnie nie ma prawdy:P a maluckiemu snu głebokiego ;) maz wróci ..wiec wszytsko bedzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialam ze jestes obludny lub nieszczery ...uzylam slowa prawdomowny w znaczeniu ze odpowiadam na kazde pytanie zgodnie z istniejaca rzeczywistoscia ... to tyczylo sie mnie a nie ciebie ...al;e zaczynam filozofowac na swieta noc ....maz wroci ...kiedys wroci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeestem ;) ogladalam \'truman show\'. ciekawy film, naprawde. a salut? ja mu daje 26 :) i moja łap;a powtórnie w gorze 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia ja tez odpowiadam na kazde pytanie ..tyle ,ze po swojemu:P a Ty narinko tez pudłujesz:P uwazaj łapy ci zwiedna zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka ...salut ma juz zone i pewnie jakies dziuecko ...tak mi wydaje sie ....est starszy niz ci sie wydaje ...ma inteligentne poczucie humoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh czy ja trafiłem na terapie czy co?:D no mam zone ,matke i kochanke:P o dzieciach nie wspomne..:P temat przewodni \"salut.\"...:P lepjej juz pomachajcie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry salut tak mnie wzielo na wniki ...koncze z tym ...ide do mlodegpo ....samotny spi az go szkoda ...🖐️ ...kiedys moze powiesz cos jednak o tej zonie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee spie 🖐️ i jak tam anulcia z mlodym? :) dajecie sami rade jakos? ja wlasnie wrocila z wielkiej orkiestry swiatecznej pomocy i tak mi zzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimnooooooooo!!!!!!!!!!!!! po prostu nie moge! odmarzly mi palce, twarz.. wszystko! łochocho, ide przytulić sie do kaloryfera! ;) czekam az wyciągniecie swoje łapy ;) [salut milcz :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmarznieta- mimo,ze siedzialam w kinie..niestety potem polazilam w samym swetrze po dworze i teraz dochodze do siebie ;) pomacham wiec na rozgrzewke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja też, choć coś mnie muli :o A czemu dopiero teraz zaczynasz...? Dzień przespałaś pati-c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez muli..ale wiem od czego :p nie przespalam, ja tak poprostu mam- ide spac ok.3-4\"w nocy i wstaje ok. 12\" :o na szczescie moge sobie na to pozwolic :D ale widze,ze nie jestem odosobnionym przypadkiem ;) tez nie musisz rano wstawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie muszę... :o Bezrobotna pipa ostatnio jestem, dlatego to niestety... A studiuję zaocznie... Jutro muszę jednak rano wstać ,bo jestem umówiona na pazurki :) Ale mam obowiązek, co...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie bylo..obowiazek :p ja pracuje ( lub nie ;) ) w zupelnie nieustalonych porach-i cieszy mnie to bardzo..aczkolwiek niebawem chyba sama zaloze sobie kajdany i bede musiala bardziej unormowany tryb zycia prowadzic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis z Mlodym bylam 2 godziny na spacerze ....wymarzlismy oboje ...teraz on bawi sie , sam do siebie mruczy ...kochany jest ten moj mezczyzna .... Wczoraj bylam ...ale Mlody nie dal mi sie skupic ...poszedl spac okolo 23... Seksu nie bylo od 2 dni i narazie nie zapowiada sie .... Za nauke musze siew wziac ...inaczej nici z tytulu magistra ...zycie jest ciezkie :D 🖐️ 🖐️ ...obowiazkowo dwie .... 🖐️ 🖐️ a nie ch ci narinka bedzie ...Mlody tez sie dolacza ze swoimi dwiema maluskimi lapuszkami ... Nie spimy ...zyjemy pelnia zycia .... 🌼 🌼 🌼 ...dla narinki , saluta , mendhi - co to za duzo mysli o tym , co bylo , ale sie skonczylo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah Anulcia, maly dzieciaczek w domu. marzy mi się chyba, chociaż wiem, że nie czas. i długo jeszcze :P ja planuję.? hmm.. tak z 26 lat powinnam mieć abym była usatysfakcjonowana zreazlizowaniem swoich planów ;) seksu nie było, powiadasz? wiesz, na odległość trudno :D ale pomyśl, co będzie jak wróci :D taki hardkor, że łochochooo ;);) na długo popamiętasz! :D pozdrów młodego od Cioci NArinki. Cmoka w czółko obowiązkowo! i rowniez pozdrawiam saluta i mendhi. a co mi tam! :) 🖐️🖐️ ^^ja mam niestety tylko dwie ręce i żadnych malutkich dołączyć nie mogę. Ale to kwestia zaledwie siedmiu lat ;) ja teraz idę trochę pozakuwać, semstr za 4 dni się kończy, \'TROCHĘ\' do zrobienia mam. Niestety :O no, ale jak mam być juz najlepszą studentką na wydziale dziennikarstwa na Uniwersytecie wrocławskim to przysłowiowe...\'coś za coś\' ;) trzymajcie sie, czekam na Was ok. 23:00 ;) adios! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie tego ale....tym razem sie podporzadkuje :P [milcze na dal]...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma ...jestem sama ...mendhi wiem ze sie gdzies krecisz ...ostatnio dostrzegal;am cie na forum o 15-latce co anala chce sprobowac . napisz i pomachaj bo nudze sie ... narinka tez nawiala ...pati-c chyba odsypia te nocne czuwania ...🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ moje lapki dwie i Mlodego tez raczuszki dolaczam ...chociaz juz dawno spi ... 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×