Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

oooo anulcia :) sie zgralysmy w czasie ;) co tam nowego u Ciebie? :):):) ja teraz slecze nad \'sprawą polską podczas pierwszej wojny światowej\'. niby nic. a jednak :P i tak szczerze mówiąc to juz chooolerrrrrrrrrrrrnie mi sie nie chce! :O wiec przerwa. hef e brejk, hef e kitket ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwroc uwage na dzialalnosc polskiej emigracji przed iI wojna swiatowa ....w Londynie powstawaly stronnictwa , ktore posiadaly swoja wizje odzyskania niepodleglosci ...legiony ....Polacy walczacy na roznych frontach ...cud nad Wisla ...No i oczywiscie Pilsudski duzo tej twojej nauki .... U mnie nic ciekawego ...ladna rozowiutka bluzke se fundnelam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z II wojny swiatowej wiecej ci pomoge ...lubie to ....historia i literatura to moja pasja ...no i seksik oczywista ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziekuje :) masz moze linki do jakis stron obfitszych w informacje? bo fakt faktem wertowac kartek w ksiazkach nie chce mi sie. dziecko doby internetu, cóż... :] jakbys miala to by milo bylo ;) i snu wiecej :D II wojna swiatowa? rowniez okres, ktoremu poswiecam najwiecej uwagi. po prostu jakos mnie interesuje, w przeciwienstwie do np.. sredniowiecza. tfe. flaki z olejem ;) ah, seksik, seksik. bylo tak jak mowilas, juz jest dobrze miedzy nami :) ja po prostu nie potrafie bez niego zyc. seksiku nie bylo bo mam okres (czemu dzis? :P) ale tak sie napalilam.. :D:D:D:D ze lada dzien zyc mu nie dam. ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem starej daty ...z ksiazeczek tylko rylam ....nie pomoge ... to zajebio....z tym pogodzeniem sie ....cierpialabys tylko ...a to jest nie potrzebne -zycie jest za krotkie . mezulek dzwonil do mnie wczoraj ...a dzis milczy ... dziennikarstwo to interesujacy kierunek ...ale wiesz ze musisz opanowac wszelkiego rodzaju formy wypowiedzi-te pisemne glownie ...no i wszechstronne zainteresowania ...ale tego nam nie brakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i pati-c sie znalazla ;) witamy pati, cos o I wojnie swiatowej powiesz? walimy z grubej rury, ale Justynka tu kuje ;) takie czasy nastały, semestr sie zbliża :O dziennikarstwo jest ktrótko mówiąc moim marzeniem. i nie pragne być tu telewizyjną spikerką co to błyska bielą zębow i co tydzień zachwyca liftingiem ;) chce pisac, pisac, pisac. a o byciu redaktor naczelną wspominac chyba nie muszę? ;) ambitnie, wiem, ale co z tym lenistwem przeokrutnym zrobić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dokladnie. po co marnowac czas. skoro sie kochamy ❤️ jak to śpiewa KAzik Staszewski: \'..i złe dni bywają w bezmyślnej złości, czasem jesteśmy bez litości dla siebie..\' ale teraz jest lepiej. wyrzucilismy z siebie wszystko co w nas siedziało.. i jakoś gładziej leci. rozumiecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym dziennikarstwem to ci zacytuje stare powiedzenie : Dla chcacego nic trudnego. pati-c witam narinka nie mysl tyle o seksie ...to potrafi rozkojarzyc najbardziej skupionego ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety- historii uczylam sie wieki temu i jej NIENAWIDZILAM,wiec nie pomoge..ja raczej w strone kynologii -wlasnie wyrwalam sie z macek dogomanii :p a wlasnie!- moze ktos chce 5letniego setera irlandzkiego? nowy wlasciciel baaardzo pilnie potrzebny,bo pies fatalnie znosi schronisko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haRsage
--->salut. ---> 29....;)obchodzisz 24 urodziny , poproszę zostań ....:) juz wiesz ....;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rozkojarza skutecznie ;) ahhhhh, bo tak sobie mysle... mmmmmmm... ❤️ ah :D dobra, biore sie za siebie! trzymajcie sie, ide dalej pracowac. jak to poważnie brzmi, łochocho ;) Dobrej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka- oj,rozumiem Cie- ja z moim miskiem mialam totalna przewale 1,5roku temu:o o dziwo podzialalo to oczyszczajaco na nasz zwiazek i teraz jest o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię jeszcze, a powinnam!!! Jutro raniutko wstaję i jadę do Ptysia mojego!!! Ale fajnie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
--->saul. nie śpij poprosze TY wiesz .... ;) kto prosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki penis
reka, penis lub łechtaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
seul. --->nie śpij jestem wściekła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Seulu to ty sie wybierz ...i wtedy sie wsciekaj:P aaa..i zaszczep sie odpoowiednio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac,bo zle juz ze mna- widze wielkie penisy..:p dobrej nocki wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati to chyba dobrze ,ze jeszcze widzisz..:P a ze penisy ...no kazdy ma swoje marzenia....:D:P tez znikam:P...i nie do Seulu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
a ja mam obok wielkiego penisa ktory czeka na mnie w ciepłym łożeczku i NIE nie musze się zaczepiać bo mam...:-> wiesz jeśli tyko chce to mam ..... chociaż ... moje marzeenia są TYLKO MOJE ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na dobranoc tobie tak po staropolsku powiem ok..? :P wypierdalaj w podskokach ...:D no i miłego bolcowania:P i usmiechu do jutra zycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
i czego sobie jeszcze życzysz . bo Wiesz że jutro to wszystko Ciebie kotku spotka czy tego chcesz ,czy nie .... masz to załatwione ....to miły prezent bo ja też jestem....miła :D:D:D:D a nawet bardzo miła ale to już nie moja relacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raRsage
-->uśmiechu to mi zwykle nie brkuje , jesyem sympatyczną osoba , to opinia innych , i jeszcze coś , aktorstwo to moja 2-ga pasja i dobrze mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×