Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

🖐️...ja tez jestem ...mlody nie spi ...buszuje .... tesknie cholernie za mezulkiem ...ale nie daje sie smutkom ... narinka a jak u ciebie ...doszlas do porozumienia ze swoim facetem czy to juz definitywny koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jestes. byłam z psem na dworze :P wiesz, on przeprasza. nawet wiarygodnie, az chce sie wybaczyć. ale ze mnie musi to wszystko wyparować. te wszystkie złe słowa :( a troche ich było przez ostatnie dni kryzysu. ja tez nie szczedziłam.. wiesz jak to jest :( prawda jest taka, ze najchetniej rzuciłabym sie mu w ramiona, calując namietnie. ale nie moge. nie moge sobie na to pozwolić. musze zobaczyć, jak długo bedzie w stanie walczyć o mnie. musze po prostu zobaczyć ile jestem dla niego warta. bo ja go kocham. i wiem, ze on mnie kocham. bardzo. ale czasami to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody wlasnie zasypia... narinka ...poczekaj ....moze to wszystko minie ,cala ta zlosc ,zal ... Nabierzcie dystansu do tego co sie stalo ....do slow ktore niepotrzebnie wypowiedzieliscie ... powroty sapiekne ...moze to pozwoli wam docenic to kim byliscie dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, ale ciezko wytrzymac nawet kazda sekunde z mysla, ze tak naprawde jest to sekunda bez niego. sentymentalna sie robie w takich chwilach, tfe, a nie chce :O mlody zasypia.. a jak ma mlody na imie? :) salut, o łape w gorze nie prosze, z wiadomych powodów :P rybki masz? dużo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ..no lubie rybki co nie znaczy ze ..pi........:P nie mam na uwadze:P:D nawet bym nie wystawił tej łapy ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody ma na imie tak troche literacko : Konrad ...to skutek tego czym sie zajmuje ...Najwspanialszy chlopek na swiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym sie zajmujesz? :) polonistka? czy cos lajk it? a Ty salut sie nie buntuj, bo Ci wynagrodzenie cofne i bedziesz MUSIAL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulci zeby nie było ,ze Cie nie zauwazyłem:P Konrda mi sie kojarzy z jeszcze jednym imieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku koncze ta swoja polonistyke ....salut zdradz nam swoja liczbe przezytych wiosen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P heheh stary jestem...:D i ciekawosc do jednego miejsca prowadzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se ide ..co tak tu sam bede siedział ..:P aniulcia sie wystrachała:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut jestem ...ale ty nic nie piszesz ...ok ...ja mysle ze masz ok 30 lat ...zgadlam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia to nie zgaduj zgadula ..:P skoro tak myslisz ..niech tak zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ...mlodszy nie jestes bo jestes zbyt kulturalny ..i ogolnie ...mysle nie wiem ...napewno ok 30 ...powiedz i nie trzymaj mnie w niepewnosci ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem ..bo po co to komu :p i do czego potrzebne ...liczy sie zabawa ,rozmowa ..a nie wiek ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×