Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

ja tez jeszcze nie spie ..ale to sie zmieni z minut kilka..:P pati ..ty to niezniszczalna jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ..nie wiesz co mówisz ..i dobrze ,ze nie widzisz..:P sie trzymam... ale fotela by nie wywinac orła:P sie napiłem troszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez troszku.. a ja sie nie musze trzymac,bo juz do wyrka sie przeteleportowalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie doczolgałem..:P wiec miłej nocy ...pati ..i małego ...kaca..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj sposob przenoszenia zwlok do wyrka jest bardziej komfortowy :p dobranoc! kaca mialam dzis rano :o wiec jutro (z doswiadczenia) juz mi nie grozi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie dołączam do nocnych marków, a raczej nocnych kafeteriuszek. nie zasypiam przed północą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik chyba zamarz..:o zaglada tu ktos jeszcze?? pomacham w tej arktycznej pustce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam ..bo jak zwykle nie spie..:P ale lipa...zimno wszedzie, głucho wszedzie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o,jedna zblakana duszyczka w tej krainie skutej lodem (?? :p ) zimno jak diabli..:o akumulator mi chyba pada,bo jakas spiaca ostanio chodze..:o ale inni to chyba juz w sen zimowy zapadli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze cos na rozgrzewke sobie zapodaje..:P i niezbłakana..raczej obłakany jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry...
salut. >> gorący chłopaku ;) , obłąkanie to z powodu tego `zapodawania na rozgrzewke`;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu ..bywania tu, musze sobie cos zapodac ..:P bo na trzezwo to forum ..jest nie do przyjecia:P a chłopaki to u szewca gwozdzie prostuja.....:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dwa kieliszki czerwonego do kolacji wysaczylam i niestety podzialaly nie do konca tak jak bym sobie zyczyla.. zasypiam.. cieple lozeczko i koldra czekaja.. bede blogo spala..bede miala slodkie sny..i obudze sie ok.11\"..i bede nadal niewyspana..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetkatie- masz zdrowie..;) u mnie szampan tez zagraca lodowke,ale jest nietykalny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pati kiedys musisz spac..:P i masz szczescie ze za marzenia nie karaja..:) bedziesz błogo spała ?..a moze tak samolociki przed snem?:P słodkie sny?...hehhe zapewne fredi Ci sie słodziutenki przysni..:D i obudzisz sie juz o 6 ..by sie napic wody ..nie myl z wóda ..:P i masz racje po takim koszmarze ..bedziesz niewyspana:) miłusiej nocy pati:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-dzieki za dobre slowo! zawsze wiedzialam ,ze mozna na Tobie polegac :p sweetkatie-to wypij za moj spokojny sen- aby mi sie salut nie przysnil :p (jakkolwiek by nie wygladal :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati alez prosze ..ja zawsze chetnie ..:P i tu masz racje ..niech ona pije ile sie da ..bo jestem straszny ..:D brzydki ,włochaty ..i taki bleeeeeeee..:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swee...Ty uwazaj z tym korkiem ..mało w oko nie oberwałem..:P Ty pij za słodki sen pati ...i to duzo pij ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ..tak jak mówisz nieinaczej..;):P swee..ja i przekornosc ?..no co Ty ..pij co sobie bedziesz załowała:D:P i dobranoc.. bo i na mnie czas ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez zyje jakos ten topik..czego tak krzyczysz..:P a juz machac anulcia nie musi?..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×