Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

isa-ja dzis zrealizowalam juz swoje uzaleznienia i wcale mi nie do smiechu.. rany,ja dzis mam naprawde smetny nastroj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-jaka,czyja tesciowa? Twoja? bo ja nie mam tesciowej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam glupawke - u mnie to zawsze zle wrozy:O mimo ze tesciowa na ogol mam super to dzis nie uwazam ze bylaby to szkoda;) i..... dobra jestem w rozweselaniu;) chociaz moze inne swoje uzaleznienie opuszcze bo dla odmiany wtedy ZAWSZWE glupota przychodzi mi do glowy, i za duzo mowie, za duzo pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac,bo juz nie odbieram bodzcow zewnetrznych..:o dobrej nocy wszystkim! 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati nie moja ..bo takowa juz nie istnieje ..;o nawet cudzej szkoda..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona śpi....
a ja nie i mam ochotę na cyberek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D::D:D:D:D dobranoc:D choc ja......jeszcze sie poszlajam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie trzymam, to komp mowi spac;) i pada z wyczerpania:D ale..... i tak sie nie poddam, najwyzej narzedzie zmienie na mniej lozkowe;) buzka dla wszystkich co nie spia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok znudziło mi się
bez żadnego całowania proszę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczzzzze
wirtualnego buziaka już dostałeś, a teraz jesteś wirtualnie dymany przez Mariana...ale nie proś o jeszcze bo nie zasłużyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciank ciank ciank, sjank sjank sjank, hank-ciank, ciank-ciank, ciaaaank! ciank ciank ciank ciank, sjank sjank sjank sjank, hank-ciank, ciank-ciank, ciaaaank! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kryzys i nie bede machac...jaki ma ono sens..? :o ile mozna podnosic ten topik..? [kwiat ]dla kolorytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati czyzby cierpliwosc sie wyczerpała..?:P i masz racje nie podnos ..niech sobie lezy ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie cierpliwosc... smutno mi jakos...tak tu bywalo gwarno i milo..a teraz...pustki... salut-jestesmy chyba niedobitkami i tak skazanymi na wymarcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati bo ja zawsze bede powtarzał .. nic nie trwa wiecznie ..jak jest poccatek musi byc i koniec ..:) nie przejmowałbym sie tym nazbyt ..nie ten temat pierwszy i nie ostatni ..wiec głowa do góry ..jak juz łapek nie masz siły unosic..:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie az tak nie przejmuje...poprostu mi dzis smuuutno i ten konajacy topik jakos mnie dobil.. no,ale tak to juz jest w przyrodzie...jak sie wali,to wszystko na raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam .jutro bedzie lepiej ..sam w to nie wierze ..:P ale pomarzyc dobra rzecz..:D i nie smuc sie ..wychyl szklanice ..\_/..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi szklanka nie wyszła ...:P... \\_/..:D teraz to juz ogródek zrobiłas ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius
kicius nie spi a kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyłazili z norek ..no tak godzina duchów sie zbliza..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wychylilam..dwie.. a roslinki lubie i nie moge sie doczekac kiedy na dworze zakwitna.. ogrodek faktycznie..rowny wyszedl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 i 6
Ja nie śpię bo mam trudności z zasypianiem. Z tego też powodu przestałam rozmawiać z przyjacielem ponieważ napisałam coś czego nie powinnam . Teraz on się nie odzywa mimo że przeprosiłam - może to nie był przyjaciel. Zawsze twierdziłam że prawdziwa przyjaźń jest zbyt idealna żeby istnieć (cholera chyba znowu miałam rację) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie równo wychylałas szkalnice ..:D i dobrze sie kwiaty zasiały ..choc to dopiero luty ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..luty..a ja musze sie teraz wyczlapac na dwor :o brrrr... zachcialo mi sie miec psy..:o ;) pol godziny ubierania...blleee..ja chce juz lato!! 🌻dla niespiacych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×