Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

onna a gdzie machajaca lapka ...ejze zrobmy narince przyjemnosc i pomachajcie jej tak jak ja 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie spie
ja niestety nie wytrzymalam w naszym kraju i przenioslam sie na Wyspy i bardzo sobie chwale to posuniecie :) Pozdrawiam wszystkich rodakow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z checia bym sie przeniosla ale mam syna -16 miesiecy ...i nie moge go ot tak sobie opuscic ....to facet mjego zycia ...on mnie potrzebuje ... Konradku to dla Ciebie 👄 ...i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie spie
no dobra ja tez ide spac bo jutro jade na wycieczke do Fort William i bede spiaca :) Do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie spie
a kto powiedzial ze nie mozesz sie z nim przeniesc ??? Mamy wielu znajomych, ktorzy sa tu z malymi dziecimi...Tutaj naprawde zycie jest o wiele latwiejsze...Ale to temat na dluzsza pogawedke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze jest wczesna pora ...ale co mi tam ...pomachac nie zaszkodzi ...niech narinka wie ...ze pamietam i obietnicy dotrzymuje Narinko mam nadzieje ze dobrze sie bawisz ....i myslisz o swoim topiku ....🌼 dla ciebie ... 🖐️ dla wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe czy ona tak łapy do góry wystawia:P nie spie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka niezle ...opan owalam twoj topik ...chyba mnie nikt nie lubi ....nikt tu nie zaglada ....moze bedzie lepiej jak znikne .... {czesc]...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ....jestem.....i macham ....narinka wrocilas!!!! 🖐️ 🖐️ 🖐️ to moje lapki ktore ci machaja na powitanie ....mialy byc dwie ale sa trzy ...tak wyszlo i niech tak zostanie ... 🌼 na twoje powitanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie spie ..a co mi tam wpisze sie:P nadal machacie łapkami?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle o tej porze..nie spie :o muzyka leci i jakos nie moge sie zmobilizowac,aby wskoczyc pod kolderke.. a kawalki coraz lepsze..cholera,poszlabym na dobra,rockowa impreze.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik.
Tyż nie śpie - ziemniaki przebierać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idz na impreze ..przeciez młoda godzina jest:P i nie licz na rolnika.. on w pyrach zapyla:D:P nadal nie spie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaaaaa
jaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut- dzis tylko w jednym klubie graja co lubie, i jest czynny do 2\"-czyli zostala niecala godzina :o nie pozostaje mi nic innego jak machac az nie usne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham raz jedna,raz druga, aby nie zdretwialy :p kurcze,i nawet nie mam nic do picia na sen- eeeh,te postanowienia noworoczne.. no i jak tu nie machac w takiej sytuacji.. 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz postanowiłas.. to teraz cierp ciało jak chciało:P ja mam i pije... podnosze reka butelczyne :D:P i pomacham łapkami jak z fotela spadne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jak Ci dobrze.. wypij za mnie,ja wypije za Ciebie jutro- bo jutro juz moge (piatki,soboty i niedziele- wiem..masochistka ze mnie.. ciekawe jak dlugo wytrzymam hehe) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest mi w innych olkolicznosciach :D a jutro to bedzie futro ..moge nie dozyc i co wtedy? :P a dzis jak juz tak bardzo nalegasz to moge sie poswiecic i wypic za ten Twój weekend pijacki:D:D \_/...jeden toascik chyba wystarczy co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nie śpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyszła mi szklanica i sie wylało..dzieki temu mniej pije:D ale pwtórke zrobie ..\\_/..moze sie uda nie wylac:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×