Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

cacharel o prawie 9...dobranoc? Ty to masz zdrowie:P a i jeszcze jedno ..nie spie :D:P i nie bede wystawiał raczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka
Ja!!!!!!!! Jeszcze jest "młoda" godzina. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam sobie bukiet suszek sprawic?;) kwiatki to dla kobitek ..tym mnie nie skusisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati-c gratulujemy ;) i machamy 🖐️ a Ty salucie niepokorny :] łapa w gore!!! a co bys chcial, heee? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie trzeba ..ale fajnie widziec jak sie ludziska podporzadkowuja ..i łapki maja w górze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieronka
reka w gore,majty w dol a dolary na stol :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda? ;) a swoją drogą, moglbys podniesc lape chociazby z uwagi na to, ze proszę ;) a kwiatuszka masz mimo wszystko 🌼 ooo, taka ja dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDZIE: bardzo, bardzo proste ;) słowo \'czesc\' w kwadratowym nawiasie :) oo tak: 🖐️ no, dawajta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lelaczysko ze mnie i tyle nigdy nie naucze sie tych pieknych kwiatuszkow , gebulek , lapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj ile wytrzymasz i [ czesc ] ma byc bez capsa :P i bez spacji:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az nie zasniesz droga pati-c :D:D:D salut, buteleczki to mnie jutro czekają :D i to tak w hardkorowych ilosciach :D:D:D baardzo odbrze, raz w roku trza ;) {raz? :D:D:D} ok, no tak ludziska jutro sylwester :D a ze mi łapa juz ciąży to ide spac :D oby szalec ;D ZAJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBISTEJ ZABAWY WAM ZYCZE :D Tobie Salut szczegolnie :D (sentyment jakis:D za ten bunt. przeta grunt-to-bunt :D) trzymajta sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narinka udalo sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale akcja . Udalo mi sie - moze jednak do czegos dojde w swoim zyciu ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×