Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuję_kochanka

POSZUKUJĘ KOCHANKA-GDZIE GO ZNALEŹĆ?

Polecane posty

Gość szukam_kochanka
Ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś sie nie zdziwiła
to powodzenia i grzecznie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszzz
jak ne to ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko kardka ko
idziesz do lekarza----> myślisz, że zdążysz wyleczyć tą wenerkę przed znalezieniem kochasia???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję_kochanka
MOJA PODRÓBA SIĘ POMYLIŁA HE HE Ja mam nick "poszukuję" nie "szukam_kochanka" ale co tam.... Dobra bede za 1,5 godziny. Zmienię nick, żeby ta pierdoła skończyła tą głupią zabawę w podszywanie. Ale widzę, że co niektórzy nie rozumieją mojego problemu...Mam możliwości, żeby w tej chwili przyprowadzić sobie do domu nawet i 10różnych facetów, bo na powodzenie nie narzekam, ale nie chcę mieć później opini kurwiszona brzydko mówiąc, bo niestety tak to jest, że dziewczyna nie może chciec tylko seksu, skoro jest normalna, tylko od razu musi być szmatą. Przynajmniej u nas spotykam sie z takimi opiniami. I stąd pytanie, jak to zrobić, żeby znaleźć kogoś atrakcyjnego i na dodatek bez zobowiązań? Ja myślałam, żeby pojechac sobie gdzieś do innego miasta, dosłownie się zabawić, ale przecież cięzko jest tak ciagle żyć takimi wyjazdami. Nie wiadomo tez na kogo sie trafi...Ech chyba sama przestaję wierzyć, że coś takiego jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję_kochanka
ko kardka ko------> powtarzasz się, już coś podobnego było wcześniej, a żeby zaspokoić twoją ciekawość idę po tabletki anty, żeby głupot nie narobic. Spadam na serio póki co. Jak ktoś coś wymyśli będę wdzieczna. Najwcześniej się odezwę o 2030 wcześniej bedzie tylko dyzurować moja podróbka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszzz
ja moge byc tym twoim dyskretnym kochankiem jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
a ja szukam dziewczyny chetnej na wspolny wyjazd na Majorke... rowniez mam dosyc pieprzenia o milosci zazdrosci i tym podobnych bzdur nie chce sie angazowac..chce po prostu sie dobrze bawic jestem calkiem przystojny bardzo inteligentny(ponoc)...i dosc dobrze wyksztalcony... ale najwazniejsze mam strasznie fajna wyobraxnie...(zaczynajac od gotowania na seksie konczac.:) obecnie jestem w dalekich krainach zarabiam sobie na wyjazd... chce spedzic czas w milym ladnym towarzystwie.. [patrzmy ze koszty sa po mojej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam aby podrzucić Ci mojego...cobyś sie nie zmarnowała:)rozmyślilam sie jednak...co moje to moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda elektruda
Doda, to Ty? Nie szukaj kochanka. Przecież wszędzie Cię rozpoznają. Może za wyjątkiem Białorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję_kochanka
KROPA8 ty samolubie he he, a co jest az tak boski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keszel
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajcie
Kobiety szukajcie kochanków! Nie wstydźcie się szukać przyjemności. Równouprawnienie seksualne dla kobiet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle! post odgrzany po dwóch latach! czy nawet więcej! gdzie szukać? chyba najlepiej własnie tutaj. wszystkie te serwisy randkowe to jakaś kiszka. ja się zgłaszam na kandydata na kochanka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujfhil
wpisujcie chętni z pomorza np-szparka sekretarka szuka kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny3075
Poszukuje kochanki na dobre i na złe. Jestem z górnego Śląska i raczej mnie tu ludzie znają a ja nie chce zrobic z tego rozgłosu. Więc drogie panie do 35 lat proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje kochanki
witam poszukuje kochanki ktura lubi wszystko i dobrą zabawe jeżeli cie to interesuje zadzwoń 723-904-835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje kochanki
witam poszukuje dyskretnej kochanki w wieku od 25 do 55 lat ktura lubi się kochac ogłoszenie kieruje do zwolenia radomia pionek puław i cala polska pilnie moj tel 723-904-835 dzwoncie a nie pożałujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachim
Ja jestem chętny napisz od mnie albo na GG 12560863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha atrakcyjna kobieta nie może znaleźc kochanka :D to jakby bogaty facet nie umiał znaleźć kobiety której może kupować setki prezentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoceniony
jak szukasz takiego kogos to napisz biker3000@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JACKWAWA1
ZADZWOŃ DO MNIE JEŚLI POSZUKUJESZ KOCHANKA DYSKRECJA 608811473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy kochanki na stałe
hey dziewczyny szukam kochanki na stałe. moze tu jest jakas chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ethna
no dobra, ja też poszukuję kochanka...nie musi być aż tak wysportowany i piękny, byle nie był łysy:)) wiek: 35-45 lat nie może palić, powinien znać się na sztuce i winie, nie stronić od dobrej kuchni. Nie dopuszczam sponsoringu (w żadną stronę). Jestem dojrzałą, interesującą kobietą. Małżeństwo i dzieci nie wchodzi w grę (już mam) jak ktoś chce, niech pisze dekadence@onet.pl i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym stanie dotarłam do swego rodzaju grzęzawiska, gdzie wiele osób tkwiło po szyję w bagnie i jęczało. Pojęłam, że to bagno złożone było z nasienia, które wytrysnęło w grzesznych związkach i podczas seksualnych zboczeń, za które my ludzie na ziemi jesteśmy odpowiedzialni. Podczas każdego wytrysku uwalniają się miliony sperm. I jedynie stosunek płciowy, który dokonuje się w związku sakramentalnym, jest pobłogosławiony przez Boga, gdyż On Sam obecny jest przy tym akcie i jest trzecią osobą w tym związku małżeńskim. On jest miłością, która uświęca i uszlachetnia każdy akt małżeński. Seksualność pozbawiona sakramentalnych fundamentów jest tylko czystą żądzą, zaspokojeniem, egoizmem. Właśnie z tego powodu ci ludzie cierpią w tym bagnie, które sami zgotowali sobie na ziemi swymi niepohamowanymi namiętnościami. Każdy, kto uczestniczył w takich grzesznych i pozamałżeńskich stosunkach płciowych, tkwi w owym bezkresnym i cuchnącym bagnie i cierpi niewypowiedzianie z tego powodu. Wstydzi się swoich złych uczynków. Nagle odkryłam w tym bagnie również mojego tatę. Ujrzałam go zanurzonego po szyję w tej cuchnącej breji. Przeszył mnie ból i głośno krzyknęłam: „Tato, co tu robisz? Odpowiedział płaczącym głosem: „Moja córko, ach moja córko, cudzołóstwo, niewierność! Wy sami przeżyjecie to pewnego dnia i wspomnicie na moje słowa. Mogę Wam tylko powiedzieć, że najbardziej bolesną rzeczą tam jest to, że widzi się zakochanego w człowieku Boga, który przez całe nasze życie jest tuż za nami i nieustannie nas szuka. Jak bardzo kochający Bóg cierpi z powodu naszych grzechów! Ukazano mi tam, jak wiele osób modliło się za mnie, jak wielu księży i zakonnic starało się sprowadzić mnie na dobrą drogę. A ja odczuwałam jedynie pogardę wobec nich wszystkich. Byłam ordynarna w określaniu tych świątobliwych osób. Zakonnice nazywałam tak: „pingwiny, „niezaspokojone stare wiedźmy, „pozornie święte baby w trwającej wiecznie menopauzie, które liżą Panu Bogu palce u nóg i nie mają pojęcia o problemach ludzi na świecie. To tylko niektóre z mniej dosadnych określeń, jakich używałam w nazywaniu ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa jednaaaa
ja tez mam 42 lata, jestem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietny28 czestochowa
uszczesliwie oralnie kobiety w kazdym wieku piszcie onprzecietny745@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż-opole-4+
a ja z opola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×