Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuję_kochanka

POSZUKUJĘ KOCHANKA-GDZIE GO ZNALEŹĆ?

Polecane posty

Gość hanusha
lubię jak w łóżku coś się dzieje, więcjeżeli braknie sił sprawczych to dobrze byłoby zeby z osobnikiem można tez było pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
Nie potrafie tak chłodno mysleć........nie jestem maszyną mam swoje uczucia zdecydowanie blizej mi do tego co napisałeś poza nawiasem ,tylko bez tego ostatniego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to z hanusha sprawa jest jasna ... numa bardziej kreci ;) hanusha a Ty tak tylko sobie o tym myslisz, czy jestes blisko realizacji planow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
No jasne................łatwiej jest byc nastawionym tylko na sex jasna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
DeMorai a jak to jest u Ciebie .....................no bo soro jesteś tutaj to tak z ciekawosci czy jednak tez szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim przeklenstwem jest moje libido, moglbym kilka razy dziennie ... codziennie. Moim wielkim atrybutem jest moje libido, moglbym kilka razy dziennie ... codziennie. I badz tu madry ;) Ale kilka razy dziennie ... codziennie ... bez jakiejkolwiek nutki zrozumienia, wiezi, humoru ... jest nic nie warte ;) Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
Masz racje :-) potrzebna jest nić porozumienia......:-) ale Tobie to sa potrzebne kochanki tak najlepiej kilka .......bo jedna to nie wiem czy da rade;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to i tak pewnie wszystko sie sprowadza do tego, by znalezc sobie jedna kochanke / jednego kochanka ... ktora / y w zupelnosci wystarczy. Ludzie lubia sie oszukiwac, ze tak nie jest ;) A Twoje libido? A Twoja obecnosc w tym temacie? A Twoje nogi? - pewnie tego sie nie spodziewalas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUŻY PENIS...
Witam. Szukam dyskretnej kochanki. Jestem zadbanym mężczyzną, po 35 roku życia. Mam DUŻE WALORY... woj. kujawsko-pomorskie. e-mail: sexkot2011@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
DeMorai Moje libido ma sie dobrze z niewielką tendencją wzrostową Moja obecność troche z ciekawości ale też nie do końca tylko z ciekawości;-) Moje nogi .......moga się podobać;-) a teraz Ty Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 ... i zostalem zaszufladkowany? :P Jak to .. "moga sie podobac"? - no wiesz ... a gdzie zdanie ... "sa zabojcze, na ich widok facetom slinka leci bardziej ... niz wowczas .. gdy widza schabowego" ... jak nie Ty sama ... to kto inny ma sie zajac Twoim poczuciem wlasnej wartosci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
Oj nie , nie zostałes zaszufadkowany........przeciwnie Twoje akcje rosną;-) masz poczucie humoru a to lubie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a Ty u mnie masz plusa, oczywiscie duzego, bo na takiego tylko zaslugujesz (tutaj nie ma zadnego podtekstu!!!) - dlatego, ze lubisz poczucie humoru, ktore posiadam. A co jeszcze lubisz? - oczywiscie mozesz nawiazac do nazwy pod-forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
Co jeszcze lubie ........ nastrojową muzyke, żubrówke z sokiem jablkowym, dobry sex , śmiać się, czasami troche psocić, było by tego jeszcze dużo więcej ale może teraz Ty się zrewanżujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem, ze lubie sie smiac podczas dobrego seksu sluchajac nastrojowej muzyki, oczywiscie psocic w jego trakcie rowniez, popijajac zubrowke z sokiem jablkowym (no w koncu trzeba by tego sprobowac). Mozna by tak ... odleciec ... Psota nazywam sytuacje zaistniala wowczas, gdy np. Ty chcialabys ... by Twoja szyja byla calowana ... a ja wlozylbym swoja dlon np. pomiedzy Twoje uda ... no bo przeciez gdzie indziej moglbym ja wlozyc? ;) Ja uwielbiam spac ... i nie pytaj z kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
a ja jak czytałm Twojego posta to się uśmiechałam no niezły psotnik z Ciebie...............:-) a co mógłbyś jeszcze zrobic z Twoją ręką to moge Ci powiedzieć ;-) ale nie tutaj Było mi bardzo miło , ale niestety musze kończyć Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusha
Plan został zrealizowany w 90% niestety te brakujące 10% to rzadka fizyczna obecność kochanka w moim łóżku, dzieli nas 350km . To już rok... Znalazłam u niego bratnią duszę, zrozumienie, dzielimy te same pasje... Jest namiętność, pragnienie, żądza i... motyle w brzuchu :)Możemy godzinami rozmawiać, śmiejemy się z tych samych rzeczy, dzielimy się smutkiem i prozą życia... Bez obietnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numa
Kobieto to ciesz sie z tego co masz i tak ..........całkiem nieżle , jak masz bratnią dusze rozumiecie sie to przecierz o to chodzi a ,że mało sie widujecie to też ma swoje plusy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkatorek
np.w Szczecinie :-) jestem przystojnym brunetem ,zadbanym ,wesolym,romantycznym,wyposazonym..lubie sex oralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrulka
A ja tez jestem atrakcyjną kobieta , którą mąż zaniedbuje i jak mam znaleźć fajnego przystojnego zadbanego faceta koło 40-stki ????? Jestem z bielska Białej , wbrew pozorom znależć kogoś takiego nie jest łatwo , cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrulka
no to mnie pocieszyłaś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrulka
wolałabym w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa wola
wpadnij do nas jest nas 3ech coś poradzimy na twóje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrulka
a Ty niby skąd to wiesz ,że trudno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrulka
no właśnie okazuje się że najgorzej to jak ma się wymagania , ale trudno zeby ich nie mieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×