Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuję_kochanka

POSZUKUJĘ KOCHANKA-GDZIE GO ZNALEŹĆ?

Polecane posty

Gość darek 76
jezu faceci piszą tu na czarno ? bo jeśli tak to nie wiem jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek 76
Tak czy inaczej nikt nie odpowiedział na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3citty
Barany -do pracy a nie kochanek Wam się zachciało , jak macie wystarczająco dużo zajęć to głupoty do głowy nie przychodzą . Najważniejsze w życiu aby zdrowie było i mąż miał pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3citty
no to ja odpowiem Darkowi . Usługa odpłatna ,10 zł plus należny podatek Vat. Człowiek nie jest stworzony do monogamii . Jest zdolny to tymczasowej monogamii ,krótkotrwałej lub długotrwałej.Taka natura ... ale pozostaje spora część osobników tego gatunku , która podporządkowała się nakazom religii , kultur i obyczajom . To tak w skrócie , za tę kwotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malzenstwo w gruncie rzeczy jest ok...., ale ta monogamia jest troche uciazliwa ;)...nawet wtedy gdy sie kocha swojego partnera. ja sobie radze tak, ze jak nachodza mnie ''niedobre mysli'' ;) to zwiekszam dawke seksu z mezem. na razie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna___
FemmeFatale- ja robię bardzo podobnie.... i tak się zastanawiam jak długo to potrwa.... chciałabym żeby wiecznie, ale czy sie uda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek 76
35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek 76
Niezłą dyskusję tu rozpętałem widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlajfka
żigolak do towarzystwa i do łóżka z Częstochowy, młody, dobrze wyposażony =) jeśli szukasz to polecam na większą odległość trzeba dopłacić, ale warto tel: 502 034 271 PS: sprawdzony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooooooooo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek 76
Nie wiem o co chodzi z kolorami i nie bardzo wiem jak je zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam interesujacej kochanki z okolic lublina atrakcyjnej fizycznie i duchowo dluzsza znajomosc.....spelnijmy sie razem i wypylnijmy pustke w wolnym czasie ..ja 42 l 181cm 80kg ciekawe zainteresowaniw..TY do 45l..napisz na gg13248753.......CZEKAM ! takze tu czekam na odp....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo 666
Szukam dyskretnej kobiety z okolic Ostrowca Swiętokrzyskiego . Mam 39 mam duże potrzeby seksualne , dobry w łóżku , przystojny i wysportowany. Zależy mi na dyskrecji i w zamain zapewniam to samo w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo 666
Szukam dyskretnej kobiety z okolic Ostrowca Swiętokrzyskiego . Mam 39 mam duże potrzeby seksualne jestem dobry w łóżku , przystojny i wysportowany. Zależy mi na dyskrecji i w zamian zapewniam to samo w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro.
witam. (((Temat dyskusji: POSZUKUJĘ KOCHANKA-GDZIE GO ZNALEŹĆ? Odpowiedz na ten temat Strona: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3167632&start=90 ))) przepraszam muj polski jezyk. ja ze espanii. meszkam warszawa. ja 42lat/187cm/96kg/muj organ do sex maly ale jary-16cm dugosc,5cm szerokosc. moj email: esp69pol@yahoo.es nie mam lokum dla sex. no sponsoring. lubie duzo sex. kiedy i gdzie tylko sex, nic wiencej. mam czas do sex od 09:00h. do 19:00h.max, bo od 20:00h. do 06:00h. ja praca. UWAGA---jezeli chcesz moge wyszle ci muj intym sex foto na twuj email. czekam twoj email. pozdrawiam pedro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka jedna
ja też bym skoczyła na bok ale jestem z małej mieściny,od razu by się rozniosło bo podoba mi się kolega męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqq
niema zadnej chętnej pani z puław, ja 33 lata z temperamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqq
czekam na odzew kochanki z puław mój gg31904051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko#344
wiecie co panowie zajmijcie się lepiej swoimi żonami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś 26
A jakie masz wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie to i bym pomógł szczuplutkiej, bo mam taki fetysz i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×