Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

ooo jak dawno mnie tu nie było... Nina ma juz 2,5 mies :) jeden zabek który sie przebił i tkwi nie rosnie ani nic:) Z moim D nieciekawie ... No i szukam mieszkania do wynajecia ale znalezc w Poznaniu cos 2 pok w normalnej cenie majac dziecko to jest nieporozumienie... Dla Was Wszystkich Kochane z okazji nadchodzacych Swiat Najlepsze zyczenia tak na wszelki wypadek jakbym znowu zagineła w akcji :)lece spac bo mała ostatnio zaczyna dzien o 3 nad ranem ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaskajaks - witaj - mój synek ma dokłądnie 2,5 roku :) pozdrawiam - napisz cos wiecej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaskajaks witaj :)) ja mam synka który ma 2 latka i 3m i córeczkę 8m :)) w jakim rejonie mieszkasz?? Mamo Niny no to nieciekawie ale trzymam kciuki, żeby wszystko sie wyprostowało i jeśli nie będziemy meić kontaktu to Wam również życzę Wesołych Świąt Lida widać, że Ciebie brak to wszystkie jestesmy w depresji :D:D U nas ok Wikusia mówi BA-BA DA-DA i wczoraj w akcje desperacji wołała MA-MA fajnie słuchac tego jeszcze raz :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaskajaks
dzien dobry :) ja mieszkam w rejonie ogrody, smochowice :) mam 2,5 letnia coreczke, ktora jest bardzo do mnie przywiazana, a ostatnio nawet obserwuje, ze to sie nasila i przyznam, ze troche sie martwie, bo raczej powinna sie usamodzielniac, a nie przylepiac do mamy :) do tej pory nie miala zbytio kontaktu z rowiesnikami, nie liczac takich chwilowych i przelotnych na spacerach wiec jakby jakas mama byla zainteresowana spotkaniem to bylybysmy bardzo chetne :) mozemy nawet przejechac pol miasta, bo mi zalezy, zeby mala sie zintegrowala troche :) ona jest niesmiala i malo odwazna i jak nie zaczniemy troche przelamywac jej oporow to bedzie jej ciezko w ewentualnym przedszkolu :( pozdrawiam wszystkie mamusie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długim czasie lida prezenty juz mam dzieki za wsparcie ale generalnie do d...bo miałam przeboje z szefową i juz mam dosc wszystkiego ale juz jest ok do potem narka mamaniny powodzenia trzymam kciuki ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaskajaks - ja jeszcze miesiąc temu mieszkałam na Ogrodach ;) obecnie mieszkam na Ratajach. Co do dzieci to chyba weszły w taki okres. Mój synek mnie najchętniej nie spuszczałby z oka. Zrobił sie bardzo mamowy i tulaśny. Agus - ten akt desperacji to był na mój widok :P:P przecież dawno mnie nie widziała i już zapomniała. A tu nagla pojawia się jakaś obca baba i gada z jej braciszkiem :P:P:P goba - a co ci zrobiła twoja szefowa? Mama niny - powodzenia w szukaniu mieszkanka - widze że nie jest to łatwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł mamaskajaks u mnie jedna sztuka starsza niż 2,5 a druga młodsza; wiesz jak bym chciała mieć taką przylepę... mój niestety zawsze szedł wszędzie i ze wszystkimi... za mamą nawet się nie obejrzał ;-) a na spacery to się zbytnio nie oferuję, bo ja się tylko \"podszywam\" pod Poznań :-P MamaNiny jeśli dotrzesz tu niedługo to na pocieszenie Ci powiem, że to dobrze skoro ząb czeka na ten drugi; bo jak Olowi wyrósł jeden dłuuuugi i teraz drugi go goni to komicznie wygląda minimisia a moja niemota tylko u..u...u... robi z pyszczkiem w trąbkę goba a ja jeszcze czekam na listonosza z ostatnimi paczkami :-) a Ty szefowej wyslij kartkę z życzeniami na święta ancona, Paula, Moniś, Rzeczka i kogo tam jeszcze nie wymieniłam... 👄 u nas z ciekawostek to Olo wczoraj u teściów \"zaciągnął\" (tzn. nitkę wyciągnął i prawie dziura sie zrobiła) narzutę na tapczanie; czym?? swoim dłuuuugim zębem :-D a bubu szlifuje wierszyk do św. Mikołaja, bo we wtorek idziemy na wigilię do biblioteki no i czekam na małż\'a, jutro wraca i będzie ażżżż do Nowego Roku :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Czesc dziewczyny ale mnie tu dawno nie było:)troche latnia ze swietami jest i nie za bardzo mam czaas na kompa pozatym malutka była chora ostanio marudziła i nie za bardzo miał czas aby wejsc na kompa:)Mama niny powodzenia w szukaniu mieszkania ja sama szukam i wiem ze to nie jest łatwe ceny jak na batorym a jak dojda jeszce opłtay to z czego tutaj zyc:( 2,5 miesiaca to szybko twojej córci wyszły zabki moja ma juz 14 tyg i jak na razie na zabka nie widac zadnego:)chociasz ostatnio jest cały czas marudna chora jeuz nie jest a ciagle by chcial na raczki przez ta chorobee byla ciagle noszona na rekacha teraz ciagle by chciała na raczkach nie daje mamie minutki odpoczynku:)Główka jest juz troche stabilniejsza ale jeszcze do stabilnej to duzo jej brakuje ale na szcescie zaczeła krecic główka w lewo i w prawo a nie tylko w lewo i wytarła sobie z tyłu główki na włoskach takie kółeczko i smiesznie to wyglada bo ma duzo włosków i na srodku takie łyse kółeczko:)zabawnie to wyglada mówie na nia wycierusek:)małą szeleczki ma juz zdjete teraz mam ja tylko pieluszkowac przez 4 tyg ale pielucha tetrowa nic nie daje bo moja maluda jest juz za duza i załozyłam jej flanelowa i tak po dwóch dniach miala dupke odparzona bo flanela nie przepuszca powietrza mała płakałą a ja nie wiedziałam co jej jest dopiero jak scigałam ja flanele to zupelnie inne dziecko wiec zakładam jej tylko na noc smaruje tone kremu wokół pupci zeby nie maiła obszcypana a w nocy jej jakos ona nie przeszkadza... Powiem wam przechodze kryzys w karmieniu:(karmie juz 14 tyg ale jak wspominałam mała ma skaze białkowa i jestem na diecie sama dieta mi tak nie przeszkadza ale starsznie schudłam zawsze byłam szczupła a teraz same gnoty:(nie ładnie wygladam poztym s łabo mi sie czesto robi boje sie zeby małej w nocy nie upuscic ale postanowiłam ze bede ja karmiła az skonczy cztery miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Pewie uwazacie ze to troche samolubne ze dziecko najwazniejsze ale ja to wiem dziecko jaest dla mnie najwazniejsze ale boje sie zeby kiedys nie zemdlec majac jej na rekach i wyrzadzic jej wielka krzywde:(tego bym sobie nie wybaczyła... Tylko wiecie co mam problem raz dałam jej do spróbowania nuramigen to nie chciala pic robiła odruchy wymiotne nie wiem co bedzie jak nie bedzie chciałą pic teraz spróbuje bebilon pepti ma nadzieje ze to bedzie chiała pic mam jeszce miesiac czasu zeby znalesc mleko które bedzie chciała pic bo od połowy stycznia chciała bym przejsc na szczne karmienia. Wiecie moze jakei sa jeszce mleka na skaze? poza nutramigenem i bebilonem pepeti?pozdrawiam uciekam ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancona ja miałam w zaawansowanej ciąży gorączke 39 brałam tylko paracetamol i nie było żadnych powikłań. Mama Niny mój synuś ma prawie 2,5 roku, w Smochowicach (a właściwie na przeciwko bliżej lotniska) to bywamy latem bo mamy tam działkę, a mieszkamy na Ratajach więc możemy się spotkać, ale dopiero po Nowym Roku bo teraz mam straszne zamieszanie, nie dość że przygotowania do świąt, to jeszcze w środę przylatują goście ze Szkocji i będą do świąt :) Pozdrowienia dla wszystkich Mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Małej chyba szykuje sie zabek cały czas marudzi i kładzie sobie raczki do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Czesc mamuski ale jestescie zapracowNE:) rozumiem ja porobiłam juz wiwekszosc wiec troche mam lzu mała spi słodko to maam troszke czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu ja też mam większość zrobione :) co do Twojej wypowiedzi to uważam, że świetnie dbasz o Wikusię i nie pwinnaś mieć jakichkolwik wyrzutów, że chcesz skończyc karmienie. Wikusia potrzebuje przede wszystkim zadowolonej mamy a ja i tak Cię powdziwiam, że przy tak drastycznej diecie tyle wytrzymałaś. Ja miałam taką dietę przez pierwsze dwa tygodnie Wiki i byłam wykończona więc doskonale Cię rozumiem a ty nie martw się bo i tak długo karmiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nudę w samolocie, pociągu, gdziekolwiek :D W celu rozproszenia nudy w samolocie postępujemy zgodnie z poniższym schematem: 1.Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach; 2. Powoli i spokojnie otwieramy go; 3. Włączamy; 4. Upewniamy się, ze osoba obok nas patrzy na ekran; 5. Włączamy Internet Explorer; 6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu i poruszamy bezgłośnie wargami; 7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramię - * b e z c e n n y *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaaa
Paula proponuję wsiąść chociaż RAZ do samolotu i nie zapomnij przeczytać tekst, który napisałaś POMYŚL, że to może być Twój ostatni lot, zostawiasz swoją rodzinę i dzieci pogrążone w żałobie ..... i co .................... takie to śmieszne ?................ teraz Twoja mina jest BEZCENNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
dziekuje minimisiu za dobre słowo:) moja malenka ma katr sienny leci jej z noska i z oczków:( cały czas płacze biedactwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja nawet nie wiem o co chodzi z tym linkiem, bo jak go otwieram to jest pusto; moja mina tez bezcenna :-P poza tym wczoraj z Bubu zaliczyliśmy spotkanie z Mikołajem; dzisiaj dla odmiany również; oby jutro mi nie wyskoczył, że dzień bez Mikołaja to dzień stracony; dzisiaj zakupiliśmy choinkę; wylądowała w piwnicy i czeka na dobry moment, czyli wigilię a może dzień przed; jutro przewracam dom do góry nogami czyli sprzątanko; jeśli się nie odezwę do niedzieli to znaczy, że padłam na placu boju pozdrowionka narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja nawet nie wiem o co chodzi z tym linkiem, bo jak go otwieram to jest pusto; moja mina tez bezcenna :-P poza tym wczoraj z Bubu zaliczyliśmy spotkanie z Mikołajem; dzisiaj dla odmiany również; oby jutro mi nie wyskoczył, że dzień bez Mikołaja to dzień stracony; dzisiaj zakupiliśmy choinkę; wylądowała w piwnicy i czeka na dobry moment, czyli wigilię a może dzień przed; jutro przewracam dom do góry nogami czyli sprzątanko; jeśli się nie odezwę do niedzieli to znaczy, że padłam na placu boju pozdrowionka narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u nas ok mały skacze w chodziku wiki rozpiera energia-masakra mozna na łeb dostac z tym. posprzatane jest i generalnie git a szefowa?????maskra-nie chciała mi dac urlopu wychowawczego i zwolnic chciała chyba ze nia wezme pieniedzy za urlop-ale wyszło po mojemu i narazie ok. pozdrawiam wszystkich aappss-ale z ciebie dziwoląg hihi acha i dziąsła opuchniete ale czekamy na 1 ząbek jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba wspólczuje z szefową!!!! ja mam na szczescie wporzadku szefa, ale troche z niego olewus i męczy nie juz taka walka co chwile z nim o faktury lub jakies podpisy lub jeszcze coś innego. Już mam plana że jak skończy mi się macierzyński to będę szukać normalnej pracy w biurze między ludźmi !!!!! A my z Patrykiem po obiadku już i czekamy na tate. Ja mam chwile na neta a Patryk ogląda krecika na mini mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula gratulacje nie pochwaliłaś sie tym na forum tylko na nk. a mój kuba chory wirus gardła:-(ale tempka nie spada wiec trzeba podac antybiotyk bo jest coraz gorzej-bbu masakra jak ja dzisiaj narzekam lida nie męcz męża boo ucieknie hihi pozdrowienia dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już nie będę miała okazji by spokojnie usiąść przed komputerem więc życzę Wam Wesołych Świąt, niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania. Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzę Wam drogie mamusie z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ DLA WAS I CAŁEJ WASZEJ RODZINKI Lida wszystkiego naj...kochana z okazjii urodzin:-):-):-) ja zabiegana bo jedzenie robie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Swięta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Gosia A powiedzcie mi dlaczego ja sie wciągnęłam w ten przedświateczny maraton???????? Zatem ja też juz teraz wszystkim Wam WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO no a przede wszystkim pociechy z tych małych \"ciaputek\" (bo w końcu z ich powodu tu jesteśmy) :-) i zdrówka dla nich oczywiście papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki witam po dłuuuuuuuuuuuuugiej przerwie, nie miałam przez miesiąc kompa, mały ma już 2 ząbki i jest już taki klops :) prześle zdsjęcia na naszego meila, wszystkiego dobrego kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj... na nowy 2009 rok duzo zdrówka dla naszych pociech i dla nas hihi ale pustki wszystkich wywiałao pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creamik
wszystkiego naj i niech młodi poznaniacy i poznanianki rosną zdrowe i wysokie ;) jakby co ja tez byc poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×