Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Hej dziewczyny! Jestem mamą 3 miesięcznego Piotrusia. :D Mieszkam obecnie w Poznaniu. Ale tu malego nie urodziłam. Więcej napisze później bo teraz czasu za bardzo nie mam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki wstyd mamy juz marezc 2011 a od lipca nikogo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama misia
Cześć mamusie i przyszłe mamusie!!! Jestem tu nowa, przypadkiem znalazłam to forum. Myślę, że są tu jakieś mamusie z Piątkowa i okolic... Ostatnio odkryłam bardzo fajne miejsce gdzie można kupić wszystko dla Waszych dzieci i sprzedać wszystko po Waszych dzieciach. Jest to komis dziecięcy na osiedlu Śmiałego 18. Trafiłam tam przypadkiem jak chciałam pozbyć się nowego wózka, który kupiłam i zupełnie mi nie pasował. Znalazłam ich stronkę w internecie www.smialego18.pl, zaniosłam wózek i sprzedał się "od ręki". Od tego czasu bardzo często tam zaglądam ale już jako kupujący. Naprawdę polecam nawet tym, którzy nie lubią rzeczy używanych, bo można tam znaleźć bardzo dużo rzeczy nowych... Pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjnh
Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza123
gdzie sie podziałyście samotne mamuski z Poznania??Cholerka samotnosc ,problemy i zaczyna mi sie wydawac ,że jestem tu taka jedyna..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina baetkowiak
Chcialam tylko powiedziec ze mam na imie Karolina Bartkowiak i jestem jedyna wnuczka Pana Zygmunta Bartkowiaka,co zalozyl szpital Im.Raszei i szpital im.J.Strusia w Poznaniu,moj dziadek pracowal wszedzie w Szwecji,w Paryzu,Londynie i w Chinach,wszystko co zarobil tam to kupil pierwszy sprzet urologiczny do Polski,do szpitala na ul.szkolnej w Poznaniu,po 2 wojnie swiatowej!!!MOJ Dziadek mial na imie ZYGMUNT BARTKOWIAK,PROSZE SPWRADZIC KIEDYS CO ON ROBIL I DAWAL!JESTEM BARDZO,BARDZO DUMNA Z NIEGO I CO ZROBIL DLA POLSKI I POZNANIA!!!!!!#XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×