Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość sun31
Paula ale masz cięzko :(, bądź dzielna...trzymam kciuki za Twojego starszaka oby szybciutko wyzdrowiał i za Wasz dwupak buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Patryk już się czuje lepiej. Antybiotyk działa i mój starszak już się nie dusi!! Nareszcie nocki spokojne. Dzisja umyłam okna, poprałam firanki i pouwieszałam. Moja mama przyjechała mi pomóc ale pomyła mi tylko ramy bo ja zaraz po niej brałam się za szyby hihihihi. Domek mam wysprzątany na śwęta. Mogę jechać rodzić :P:P:P a jestem trochę zła, bo okna umyte czyściutkie a tu śnieżyca, nawałnica i mi pochlapało szyby wrrrrr.... ale mam już to w nosie najważniejsze że okna są czyste a że trochę w plamach po śniegu no to już trudno. Odpuszczam!!! Na jutro zapowiadają taką samą pogodę!!!! Mój małż dzisiaj jechał do poprzedniej firmy zdać auto, tel i laptopa i niestety nie zdążył na pociąg z Gliwic o 18 i będzie jechal dopiero o 22 - i musze o o 3 w nocy odebrać z dworca. A dzisiaj moja mama śpi u mnie także spokojnie mogę po niego jechać. Jutro do gina - jestem ciekawa co mi powie. Buziaki i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas smarkate lata :-( ale mam nadzieję, że nie zejdzie im (nam) to na oskrzela; poza tym: niezla zima tej wiosny :-) Paula no to widzę, że "kaczucha" puszczona już luzem :-D skoro tak za sprzątanko sie zabrałaś pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszek ! Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, otarła z brudu, a tuwyskakuje Duszek. Panienka pyta: -Czy będę miała trzy życzenia?Duszek: -Nie, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie. Panienka bez wahania: -To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mapę? Chcę, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, i żeby Żydzi i Arabowie pokochali się między sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii. Duszek popatrzył na mapę i mówi: -Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą do tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry. Nie sądzę, żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie.... Panienka pomyślała przez chwilę i mówi: -No dobrze, przez całe życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał szanował, bronił, dobrze zarabiał i oddawał pieniądze, nie pil, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie...... Duszek westchnął głęboko i powiedział: -K**wa pokaż mi jeszcze raz tę mapę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sama monolog poprowadze. U mnie nadal nic się nie wydarzyło. Cierpliwie czekam do 2 kwietnia. Wtedy będę miała cc. No chyba że do tego czasu coś się wydarzy nieplanowanego. Patryk juz prawie wyszedł z anginy, jeszcze troszkę pokasłuje ale za to ja znowu kaszle. Już mam dość tych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - dzisiaj mi czop odszedł i powoli zaczynają się skurcze. Nieregularne co prawda ale jutro dzwonię do mojego gina co robimy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki; oby poszlo szybko i bezboleśnie (o ile tak można) ;-) pzdr z prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja mam wieści :D 17:59:39 Paula urodziła Adasia o 16:20 waga 3380 10pkt oboje czują się świetnie Serdeczne gratulacje 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
minimisia przekaz gratulacje dla Pauli superrrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla mamy, dzidziula i całej rodzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduję się już nie w 2-paku P Moja druga połowka śpi w foteliku i troche go weranduję przy otwartym oknie. Opiszę wam mój koszmarny poród. Niestety nie da się tego inaczej ująć!!!! A więc tak. W niedziele byłam jeszcze na działeczce i sadziłam kwiatki, tam odszedł czop. W nocy miałam skurcze co godzinę, jak wstałam rano już były co 15 min. Wszystkich postawiałam na nogi: męża, moją mamę i szefa zeby przyjechał po papiery. Zanim pojechaliśmy z meżem do szpitala w domu jeszcze włączyłam pralkę, zmywarkę żeby te moje chłopy miały w co się ubrać i z czego jeść :P Na porodówce byłam o 11.30 am mnie podłączyli pod ktg. Przyszła stara lekarka i ona twierdzi ze ona tu żadnych skurczy nie widzi to są lekkie napięcia i jak się nic nie rozwinie to dolargan i do domu!!!! Zaznacze że skurcze miałam co 5 min już, rozwarcie na 1,5 cm i bolało jak skurwesyn. Chwilami myslałam że odjadę z bólu!!! Na szczęście przyszła inna lekarka i mówię jej że mnie bardzo boli, ze mam mieć cc itp. No więc z tego tytułu że o 9 jadłam śniadanie muiałam odczekać do godziny 15 żeby być na czczo. O 15.30 ta fajna lekarka postawiła się tej starej i powiedziała ze tu jest ciąża donoszona i nie ma sensu mnie męczyć i czekać na nie wiadomo co jak i tak ma cyć cc. Więc tamtatrochę oburzona ale stwierdziła że niech robi co chce! No i szybko podjęta decyzja o cc bo akurat anestezjolog wolna i sala operacyjna wolna, więc szybciutko założono mi cewnik i na dół. Na sali dostałam znieczulenie no i się zaczęło. Tylko cholera to znieczulenie nie zadziałało tak jak powinno bo czułam każdy dotyk i jak rozcinali mi brzuch to na początku nie bolało, ale jak już się zagłebiali to czułam jakby ktoś mnie rozrywał na żywca od wewnątrz!!!!!! Zaczęłam krzyczeć i dostałam szybko narkozę. Obudziałam się jak już kończyli szycie. Nawet Adasia nie wdziałam bo zabrali go na oddział noworodkowy. Zobaczyłam po raz pierwszy swojego synka na drugi dzień popołudniu jak mi go przynieśli do karmienia. Przeżyłam traumę i wiem na 100% że ja już więcej rodzić nie będę!!!! Nigdy w życiu. Mam takiego stracha że szok!!!!!! Na drugi dzień byłam bardzo słaba cały czas prawie spałam, ale już na 3 dzień czułam się super. Mam jak narazie duo pokarmu, ale cycki bolą i smaruję bepantenem cały czs. Nie wiem czy pomaga czy jakbym nie smarowala czy bardziej by bolały, ale smaruję. Mały jest przecudny. Mały głodomorek się robi. Budzi się tylko na karmienie. Dzisiaj w nocy jadł o 3 i spał prawie do 8. Zaraz wrzucę fotki na poczte które porobiłam w szpitalu. Narazie innych nie mam. Muszę młodemu sesję domową zrobić ;) Jest przeciwieństwem Patryka. Ma czarne długie włosy!!!! Wczoraj już wrociliśmy do domku i jestem mega szczęśliwa. Co prawda jest obolała, ale jest lepiej jak mi szwy ściągnęli. Buziaki dziewczyny i dzięki za gratulacje wszystkie oraz miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeszłaś; aż mam ciary; to tym bardziej gratuluję wyczynu i dzidziucha; potem więcej napiszę, bo jestem w trakcie mycia okien :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogody ducha, jedności z bliskimi i wolności od zawiści życzy Wam na nie tylko na Wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi zając do baranka - jaka piękna ta pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka. Biega, głośno krzyczy, że wesołych świąt Wam życzy. ◊............,-.,-. ◊............(..(..( ◊.............\\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,\',\'.......`. ◊..........,\".....`......,--...`. ◊........,\"...@.........\'....`...\\ ◊.......(Y.............(...........;\'\'. ◊........`--.____,.....\\..........,..; ◊........((_.,----\'.,---\'......_,\'_,\' ◊............(((_,-.(((______,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosfera była miła, a zajączek uśmiechnięty, przyniósł wreszcie te prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia...25
Witam serdecznie! jestem młodą mamą 4 miesięcznej Kamilki, mieszkam w Poznaniu dość krótko, niespełna rok i chętnie zapoznam się z innymi Mamusiami:) z okolic Grunwaldu. mam nadzieję że przyjmiecie mnie do waszego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia...25
Chętnie oddam ciuszki z których moja córka już wyrosła, rozm. 62 i 68, a także ciepły kombinezon rozm. 74, może któraś potrzebuje? jeśli tak to proszę o kontakt na E-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun31
Witaj sylwia...25 miło ze jesteś...:) ja wpadłam tylko na chwile, ma ktoś do sprzedania spacerówkę tylko koniecznie lekką !!! Jak coś to proszę o foty na email : malpka299@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun minimisia ma na sprzedaz spcerówke fajna u nas ok pozdrawiampoznanianki i nie tylko lida gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że rzadko odwiedzacie topik, domyślam się, że nie macie czasu. Nadal mam do oddania ciuszki dla dziecka, za darmo, może znacie kogoś kto potrzebuje, do odbioru osobistego na osiedlu Kopernika. Pozdrawiam serdecznie:):):) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia 25 podaj namiary na ciebie mam kolezanke rodzi za 2 miesiace i napisz co tam sie znajduje i dla kogo-dziewczynka czy chłopiec? pozdrawiam was babki serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×