Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __różyczkaaa__

czy chcesz być ojcem?

Polecane posty

Gość __różyczkaaa__

jak wyżej plus ... w jakim wieku chcielibyście zostać ojcami? ewentualnie co Was powstrzymuje/odrzuca? proszę o poważne potraktowanie tematu (czytaj: bez infantylnych wypowiedzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
Bo gdy moja mama byla ze mna w ciazy to zachorowala na rozyczke i dlatego jestem niedorozwinieta i wymyslam takie glupie topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
ja bym chciał ale w wieku około 28 lat a nawet trochę więcej :p a powstrzymać mnie może 1 brak kasy 2 brak laski 3 zmiana zamiarów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
no właśnie ta wypowiedź podszywacza świadczy o poziomie tego forum... przykre, a kiedyś spotykało się tu inteligentnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym już teraz gdybym zarabiał przynajmniej 3000, miał przytulny domek, samochód i fajną KOBIETĘ. Chociaż to ostatnie to już mam !!! :) ps. mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
taki se gość, Smerfik- dzięki za poważne podejście i konkretne zdanie... ja mam 22latka i faceta w wieku 26lat który bardzo chce być tatą... stąd moje pytanko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeee
nie nie nie odczuwam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na to kopytko
może w wieku 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567544
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Hej, a ja się przyłaczam do pytania różyczkiii - Panowie, bo chciałabym wiedzieć, czego mogę się spodziewać po rówieśnikach okołotrzydziestolatkach? Chęci do zakładania rodziny czy wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
TMT, zdajemy sobie sprawę, że nie jesteś ojcem, ale pytanie, czy chciałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
chcę być ojcem najlepszym, chcę być ojcem wspaniałym, chciałbym nauczyć mego syna jak się piłkę kopie, jak jeździć na rowerze, jak być człowiekiem aby innym pomagać , chciałbym nauczyć syna jak być dobrym człowiekiem , szanować ludzi , szanować kobiety i jak kochać kobiety? Kiedy będzie doroślejszy , pokażę synowi niech syn mnie też nauczy i pokaże jakie błędy wychowawcze popełniam? Ojciec i jego syn powinni kumplami być , tak samo jak ojciec i jego córka ale podobno córka nigdy nie rozumie ojca, jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
ejże, a córeczka tatusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
Zapomniałem napisać, że kandydatki na żonę brak, więc tylko napisałem jak chciałbym aby było, jak do tej pory rzadna kobieta mnie nie chce. Ja wiem, że tak naprawdę to kobieta wybiera sobie partnera na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
trochę mnie zmartwiło to, że tak "jednoopcyjnie" się zapatrujesz na ojcostwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałbym być tatusiem malutkich tygrysków ale nie wiem co na to tygrysica:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
chcę mieć syna- a gdyby towarzyszka Twojego życia urodziła córeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
Nie chcę obrazać kobiet, bardzo szanuję kobiety ale tak myślę , że dzisiejsza kobieta potrzebuje bardziej sponsora niż ojca , dzisiejsza kobieta chyba lubi i woli się wyszaleć , chyba kobiety się obawiają stałych związków , obawiają się zajść w ciążę aby nie zostać na lodzie, nie dziwię się kobietom, sytuacja ekonomiczna w kraju jest bardzo wredna, więc wolą być dziewczyny same i samotne dla własnego dobra, smutne jest to, że nikt nie ma ochoty pomóc samotnej kobiecie będącej w ciąży, i żadne 1000 zł na początek nie poprawi tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Hej, no ale przecież Twoja córka byłaby "jutrzejszą" kobietą :) Więc dzisiejsze problemy chybaby jej nie dotknęły chujnia --> brawo! ale nie na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
Czy powinienem coś napisać ? Pogubiłem się trochę , czy chcecie poczytać filozoficzne rozważania faceta , czy chce być ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
chcę mieć syna- zapewniam Cię że kobiety dzielą się na te, dla których rodzina i potomstwo to życiowe priorytety i tzw. wolne ptaki dla których życie to jedna impreza... nie krytykuję tu żadnej z grup... kobieta dla której dziecko ma być przeszkodą w spełnianiu siebie i swoich pragnień lepeij żeby żyła swoim życiem i nie zabierała się do macieżyństwa.... więc niech te pragnące dzidzi zostaną dobrzymi mamusiami, a imprezowiczki cieszą się swoją wolnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
macierzyństwo-przepraszam najmocniej... to ta późna godzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
fajnie, zatem proszę podpowiedzcie mnie facetowi, dlaczego są kobiety które lubią tylko imprezować ? Dlaczego są kobiety wolne ptaki dla których życie to jedna impreza? Czy takie kobiety będą kiedyś żałować , że szalały i imprezowały i oprócz imprez i fotek tak naprawdę nic nie mają i nie zdobyły? Bardzo proszę o odpowiedź , to jest dla mnie ważne, dlaczego te kobiety takie są ? Dlaczego nie chcą mieć rodziny, dzieci ? Mam chyba pecha i co chwilę na taką kobietę się natykam, a ja chcę mieć rodzinę i dzieci i cieszyć się rodziną , niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __różyczkaaa__
chcę mieć syna- no dawaj te filozoficze przemyślenia... zawsze łatwiej będzie zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
różyczka, chcę mieć syna --> zważcie, pls, że najwięcej jest "kobiet środka": takich, co to wiedzą, kiedy jest czas na zabawę, a kiedy na ustatkowanie się. Dlaczego wszystko musi być od razu czarno-białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę mieć syna
poproszę o odpowiedź Waszą na pytanie ? fajnie, zatem proszę podpowiedzcie mnie facetowi, dlaczego są kobiety które lubią tylko imprezować ? Dlaczego są kobiety wolne ptaki dla których życie to jedna impreza? Czy takie kobiety będą kiedyś żałować , że szalały i imprezowały i oprócz imprez i fotek tak naprawdę nic nie mają i nie zdobyły? Bardzo proszę o odpowiedź , to jest dla mnie ważne, dlaczego te kobiety takie są ? Dlaczego nie chcą mieć rodziny, dzieci ? Mam chyba pecha i co chwilę na taką kobietę się natykam, a ja chcę mieć rodzinę i dzieci i cieszyć się rodziną , niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Przedłurzacz --> w niepłodne nic byś nie zasiał, o yeah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×