Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wpisujcie sie

Jaki był dla was mijający rok??

Polecane posty

Gość wpisujcie sie

jak go oceniacie?? dobry, zły, dużo się działo czy monotonia była?? bo u mnie działo się za dużo:) ale wakacje były najlepsze w moim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny
ale niestety nadchodzący nie zapowiada się wcale lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuujjjaaa
był.... nudny jeden 2miesięczny związek, poza tym nudy, nudy, nudy nic się nie działo, prawie cały czas siedziałam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
oj, nie pozazdrościł(a)byś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisujcie sie
-ła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre_sobie-ona
Jaki? Pełen bólu; pokochałam zupełnie niepotrzebnie. Nie jesteśmy wolni a przede wszystkim to On mnie tylko lubi. Po co mi to moje uczucie?? Kiedy będe mogła powiedzieć: mam to już za sobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój rok był pełen zmian, nowi znajomi, fantastyczni zresztą, nowa praca, niejedna tak wogóle. I co tu dużo mówić, był zajebisty, bardzo mi się podobał. A Wy nie marudźcie tylko sobie przypomnijcie wszystkie dobre chwile, bo nie wierzę, że mogło być tylko źle, a jeśli było, to tylko na wasze własne życzenie. W końcu to Wy budujecie swoją rzeczywistość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie nowe prace(obecnie bezrobotna, ale szukam;) ), przeprowadzka, maly spadek, super facet, dwie wielkie imprezy( sunrise i viva beach party) a koniec roku był spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT, Ty to już nie musisz tego pisać, wystarczy Twój pseudonim i tak wszyscy będą wiedzieć o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia85
mój był pełen emocji i tych złych i dobrych, wiele niespodzianek, był trudny ale przez ten rok wiele sie nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.spotkałam wielką miłosc. 2.przeprowadzka na wspólne kąty. 3.zaręczyny w środku miasta - piękne! 4.jeszcze piękniejszy ślub. 5.podróż poślubna- miodzio. 6.awans i podwyżka w pracy. 7.koniec roku to starania o dzidzusia. 8.a jutro moj ukochany ma urodziny- wiec to bedzie nasz pierszy, wspólny Sylwester- wyjątkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo imprez zaczelam drugi kierunek babcia mi umarla:( okazalo sie ze facet mnie przez pol roku zdradzal taki byl moj rok 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie paskudny....Ale starałam się bardzo wyprostwać swoje kręte dróżki i przyszły zapowiada się OK- ślub wkwietniu, potem staranka o dzidzię, budowa domu...ech..... oby tylko wszystko sie sprawdziło... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bybabyba
Dla mnie strasznie męczący, ale owocny. Kupiłam mieszkanie, zamknęłam trwający od ponad roku projekt w pracy, uczuciowa zawierucha zdaje się nieco uspokajać. Patrzę z nadzieją w rok następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek okropny
do września w miarę ok, a koniec szczególnie grudzień - TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołujący
Mój 2005 rok zaczął się od rozwodu, czyli pogrzebania 10 lat młodości, w połowie był awans i podwyżka, potem fantastyczne wakacje w egzotycznym kraju, a od jakichś trzech miesięcy bujam się na emocjonalnej huśtawce. Niedobrze mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny straszny
nie chce by sie powtorzyl:O ale to kurde juz 2 rok z rzedu taki:( buuuuuuuuuuuuuuu chce lepiej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie był też okropny
:( to był rok łez i kłamstw mojego męża :( Przysięgłam sobie,że w Nowym roku nie będę przez niego płakac, bo nie jest tego wart, a tym bardziej jego zdzira nie zasługuje na moje łzy!!!!!!!! Dość! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten roczek był okropny... :(:(:( ♣ śmierć mojej babci ♣ kilka miechów kłótni a potem separacja rodziców ♣ moje psychiczne i fizyczne problemy (ale nieważe co...) ♣ brak kasyyy ♣ brak chłopaka, a jak już sie jakiś napatoczył, to go do siebie zrażałam : ♣ kłótnie ze znajomymi i przyjaciółmi (rzecz jasna z mojej winy 😠 I wiele wiele innych... może ten rok będzie lepszy, tego Was i sobie życzę :P 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do freaky princess--> uuu, ciężki roczek:( życzę Ci by nadchodzący był o niebo lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverick
narzeczona kopneła mnie w dupę a w rodzinie 3 pogrzeby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniały 20005 Rok
Dla mnie mijający rok był cudowny:) - zdrowie mnie i moim bliskim dopisywało - a ono jest najwazniejsze:) - zamieniłam mieszkanko na większe - moje wymarzone:)a w nim? extra sypialnia:) - ba!!! poznałam super faceta - chyba to miłość mojego życia:):):) - finanse w normie- co też jest wazne:) - atrakcyjne wyjazdy wakacyjne pozostawiły niezapomniane wspomnienia:) I to najważniejsze powody dla których ten rok był jednym z najlepszych w moim życiu. Buziaczki dla założycielki topiku - mojej ukochanej córeczki Ani:) a dla wszystkich spełnienia marzeń w Nowym Roku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha..oczywiście 2005 ROK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×