Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

hej! Aniszcza to super wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cudownie!Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!🌻 A u nas jak wiecie jet nas juz czworo i wiecej zajec mam.Przemek doskonale sobie radzi w nowej roli,pomaga mi-podaje pieluche,chusteczki ;) Nie jest zazdrosny ,a martwilam sie o to. Pozdrawiam 😘i piszcie cos,bo strona juz chyba dawno sie przedawnila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Aniszcza super wiadomość, gratuluję!!! Veronica a ja do dzis nie wiem czy masz synka czy coreczke, ze zdjecia na n-k wnioskuje, ze coreczke :) Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza GGGGGGRRRRRAAAAATTTTTUUUULLLLUUUUJJJJJJJEEEEEEEEE Wera GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku dziekuje kochana :) Napisz co u Ciebie...widze,ze Macius rosnie jak na drozdzach i coraz bardziej podobny do mamusi :) U nas szaruga, na spacery nie chodze,juz troche nuzace to jest,oby do wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niby ok pozatym że Maciek ma bakterie w moczu i chodzimy od nefrologa do urologa ale mam nadzieę że wszystko bedzie OK. Pozatym dobrze, Macius to bardzo pgodne dziecko. Mam z nim duzo radosci!!! Wera napisz coś więcej o swojej córci!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku bakterie w moczu to jakas plaga :( My z Przemkiem trafilismy do szpitala przez to i wspominam jako koszmar.Wszystko jest ok,dopoki nie trafia sie na Izbe Przyjec :( Wiec lepiej chodzic do lekarza . A moja corunia na razie tylko je i spi,wieczorami poplakuje troche.Karmiona tylko piersia,dzis wlasnie konczy miesiac :) Za dwa tygodnie pierwsze szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie buziaki dla twojej córci i dla syneczka też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek serdeczne gratulacje dla Veroniki i Aniszczy :) Alku moi chłopcy obaj mięli bakterie w moczu tylko u Kubusia wyleczenie trwało dłużej. Jeżeli masz jakieś pytania na ten temat to pisz odpowiem na wszystkie e-coli naszą rodzinę doświadczył bardzo boleśnie..... U nas wszystko ok tylko dużo zajęć mam: praca, szkoła, dzieci obecnie mamy plagę ospy wietrznej. Dwa tygodnie temu Maciuś przyniósł ją z przedszkola a od piątku choruje Kubuś.....zmęczona jestem jak diabli :O Pozdrawiam i czekam na fotki na maila bądź zaproszenie na n-k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi dzięki ale chyba już wiem skad te bakterie, wczoraj bylismy u jeszcze jednego lekarza ktory powiedzial ze maciek ma sklejonego siusiaka i dopoki sie nie rozklei to nie ma sensu robic badan bo zawsze będą bakterie. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie to wlasnie koncze 4 miesiac i wchodze w piąty :) czujemy sie ok dzidzia zaczyna lekko kuksańce rozdawac. Oby do 5 maja wtedy mam termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) 😘 Alku moj synek ma stulejke i mowili,ze to przez nia mial bakterie E Coli,a mnie sie wydaje,ze przez to,ze nie odciagalismy przy myciu(bo przeciez madrzy nasi lekarze nie kaza nic robic,tylko delikatnie przemywac,zadnego odciagania!)Co z ta stulejka?Kazdy chlopiec ja ma ponoc do pewnego wieku,do ok 4 lat.My mamy sie zglosic na kontrole jak skonczy 3 lata i zobaczymy co z nią. Dzis bylismy na badaniu bioderek z mala,za tydzien idziemy na usg bioderek :( Aniszcza czas szybko leci,juz 4 m-ce milczysz z taka superwiadomoscia? Jak sie czujesz?Brzuszek juz rosnie? Blondi trzymaj sie,doskonale Cie rozumiem...przy dwojce dzieci jest zajec masa...a jeszcze praca,szkola...Ja Cie podziwiam kochana,skad tyle energii w Tobie? :) Meg co u WAs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jula tez miala bakterie w moczu i nawet musialysmy lezec na to w szpitalu, ale to dawno bylo, teraz na szczescie odpukac wszystko ok. Alku mam nadzieje ze u Was juz tez wszystko ok. Dzis Jula pomagala mi w pieczeniu piernikow :) Trzy razy wiecej przez to mialam pracy, ale Jula miala za to niesamowita frajde :) Ja w ogole Was dziewczyny te podwojne mamy podziwiam, ja z jedna ledwo co daje rade :) moze to jtak sie tylko wydaje, ze nie dalabym rady z jeszcze jednym, a jak juz jest to wszystko da sie pogodzic...to tak a propo bo wszyscy sie mnie dopytuja kiedy drugie ;) Veronica ale na usg bioderek tak kontrolnie czy cos nie tak, bo pamietam ze jak Jula byla mala, to tez jej cos stwierdzili z lewym bioderkiem i musialam co jakis czas chodzic kontrolnie na usg i szeroko pieluszkowac. W ogole to porosze o choc pare zdjec Twojej parki. A i ja nie wiem czy pisalas gdzies i ja nie doczytalam, ale nie wiem jak Twoja malenka ma na imie. Blondi trzymaj sie!!! Zdrowka dla Was!!! Ciekawe co u Kasiuleny... Aniszcza trzymam kciuki...:) Alku wyslalam Ci zaproszenie na n-k (chyba dobrze Cie odszukalam ;) Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza trzymaj się zdrowo!!! Meg sorki ale nie wiedziałam że to od ciebie i skasowałam zaproszenie. Z Maćkiem byliśmy u nefrologa kolejny raz i kobieta stwierdziła że mamy przestać robić badania bo Maciek jest zdrowy a bakterie gromadzą się w siuraku, delikatnie mu ściągaliśmy napletek i zakrapialiśmy antybiotykiem za miesiąc zrobimy badania. Chciałam wam życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia, Niech ci się spełnią wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie ci radość w tym Nowym Roku. Wesołych Świąt! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszpila
MĘSKIE SPYTKI To nie są wymyślone kawały o facetach ! To nie są kawały o blondasach ! To są REALNE TEKSTY męskiej części świata ! xDDD ..dla BRECHTU !!! i ku przestrodze... http://www.sendspace.pl/file/4gu50dCa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam serdecznie, ja już 7 miesiąc :) jak ten czas leci :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znamy, to dziewczynka będzie :) a ja właśnie zaczynam 8 miesiąc. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Aniszcza super!Gratuluję!Czyli bedzie mala Aniszcza :) Dziewczyny co z Wami?Gdzie jestescie?Czy tylko na n-k siedzicie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety jak tu pusti i smutno, a kiedyś tyle spraw miałyśmy do obgadania. Szkoda. Aniszcza gratuluję cudnej córeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn778r8tr88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajcie dzieci swoje
Kochajcie dzieci swoje - wy jesteście im ostoją Kochajcie dzieci swoje - niech się was nie boją Kochajcie dzieci swoje - bo nad nimi macie władzę Kochajcie dzieci swoje - ja z sympatii radzę Kochajcie dzieci swoje - jesteście dla nich wzorem Kochajcie dzieci swoje - pierwszych marzeń autorem Kochajcie dzieci swoje - bowiem miłości waszej Nie jest w stanie zastąpić nawet najlepsza z maszyn Ojciec Stalina krótko go trzymał Napie**alał bez końca, karma boląca Ojciec Stalina wykonał olbrzyma Kata milionów, upiora domów Kochajcie dzieci swoje - niechaj ufne żyją Kochajcie dzieci swoje - bo wy także ich nadzieją Kochajcie dzieci swoje - bo jesteście silniejsi Kochajcie dzieci swoje - bo jesteście mądrzejsi Kochajcie dzieci swoje - całym światem ich jesteście Kochajcie dzieci swoje - na ramionach je nieście Kochajcie dzieci swoje - bo mając miłość w domu Nie pójdą jej szukać na ulice po kryjomu Ojciec Hitlera ciągle go napierdzielał Pasem go ćwiczył, a mały razy liczył Ojciec Hitlera stworzył führera Co skończył na grobie idei chorej swojej Każdy człowiek ma potrzebę kochania A dziecko człowiekiem po dwakroć! Boleć potrafi grzech zaniechania To wszystko jest łatwo tak pojąć Kochajcie dzieci swoje - to się potem opłaca Kochajcie dzieci swoje - miłość pomnożona wraca Kochajcie dzieci swoje - wy tworzycie im wspomnienia Kochajcie dzieci swoje - uczuć wypełnienia Kochajcie dzieci swoje - to odpowiedzialna praca Kochajcie dzieci swoje - ale potem się opłaca Kochajcie dzieci swoje - to nie jest wszystko jedno Czy na wasz widok śmieją się czy bledną Tata i Mama do życia brama Opoka pierwsza najważniejsza Tata i Mama do życia brama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×