Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dawno mnie nie było, ja jeszcze w dwupaku. Majenka super ze sie pojawilas, czesto sie zastanawialam co u ciebie slychac. Trzymajcie sie dziewczyny. Zycze wszystkim WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze poświąteczne życzenia dla wszystkich!!! Spełnienia marzeń i dużo, dużo zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po świętach !!! nasze nie były za wesołe w tym roku bo najpierw ja wylądowałam na pogotowiu z podejrzeniem ataku kamicy żółciowej a potem jakiś rotawirus się przybłąkał i córeczka mojej siostry znalazła się w szpitalu z odwodnieniem :( no a potem to już wszyscy wymiotowaliśmy z Dominiką włącznie, na szczęście u niej obeszło się bez szpitala ale jeszcze dziś dochodzi do siebie :( Święta masakryczne nawet sobie nie pojadłam a po kroplówce czułam się jakby słoń przeze mnie przewędrował. potem Was poczytam :| nastrój do kitu choć jedno pozytywne że schudłam przez tę cholerną dietę. alku trzymaj się do pierwszego dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alku jaki termin lekarz wyznaczyl?Kiedy mozemy spodziewac sie tej najwazniejszej wiadomosci ? :) AnuLa biedaczko wspolczuje,ze akurat w swieta..😠 Zycze zdrowka! Ja obzarta po swietach i nic mi sie nie chce ;-) Zaraz wyjde na spacer,zeby dotlenic sie,bo swita cale spedzilismy za stolem albo kolkiem ;) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby od sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. Najlepsze życzenia Noworoczne przesyła Ania z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei. Ile Lepper miał wyskoków - tyle szczęścia w Nowym Roku.🌻 Do zobaczenia za rok!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2008 Roku :D dla wszystkich was moje kochanienkie :D Czy wy juz poza Kasiulena bawicie sie w nasza-klase. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponoworocznie :) Spoznione zyczenia wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i samych dobrych dni. Veronica dziekuje za zdjecia - Przemek uroczy... Ciekawe co u Kasiuleny, jak Jej sie udal pobyt w Polsce... Aniszcza ja sie \"bawie\" w nasza- klase... A co sie dzieje z pozostalymi dziewczynami??? Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Jak Wam sie zaczal Nowy Rok? U mnie kac,dzis juz nie mam,ale jakas przymulona chodze.Chcialam sie dotlenic,ale chyba za zimno na przechadzki.Rano tzn.jakies 2 godziny temu bylo -10 st na termometrze! Ja tez sie bawie w nasza-klase,choc rzadko tam wchodze bo czesto serwery przeciazone 😠 Ale w sumie nic nadzwyczajnego,bo z tymi osobami co spotkalam na tymze portalu, utrzymuje kontakt ;) (no oprocz moich ex facetow :P ) A jak u Was,byly szoki?zdziwienie? jakies rewelacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Szczesliwego Nowego roku :) Wczoraj wrocilismy z Polski i niestety trzeba bylo wrocic do pracy ktorej nie znosze... po jednym dniu jestem wykonczona :) No ale dobre jest to ze wszytsko co zle musi sie skonczyc i mam nadzieje ze zostawilam wszytskie zle doswiadczenia w starym roku. Za 2 tyg bede miala swoje pierwsze interview wiec poprosze was o kciuki... dam wam oczywiscie znac jak poszlo A teraz zmykam bo zrobilo sie pozno... serdecznie was pozdrawiam buziaki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tak długo z lenistwa, jakoś nie miałam ochoty na odpalanie kompa, a jak to już zrobiłam to na naszej-klasie.pl sporo moich znajomy się znalazło  (anna_straszewska_ejnik -zaglądajcie do mnie). Więc co u mnie… we wrześniu jadę do Pszczyny na ślub mojego brata. Poznał dziewczynę przez Internet jakieś 3 miesiące temu. Fajna jest, pasują do siebie  1 lutego mam 5 rocznicę ślubu i mąż zrobił mi niespodziankę-zamówił weekend we dwoje w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, atrakcje fuul wypas :D Acha niecały rok temu przyciemniłam włoski zamiast je rozjaśniać i wczoraj jak podcięłam końcówki to włosy są nie do poznania takie miękkie i ładnie się układają, a kolor się sprał i pozostał mój naturalny blond, a to zasługa tylko odżywek i jedwabiu, no i odpuszczenia rozjaśniania :( przed naszym weekendem chyba jakiś fajny kolorek nałożę, żeby mężuś się nie wstydził, bo choć bardzo nie widoczne to odrosty mam takiego mysiego koloru:( Maciuś skończył 3 latka, jak się go pytamy ile ma latek mówi „cy” i pokazuje dwa palce :D i jeszcze przy okazji powtarza, że jest już „duzy”. Chyba, że chce sięgnąć do włącznika światła to przybiega i mówi płaczliwym głosem „ja nie duzy, nie duzy”. A Kuba ostatnio nas szkoli, wczoraj siedziałam na kanapie i jadłam śniadanie. Podszedł do mnie i zaczął ciągnąć mnie za rękę, pytam się „gdzie?”, a on patrzy na mnie badawczym wzrokiem, więc powtarzam „gdzie?” a on na to do mnie z szelmowskim uśmiechem „dzie”, pobiegł do drugiej kanapy i pokazując paluszkiem mówi „tu”. Tysiące teraz takich sytuacji mam, a ile radości dają  Aniu zdrówka życzę tobie i Dominisi i Przemusiowi też znam to Maciek do tej pory nie wyleczył kaszlu i pomimo, ze jest zdrowy on go nie opuszcza tak jak i mnie. Poza tym obaj mają katar bakteryjny który znika na parę dni i znów wraca. Ręce mi opadają, co ja mam z nimi zrobić. Veronica Przemuś to widać (na zdjęciach) też już niezły urwis, Maciuś też taki był, ale mu przeszło-na prawdę bardzo grzeczne dziecko się z niego zrobiło w porównaniu z przeszłością-teraz Kuba przejął ‘obowiązki\". Majena fajnie, ze wróciłaś-nie nie jestem w ciąży ja tylko takie schizy jakiś czas temu miałam ;) hmmmm a co do dzielenia miłości-nie ma czegoś takiego-przy drugim dziecku okazuje sie, ze gdzieś tam mamy zmagazynowaną ogromną miłość, która przypada jakby w równej wielkości. Każde dziecko jest inne i inaczej się je kocha nie znaczy, ze gorzej. Nie wiem, czy pamiętacie ale ja też miałam wątpliwości tej materii zanim urodził się Kuba-bałam się, ze nie bedę umiała kochać go tak mocno jak Maciusia-okazało się że jest inaczej...... Siedzę dziś w pracy i dlatego udało mi się coś do was napisać. W domu zawsze coś mi przeszkadza, jak nie dzieci, to Marek, albo pilne obowiązki domowe  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Witam w pochmurny poniedzialek. Siedze w pracy i nic nie robie a i tak mi za to placa.... to sie nazywa \"ustawienie\" ;) No dobra moze nie do konca tak jest, w koncu szukam nowej pracy wiec cos tam robie :D Jak wam mija 2 tydzien nowego roku i jakie macie postanowienia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!!!! Zdazylam sie jedynie pojawic na forum a wszystkie bywalczynie zniknely :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu. Te zniknięcia wcale nie są związane z tobą. A co do twojego pytania-moje postanowienie zaczęło się od tego, że wzięłam skierowanie do poradni metabolicznej. Reszty się domyślasz :) A początek roku niezły pod warunkiem jeszcze, żeby 3 antybiotyku w ciągu 2 miesięcy nie brać. Wykończy mnie ta alergia i zaczynam bać się astmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopadl mnie jakis marazm :-0 Chyba przez ta durna pogode,znowu jesien nas nawiedza :( Wczoraj szalelismy z Przemkiem na sniegu,lepilismy bAlwana a dzis sniegu resztki :( Moje postanowienie noworoczne?Jakos w tym roku nic nie wymislilam :P :) Oooo juz wiem,zeby zdrowo sie odzywiac,nie obzerac i byc superżoną i supermamą ;-) :D To wymyslilam co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zdrowka w takim razie zycze :) Weronika :D rzeczywiscie sobie wymyslilas :) :) :) A co do pogody to i u mnie szaro, buro i ponuro. Ledwo dzisiaj wstalam z lozka :( Dopiero po dotarciu do pracy i wypicia pol litrowego kubka kawy dobudzilam sie. :) Co do moich postanowien ... to postanowilam po pierwsze znalezc dobra prace (by sytuacja jak ta z ubieglego roku juz sie nie powtorzyla) a po drugie chce schudnac tak by dobrze wygladac na plazy w bikini :) (nie to zebym sie wybierala ;) :)) A wiecie co wlasnie siedze sobie i ukladam moje drzewko genealogiczne na www.moikrewni.pl takze jak wam sie nudzi mozecie sie tez w to pobawic. Chociaz znajac zycie to Wam sie nudzic nie bedzie bowiem macie pociechy ktore zajmuja wam cala uwage. Duzo caluskow dla Waszych maluchow: ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,Blondi nie pozostaje nam nic innego jak zyczyc sobie,zeby postanowienia nasze sie spelnily :) Ja wierze,ze ten rok bedzie znacznie lepszy od poprzedniego-jestesmy starsze i madrzejsze :) W polityce moze bedzie spokojniej, i moze nie bedzie az takich duzych podwyzek jak prorokuja? :( Ja wypilam 2 kawy,ale chodze nieprzytomna :-/ Bylam kiedys na tej stronce moikrewni,ale potem o niej zapomnialam.Musze na nia wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez chodze nieprzytomna. Mialam sobie zrobic kawe, ale stanelo na herbacie i licze ze i ona postawi mnei na nogi. Nie wiem to chyba przesilenie wiosenne bo nic mi sie robic nie chce. A propos strony \"moikrewni\"... napisala do mnie wczoraj moja ciotka ( od strony taty) z pretensjami ze uzupelnilam w wiekszej ilosci rodzine mamy niz te rodzine z jej strony. No to ja jej grzecznie wytlumaczylam ze w przeciwienstwei do dziadkow z mamy tsrony to taty rodzice nigdy mi o swoich rodzinach nie opowieadali. A ona na to ze to wina nie dziadkow tylko mojego taty bo on nigdy sie ta rodzina nie interesowal... No tak mnie dziewczyna podkurzyla ze niemalze piana mi z ust zaczela sie toczyc :) Jeszcze zeby to co ona moiwla bylo prawda moze bym przelknela. ALe moj tata zawsze chetnie pomagal swoim rodzicom, wujkom i rodzenstwu. A oczywiscie o takich rzeczach najlepiej zapomniec- wrrrrrrr :( W koncu odpowiedzialam jej ze sama moze sobie te stone pouzupelniac :) No nic zycze Wam milego dnia i do napisania... lece internetowac w poszukiwaniu nowej lepszej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No niezle Kasia :) To w takim razie ja zaczne uzupelniac drzewo,moze ktos sie mnie czepnie ;) Dzis bylam z malym na duzych zakupach,kupilam mu ubranka,choc nie za bardzo mnie sie sluchal,latal po calym centrum handlowym,w koncu wsadzilam go do koszyka i byl spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D 🌻 To juz piatek :) U mnie szaro i mokro, deszcz leje sie z nieba wielkimi strugami i gdybym nie musiala nie przyszlabym do pracy. Zostalabym sobie w cieplym i suchym domku. Na pocieszenie weekend przed nami... Zostalo jeszcze 6.5h w pracy i znow bede wolna ...az do poniedzialku :) A co u Was slychac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jeszcze w dwupaku ale moge sie w kazdej chwili rozpakowac. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam was. Buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku trzymamy mocno kciuki za Ciebie i maluszka :) 😘 U mnie nic nowego,bylam na przegladzie samochodu,troche kaski wydalam na ciuchy dla siebie i Przemka.Pogoda wysmienita-jak na styczen(to chyba juz wiosna??? :P ) Chodzimy sobie na spacerki,poki duzych mrozow nie ma i dni szybko zlatuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku ja też trzymam kciuki, bardzo mocno... A dla wszystkich pozostałych przesyłam pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja tylko na chwile powiedziec wam ze wreszcie waga drgnela o 1 kg w dol... yupi!!!! :D:D:D:D To siem doczekalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia GRATULuJE :) ALe tak wlasciwie to chyba nie masz co zrzucac ;) U nas rano slonce,teraz ciemno,smutno.Przemek spi,,,a ja ide cos porobic,Dopiero choinke rozebralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera - dzieki :) Ale mam jeszcze troche tluszczu ktorego z checia sie pozbede... ktoras reflektuje? ;) A u mnie Slonce :P :D - ale zapowiadaja ze tak ladnie ma byc tyklo dzisiaj .. a od jutra znowu deszcz az do niedzieli :( A poza tym dalej szukam pracy... W przyszlym tyg mam interview w banku HSBC ale znowu musialabym robic to co do tej pory robilam (a to mi sie nie podoba) :( - ale i tak tam pojde o zobacymy co dalej... Serdecznie pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×