Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Witam :) Gdzie sie podziewacie? 🖐️ W przyszlym tyg lece do Polski. Nie moge sie doczekac :) Tym razem moja mama ma operacje i musze sie zajac przez czas jej nieobecnosci moja 6 letnia siostra. Zupelnie nie mam pojecia jak sie zajac dzieckeim 24/7 :) Niemniej jednak jestem dobrej mysli i sadze ze nie bedzie zle a mama szybko wroci do domu :D Na wielkanoc zapowiada sie wycieczka do Portugalii a w maju podroz do Stanow na ktora zupelnie spontanicznie sie zdecydowalismy :D Pomyslelelismy ze jak zaczne nowa prace to bede musiala przepracowac wiele miesiecy by moc wybrac swoj urlop a moj M ma do wykorzystania do konca sierpnia 28 dni - takze teraz jest doskonaly momnet by na tak dlugi czas sie gdziekolwiek wybrac. Takze ciesze sie niezmiernie :D:D:D:D Plan jest taki: Los Angeles --> San Francisco ---> Las Vegas -->kanion Colordo --> Holllywod --> New york Czy ktoras z Was tam byla? Czy polecilybyscie jakis zakatek? Takze ten rok zapowiada sie pod znakiem podrozy :) W miedzyczasie aplikuje na nowe pozycje i dalej szukam pracy... jednak tym razem bezstresowo :) Pozdrawiam ps rowneiz stasznei sie nudze w tej chalupce wiec jak macie czas pogadac na forum albo na gg - zapraszam 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hello! Kasiulena dasz rade,6 letnia dziewczynka to juz pannica ;) Ona Toba bedzie sie opiekowac :D a nie Ty siostrą hehe :) Mam w rodzinie 7 latke i jestem pelna podziwu,jak te dzieci szybko rosna,sa niezlymi obserwatorami... Fiu fiu,zapowiada sie ciekawy rok u Was-podroze dookola swiata ;) Mozna tylko pozazdroscic :) Trzymam kciuki za mamę!🌻 A gdzie reszta,jesli mozna spytac?? Blondi mam do Ciebie pytanko,bo Ty doswiadczona mama chlopcow...Ale nie mam Twojego nr gg.Jesli masz moj,odezwij sie,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pisac w ratach,bo Przemek szybkim ruchem potrafi mi wcisnac akurat w przycisk ESc 😠 Anula jak Dominisia? Meg jak Julcia? Jakie maja ulubione zabawki,zabawy? Zapisalam sie na bilans dwulatka,tzn.zapisalam Przemka.Dopiero w przyszla srode,bo pediatra poszedl na urlop . I pani w recepcji nie mogla uwierzyc,ze Przemek ma JUZ 2 lata...bo ona pamieta go jak byl jeszcze taki malutki...a ze imie ma takie rzadkie,to sobie go zapamietala dobrze (tak mysle) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pisze juz z Polski... Wczoraj dolecialam nie bez sensacji poniewaz mialam okazje przeleciec przez chmure burzowa i zaliczyc kilka nieprzyjemnych turbulencji. Przyjechalam do domu i myslalam ze sobie odpoczne.. a tu od samego wejscia okazuje sie ze: * Lozko w sypialni kompletnie rozwalone * mokre przescieradlo, ktore moj brat zawiesil na drzwiach spowodowalo ze sklejka sie rozeszla i teraz nieladnie to wyglada i chyba nie da sie nic z tym zrobic. * w lazience brudno jak 150 (bo szanownemu bratu nie chcialo sie posprzatac... rozumiem ze byl chory 2 tyg ale to nie powod by nic nie robic :o * sznurek od zaluzji urwany eh :( jedyne ukojenie to sprawila mi nowa kuchnia ktora wlasnie zamontowano... i tak sie wkurzam i mam ochote zamknac moje mieszkanie na 4 spusty i zabrac klucze wszystkim, ktorzy je posiadaja... jak wyjezdzalam wszystko w mieszkaniiu bylo nowe a teraz co przyjade to jakies zniszczenia ... i oczywiscie nikt nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci.... Sorki musialam sie gdzies wyzalic... Pozdrawiam i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie udało mi się tu dostać, coś komp ostatnio mi szwankował... Kasiulena witamy w Polsce :), kuchni gratuluje, zrób jakies zdjecia i sie pochwal, bałaganu we własnym mieszkaniu nie zazdroszcze i chyba byłabym delikatnie mowiac bardzo zdenerwowana na Twoim miejscu, z opieka nad siostra na pewno sobie poradzisz, 6-latka to juz duza dziewczyna... duzo zdrowia dla mamy, zeby wszystko bylo ok... Veronica co do Julki zabaw, to tak: ogolnie mogłabym powiedziec, ze uwielbia psocic :) ale lubi tez czytac ksiazki ( i czasami czytam jej 1 po kilka razy i tak ciagle jest \"jesce\"), lubi układanki, ma np. takie fajne piankowe ze zwierzakami roznymi, lubi wozic lalki w wozku i im spiewa namietnie :) a lubi tez sprzatac, miotla, szufelka, czy szmatka od kurzu super sprawa ;) Ma takiego osiolka bujanego i lubi sie na nim hustac, oglada tez troche bajek na mini mini, no roznie, w zasadzie wszystko ja teraz interesuje i z dnia na dzien uczy sie czegos nowego, a co u Przemka? Przy okazji - nie dostalam zdjec z urodzin... Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg dzieki za zdjecia- Julka jest super 🌻 :D Zdjecia kuchni podesle Wam w weekend- zapomnialam niestety kabelka do aparatu i dopiero jak bede u rodzicow bede mogla je przeslac na komputer. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Przepraszam, że się nie odzywam, ale jestem tak zajęta,że nie mam kiedy :( U nas ok-przynajmniej nie chorujemy. Marek w piątek miał zabieg na przegrodę nosa. Właściwie stracił całkowicie węch i w kółko nawracające zapalenia zatok, więc wreszcie się zdecydował. Ja korzystając z nieobecności męża chciałam wybrać się na dyskotekę z koleżankami, ale sie nie udało, bo znajoma która miała zostać na noc z dziećmi się nie zjawiła-mało tego wyłączyła telefon-chamstwo totalne, mogła mnie uprzedzić, że nie może i tyle Siedziałyśmy jak te głupie-przygotowane do wyjścia-ja pojechałam po nią pod Carfoura, czekałam pół godziny :O Jeden plus mi został-akrylowe pazurki, za którymi tęskniłam odkąd Maciuś się urodził. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na chwilę i co widzę :) Veronica gratuluję, chyba dobrze zrozumiałam? Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Meg,udalo sie i po raz drugi bedziemy czekac na malenstwo :) Dziekuje za gratulacje :) co slychac Meg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) życzę Ci córeczki dziewczynki są przecudowne ❤️ u nas nic nowego, malutka zdrowa :) wesoła i rozgadana :) muszę zacząć sprzątać przed świętami ale nie mogę się zebrać pewnie w weekend będę musiała wszystko zrobić :/ magda dziękuję za fotę Maciusia jest przecudny wklejam album mojego maleństwa http://picasaweb.google.com/Dominiczka19/12Marca2008?authkey=3ABQ2ElLUI4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Ja tez musze sie zabrac za porzadki a tak mi sie nie chce.Okna takie brudne,az wstyd. Bylam wczoraj na badaniu krwi i moczu . I sie zaczelo...:) znowu te badania ;)jak ja to lubie :-0 Przemek non stop oglada zdjecia,ma na nie teraz faze :D U nas wieje i zimno,brrr,a jeszcsze wczoraj bylo tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) Wera :D Kasiulena ja ci współczuję z tym mieszkaniem :( czasem rodzina potrafi wkurzyc. A ja, no coż bylam u ginki i obecnie jestem na 3 mies. kuracji hormonalnej i niby po tej 3 kuracji ma mi się udac zajsc w ciaze. Badania meza wyszly ok. Ja to jakis wadliwy towar jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza co ty gadasz? Jaki wadliwy towar... Toz ci tlumaczylam ze Twoje malenstwo nie moze sie dopchac do niebianskiej windy :D Jak przyjdzie czas to spokojnie do Ciebie \"zjedzie\" :) Anu-la - ale masz piekna corcie :D 🌻 A ja jutro wracam do Anglii. Ponad tydzien siedzialam w domu i zajmowalam sie Oliwia. Nawet nie bylo zle i sobie dzielnie poradzilam. Troche szkoda ze musze wracac, ale z drugiej strony ciesze sie, ze mojego meza zobacze :D Stesknilam sie na maxa :) A w piatek uderzam do Portugalii ... takze w nastepnym poswiatecznym tygodniu spodziewajcie sie skrzynki zapchanej zdjeciami ode mnie :) Serdecznie pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na chwilke... wpadam by pochwalic mojego meza :) zostawilam go samego na 2 tyg i po powrocie spodziewalam sie pobojowiska a tu niespodzianka... otwieram drzwi a tam pachnie... podloga w przedpokoju wymyta, kuchnia lsni (naczynia pozmywane, kuchenka tez i zlewozmywak jest czysty), lazienka na blysk, duzy pokoj wysprzatany i odkurzony, a w sypialni swieza i wyprasowana posciel... eh jak milo :D Chyba musze go czesciej samego w domu zostawiac :) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, życze Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby zdrówko dopisało By jajeczko smakowało By babeczka nie tuczyła Atmosfera była miła By zajączek uśmiechnięty Przyniósł radość w ten dzień Swięty :) WESOLYCH SWIAT !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena pozycz mi swojego meza,choc na kilka dni :D Czemu Swiat nie spedzacie w Polsce. Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia z wycieczki :):D A tymczasem mykam do sprzatania,a potem do piekarni kupic babe i mazurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech wesołe Alleluja rozwesela serca Wasze!!! Smaczne jajko, mokry dyngus niech zawita w progi Wasze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena mi tez wypozycz swoejgo męża :) Jestem pełna podziwu, ciekwe jak moj by sie spisal w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Chcecie pozyczyc mojego meza? W takim razie musze rozpisac jakis grafik przed nastepnymi swietami :D:D:D Ktora wpisuje sie pierwsza na liste? ;) :) Meg28 Twoj tez by sobie napewno poradzil :) A w razie watpliwosci podam mu przez Ciebie nr tel do mojego ;) :D Wlasnie wrocilam z Portugalii. Wycieczka byla calkiem udana (pomimo braku pogody). Tak tam wiosennie i cieplo :) Brakuje mi slonca i to bardzo... i nie moge doczekac sie prawdziwej wiosny :) Zdjecia podesle Wam jutro... musze poczekac na mojego M poniewaz zabral ze soba aparat do pracy. Tymczasem pozdrawiam i zycze milego wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - porob zdjecia - jestem ciekawa tych kowbojow :D No i jedz do domku ostroznie :) Bagatelka - dziki za info 🌻 :) ... do wakacji zostalo jeszcze pare miesiecy, wiec mam czas by ja zaplanowac.. a samochod rzeczywiscie zamierzamy wynajac na jakies 2 tyg... w koncu bez samochodu w Stanach ani rusz :D kami - wraz z mezem od 4 lat mieszkamy w UK - nie jest zle ale tez nie czujemy sie jak u siebie w domu. z drugiej strony, gdy jestem w Pl tez sie tak nie czuje... co tu jeszcze powiedziec? W zasadzie nic wiecej nie mam do dodania :)... proza zycia :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×