Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

dziewczynki przesłałam wam swoje fotki, jeśli którąś z was pominęłam to przepraszam i piszcie to oczywiście doślę pozdrowienia papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena no rzeczywiście wizja rozstania nieciekawa, ale wierze ze dacie rade. Tymczasem zycze mega udanego pobytu w Polsce 😘 Kasiulena super perspektywa wakacji wreszcie spedzisz troche czasu z mezem ;-) U mnie znowu pada 😠 no ale to bylo oczywiste dlugi weekend sie zaczyna to czemu mialobybyc ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza dzięki za zdjecia PIEKNE!!!!!!!!!!!!!!! Az sie rozmarzyłam, może w ten dlugi (i chyba niestety deszczowy) weekend zrobimy maly wypad do Karpacza, no ale to zalezy od pogody a poki co leje :-O Anula a twoje zdjecia obejrze po powrocie do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnuLA ja nic nie dostalam:( ani na tlenie,ani na onecie.Nie wiem co sie dzieje.Moze potem dojda???? Aniszcza dziekuje za zdjecia:) Super wypady macie:)Nabierasz sil tam,relaksujesz totalnie.Az zazdroszcze chodzenia po gorach, i podziwiam wasza kondycje sportsmenko:)🌻 Cos dzis nie moglam spac od rana,wiec na nogach juz jestem sprzed 7. A u mnie Alku piekna pogoda, moze potem sie zachmurzy a na razie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena super,ze do Grecji wyjezdzacie:) No wlasnie co sie ostatnio stalo,ze taka rozreklamowana Grecja i jej wyspy sie staly?Np.juz malo kto mowi,ze jedzie do Wloch czy Francji,tylko Grecja albo Turcja.Od czego zalezy,ze nastepuje taki sezon na dane panstwo?Bo ja nie wiem. Majena 3 miesiace,oj to powazna dluga rozlaka od slubu,ale tak jak mowila Kasiulena zleci szybko,bo Ty wpadniesz w wir pracy,a ukochany zajety pisaniem pracy.Poza tym jeszcze jest telefon i internet.Ale pomysl sobie jakie bedzie powitanie po takiej rozlace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika ja ci powiem dlaczego teraz Grecja, Turcja czy Tunezja sa takie \"modne\" sprawa jest bardzo prosta - cena - o wiele bardziej atrakcyjna niz włochy, francja czy hiszpania, choc Grecja jest jeszcze najdrozsza z tych najnanszych ;-) No i sytandard duzo lepszy. My w tym tygoniu kupilismy przewodnik po Grecji wiec moze w przyszlym roku..... czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś też piękna pogoda :) wczoraj coś poczta nie działała i mail wrócił do mnie ale już go znów wysyłam :)) mam nadzieję że tym razem dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Do Grecji nie jedziemy ze wzgledu na to ze jest to modne miejsce do bycia na wakacjach w tym roku :) W zasadzie zadecydowal o tym przypadek.I chyba wlasnie z tego wzgledu wakacje powinny byc udane -- szkoda ze jeszcze tak duzo do nich czasu :( A we Wloszech juz w tym roku bylismy, krotko bo krotko, ale na ten rok juz wystarczy: ) Alku po powrocie chetnie podziele sie wrazeniami - a gdybyscie sie zdecydowali na podroz na Krete (w malo zaludnione miejsce, bez turystow i z pieknymi pustymi plazami- to moge polecic Ci miejsce w ktorym z mezem byklam kilka lat temu u bardzo milych ludzi za niewielkie pieniadze ze sniadaniem :)) W razie czego daj mi znac :D Aniu - sexi z Ciebie mama ;) 😘 Az nie dowierzam ze brzuszek juz jest taki duzy-z drugiej strony to juz 26tydzien ,fajnie :) :D:D:D Serdecznie dziekuje i zycze wszytskiego co najlepsze :D:D:D Odpoczywaj duzo i gromadz sily by dla malenstwa Ci ich wystarczylo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Co do pogody- bo o niej ostatnio mowa :) Za oknem ciemno i szaro, cisnienie spada jak szalone i niebawem lunie. Czekam az ten Moj skonczy telefoniczna konferencje i pojdziemy na basen. Musze troche odpoczac od tych zadan testowych - juz nawet mnozyc dobrze nie potrafie :( pozdrawiam i milego weekendu zycze :D K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnuLa wygladasz wysmienicie! Ciaza Ci sluzy,i zauwazylam,ze i na twarzy zmienilas sie(oczywiscie na lepsze;) )Malo co przytylas,trzymasz sie super! :)😘 Kasiulena zycze porzadnego nacieszenia sie mezem;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak samo-szaroburo,nieciekawie,do tego zzzzzzimnoooo:( A moj M.od dzis na dluuuugim urlopie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalku
A u mnie dla odmiany ładna pogoda, ale akurat jak ja ymyśliłąm że jak będzie brzydko to pojedziemy do wrocławia poszaleć sklepach no cóz przyszłym tygodniu jedziemy do Pozanania i tam poszaleje ;-) Anula ja nie dostalam zdjec buuuuuu!!! Wiec sie upominam!!! Kasiulena jasne ze chce namiary na to cudne miejsce!! Milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie szaro buro i ponuro :( Znowu mi nic nie idzie i humor mam w zwiazku z tym nie najlepszy :( - ale juz nie marudze Alku -namiary podam jak tylko bede miala do nich dostep :) - tzn musze pojechac do Polski - co sie stanie pod koniec wrzesnia - takze przypominaj mi i przypominaj, najlepiej w okolicy tego teminu to na 200% zajrze do mojego kalendarza z adresami i namiary podam :D To sa namiary na mala miejscowosc a raczej wies (niestety w tym momencie nie pamietam jej nazwy), powinnam tez gdzies miec namiary na calkiem fajna kwatere w Agios Nickolaos (mieszkanie z ktorego sypialni z balkonem jest widok na plaze - romantyczne miejsce szczegolnioe poza turystycznym sezonem :) - w nocy slychac szum fal :D) Ponizej podaje link do mapy Krety: http://grecja.home.pl/maps/grekomapa/grekomapa14.htm Ta miejscowosc, na ktora dam namiary, jest polozona blisko urczych pustych plaz- :D:D:D:D ta jest bardziej dokladna: http://www.greeklandscapes.com/maps/crete_map.html A tu znajdziesz mapy samochodowe, bardziej dokladne :) http://www.west-crete.com/map-maps-crete-greece.htm I jeszcze jeden link do strony z kilkoma zdjeciami Krety (tak dla smaczku i przekonania ze ta wyspa jest warta poswiecenia chociazby jednych wakacji na jej zwiedzenie :)) http://grecja.home.pl/kreta_gal.htm Oj to byly niezapomniane wakacje Czas niestety wrocic na ziemie - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku -przepraszam serdecznie ❤️ ale już wysłałam przed chwilką maila do ciebie 🌻 dziś u mnie pochmórno i pada deszcz, wczoraj byliśmy z moim kochanym mężem na kolacji w restauracji :) było baaardzo romantycznie, potem jeszcze poszliśmy na spacer po starym mieście :) a dziś do tej pory prasowałam bo korzystam z pogody i piorę ubranka dla małej, mam co prawda jeszcze trochę czasu ale potem nie będzie już pogody no i ja też nie będę miała tyle siły by stać przy żelasku, już teraz muszę robić sobie przerwy bo mi słabo się robi... uroki ciąży - człowiek chce a nie może ;) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena ale mi smaczku na ta Krete narobilas i ten szum fal noca eh. Bede przypominala o adresie. Anula wielkie dzieki za zdjecia wygladasz rewelecyjnie, tylko pozazdroscic. Ja bylam dzisiaj we Wroclawiu na zaakupach ale wyprzedaze jakies kiepskie. nastepny eekend jade do Poznania. Milego dalszego ciagu weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z lunchu z moim szefostwem i jestem umordowana, ale jednoczesnie zadowolona - poznalam fajnych ludzi z ktorymi bede pracowac i sa nawet zabawni. Zobaczymy jak sie bedzie z nimi pracowac- ale do tego czasu jeszcze troche... Pozdrawiam i milego poniedzialku zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec długiego weekendu, szkoda że był taki szary, bury i ponury :-( Kasiulena napewno bedzie fajnie w pracy i miło ze milas mozliwosc poznac ludzi z ktorymi bedziesz prcowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz w pracy ale na szczęście tylko 3 dni i znowu weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Alku :) No tak Zupelnie zapomnialam ze w Polsce mialyscie dluuugi weekend :) W takim razie mam nadzieje zescie wypoczely i sie zrelaksowaly i z nowym zapalem i energia powrocicie na forum :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem i zaraz znowu spadam,szukam nadal kwatery w Kolobrzegu.Moze jutro albo pojutrze wyjezdzamy na tydzien. Kasiulena ludzie w pracy sa takze wazni,widze,ze jest ok,to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika miłego wypoczynku wam życze, nawdychajcie się jodu i wypocznijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika - mam nadzieje ze Wam pogoda dopisze :) A ja witam z rana, niewyspana :) Zabieram sie do nauki.. ciag dalszy :( Jedyna dobra dla mnie wiadomosc to taka ze moj M dzisiaj przyjezdza i wreszcie nie bedzie mi samotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki dzieki za komplementy- bardzo to miłe :D Odpowiadajac na pytanie: Maciuś nie znosi konkurencji-jest okropny i dopiero teraz widzę ile czasu musze poświecic na jego wychowanie. Nie bedzie to łątwe, bo charakter cięzki i brak wychowania wcześniej dały takie skutki. Zdałąm sobie sprawę z tego że muszę poświęcić się dzieciom, bo jeśli teraz nawalę to w przyszłości bedzie jeszcze gożej i odpłacą mi się jako nastolatki. Z Markiem niby ok ale widzę że meczy go to, ze siedzę w domu, wręcz drażni go to. Na szczęście jest moja mama i boi się za mocno wychylać z dokuczaniem mi. Lecę do domku, bo wracam właśnie od neurologa z Kubusiem i zaraz się obudzi na jedzenie, a ja nie lubie karmić w miejscach publicznych ;) (no włąśnie okazałao sie ze Kubuś też ma asymetrie ciałą i wzmorzone napiecie mięsni- więc też czeka nas rehabilitacja :( ). Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi sloneczko trzymaj sie cieplo, mam nadzieje ze z Kubusiem bedzie wszystko dobrze i rehabilitacja szybko przyniesie efekt. Szkoda tylko ze postawa Marka sie nie zmienila, powinien sie cieszyc ze ma taka zone i dwoch synow, mam nadzieje ze bedzie lepiej. Scickam cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z egzaminu :) - zmeczona straszliwie. Chwila odpoczynku i zabieram sie za powtorke do kolejnego, ktory juz jutro. :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krocoutko i szybciutko sie melduje ;-) tak jak zyczylyscie - wyjazd do Polski byl MEGA SUUUUPER!!! zdjec jakie przeslalyscie - jeeszcze nie zobaczylam - ale dzis albo jutro przejze .... wudz e ze byly przesylane jakies lade od aniszczy i i sexy Ani ;-) o rany .. to jjz 26 tydzien... szok !!! musze koniecznie zobaczyc ;-) nasze zakupy - w POlsce - rewelacyjen ... choc ceny rosna , wiec kupuej juz z wieksza rozwag niz wczescnie - kiedys bylo - wszytko co popadnie, a obecnie , 2 razy sie zastanowie ;-) ale i tak kupilam 4 pary spofdni dla meza ;-) haha o 2 parach juz wie ( krotki spodenki, i dlugie, letnie, eleganckie do pracy), a w czwrtek ma urodzinki - wiec wrecze pozostake dwie pary - odywwie sportowe :; dlugie i kritkie , bo u nas jeszcze lkato wiec sie nachodzi ;-) Kasiulenia - nic nieposaas jak maz wyuladowalk tego feralnego dnia w Anglii... rozumei ze bez priblemow ... co do adresaowo grecji - juz je sobie zapisze w moim notatniku podrozowym .... te linki i adres jak tylko we wrzesniu przles ;-) ja polecam ZAKINTHOS !!! wyspa jonska - na lewo od peloponezu - przepiekne biale klify, no i np. bylismy na plazy gdzie sa zolwie morkie ;-) co prawda zolwi nie widzielimi bo codz a po plazy w nocy - a tam wstep wtedy juz jest zabrniony, ale lezelismy pomiedzy jajkami zlozonymi w piaslku ;-) oczywiscie tak oznaczonymi - ze sczlwieik nie moze nic zlego im zrobic ;-) zieloni tam niezle pracuja ;-) i bardzo dobrze ;-) wyspa bardzo zielona i PRZEPIEKNA ze swoimi zatoczkami - ba! est tam tez jedna zatoczka z wrakiem stateczku handlowego, ale poniewaz juz go zdzera rdza - to wyglada na jakis piracki sataeczke wyrzucony na niedostepny brzeg ;-) Blondi - widzie ze matczyny instynkt na calego sie w tobie rozbudzil ;-) I TAK TRZYMAC !!! :-) i bardzoi sie cuesze ze przy Tobie jest Twoja Mama... Veronika- milego wypoczynku !!!!! mam nadzieje, ze znajdziesz jakas fajna kwatere ;-) no dbrze ;-) pozdrawiam was kochane , do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczeta Wlasnie wrocilam z basenu. Poszlam poplywac by troszke zrelaksowac moje napiete miesnie karku i... pomoglo. Dzisiaj z rana zdawalam egzamin z matematyki finansowej - test wydawal sie na poczatku latwy - potem przy rozwiazywaniu okazal sie bardziej skomplikowany, ale generalnie jestem zadowowlona. Zreszta zobaczymy... Majena- jak ci fajnie ze tak szalejesz w Polszcze :) Naciesz sie nia , naciesz - bo nie wiadomo kiedy znow do niej powrocisz :( Ale nie smuce. Ciesze sie ze humor dopisuje :) A o powrocie mojego meza z lotniska nie ma tak na prawde co pisac. Udalo mu sie przyleciec. Zaproponowali mu nocleg w hotelu i 250euro w zamian za pozostanie jeden dzien dluzej, ale nie dal sie kupic :) hehe - my boy :D Wrocil do zonki i jeszcze prezent przywiozl (czekoladki :D) A jutro mam 3 rocznice slubu - dostalam juz od meza zloty wisiorek w ksztalcie serduszka wysadzany krysztalami Svarowskiegoi :) Jestem zadbana i kochana -tralala Dobra lece wcinac moj obiadek bo stygnie Pozdrawiam i do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Juz wrocilismy.Wyjechalismy w czwartek.Bylo super:)Pogoda dopisala,bo tego zyczylyscie:)Dzieki! Kwatera tez super i najtansza od lat-30zl od osoby za dobe(zawsze placilismy conajmniej 45)oczywiscie z lazienka,a za Przemka nie policzyli(wydaje mi sie to normalne)Wlascicielka byla taka mila,ze dala nam pokoj 3 osobowy(choc myslalam o dwojce).No po prostu zadowoleni i wypoczeci wrocilismy:) Wlasnie wgrywam zdjecia,ale wysle dopiero jak troche ogarne wszystko. Kolobrzeg jest naprawde piekny(tak jak Ustka moja ulubiona),odwiedzilismy przy okazji Mielno.Co prawda daleko,bo ponad 500km mamy,ale warto bylo.Przemek to zlote dziecko,dzielnie zniosl podroz a klimat tez mu odpowiadal.Wczoraj juz pogoda sie zepsula,wiec po poludniu ruszylismy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×