Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!! Wczorraj kuilam sobie leżaczek, pogoda super, lece na słoneczko. Miłego weekendu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z pubu z babskiej, 6 godzinnej nasiadowy :D- 6 pint czeresniowego pifka -toooo lllubbieeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm czereśniowe powko tego jeszcze nie pilam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ co tu tak pusto???? Poroztapiałyście sie w tym upale czy co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zebys wiedziala Alku:P Wlasnie wrocilam ze spaceru i jestem cala mokra 😠 Jeju to juz przesada😠nasz klimat zamiast umiarkowanym jest srodziemnomorskim.Te4mperatury takie jak w Grecji czy Tunezji :-0 Wczoraj troche popadalo po poludniu i wreszcie mozna bylo pooddychac swiezym,wilgotnym powietrzem. A dzis powtorka z rozrywki.... Trawy nie ma.I po co ludzie podlewaja,skoro i tak to nic nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nieciekawe ostatnio dni: po pierwsze; dostala wyniki z ostatnich egzaminow i nie skacze z tego powodu z radosci, po drugie: a propos pierwszego czeka mnie kilka dluuugich tyg nauki, po trzecie : pada juz tydzien i poprawy ani widu ani slychu Jedyna dosbra sprawa jaka sie wydazyla to chyba tylko wyjscie na to czeresniowe pifko - wiec nie pozostaje mi nic innego jak delektowac sie tym wposmnieniem, zeby nie zwariowac od nadmiaru smutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helolki :) Alku ja juz krzycze bo dostalam tylko 2 cz.zdjec z Turcji, wiec w wolnej chwili wyslij mi prosze 1 cz. :) ale 2 cz.wyglada zachwycająco :) Poza tym pozdrawiam i wracam do uzgadniania polrocza Ania Blondi - cudownie wygladasz w brzusiu i cudowne sa te wasze rodzinne zdjecia :) Pozdrawiam Majenaaaaaaaaaaaaaaa a gdzies ty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena, nie przejmuj sie wynikami az tak bardzo :) nie ma sie co lamac. Zawsze sobie to tlumacz ze nie studiujesz we wlasnym jezyku i dlatego ci wyszly takie a nie inne :) Pozdrowka raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza wysłałam wczoraj widocznie nie doszło, wysłalam wiec przed chwila jeszcze raz, jakby co to daj zanc wysle jeszcze raz. Blondi dzieki za zdjecia :-) Brzusio rosnie. Kasiulenia, nie dziwie sie tobie ze jestes zla na wyniki egzaminow bo bedziesz musiala jeszcze raz sie uczyc, mam nadzieje ze wszystj=ko bedzie oki, zycze wytrwalosci. Trzymajcie sie w ten upalny dzionek (no oprocz Kasiuleni u ktorej mam nadzieje juz nie pada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zdjecia?Blondi ja nie dostalam:( Alku oj masz co wspominac,na Twoich zdjeciach Turcja wyglada bardzo ciekawie :) AnuLa a moze Ty wreszcie pokazalabys sie na zdjeciach,co?Bo nie widzialam jeszcze Twojego brzusia. Kasiulena🌻zycze natchnienia w nauce.Nie przejmuj sie niczym, bo egzaminy na studiach to los na loterii,bo zdarza sie czesto,ze zdolni oblewaja a ci co sie nie ucza nagle zaliczaja:-0 🌻 No to sie wysililam,bo przez te upaly nie mam na nic sily:(Uff,juz 30 stopni na dworze,co bedzie za pare godzin??? :-0 Ja chce deszczu,choc malutkiego😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede wam przypominala co mowilysmy jakis miesiac temu ok 1 czerwca. Dokładnie na odwrot tzn: Boziuuuuuuu ja chce slonca :P Wera, a moze bys tak podrzucila nam jakiegos linka ze zdjeciami Przemcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole te upały niż tą pogodę z początku czerwca. Tylko cięzko sie w pracy skupić, zwłaszcza ze nie ma klimatyzacji, choz=ciaż ja klimy nie lubie, ale chociaż na chwile wlaczyc zeby sie troche ochlodzilo. Nie narzekam za bardzo bo jestem cieplolubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile spadam do fryzjera, nie wiem co z tego będzie bo u tej fryzjerki jeszcze nie byłam, do tej pory jezdzilam do fryzjera do Poznania, bo opinie o tutejszych mistrzach nozyczek sa nienajlepsze, ale popytałam koleżanek i pooglądałam ich fryzury i zdecydowałam sie zaryzykować. mam nadzieje ze nie bedzie tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam sie lepeij -dzieki za pocieszenia:) NAwet slonce wyszlo zza chmur i termometry dobily do 26C. Zawzielam sie, pomyslalam sobie ze jeszcze mam szanse nadrobic, jeszcze nie wszytko stracone. Wzielam ksiazki i notatki i wybralam sie na Primerose Hill by sie na lace pouczyc. JAkos bylo mi smutno w domu -i musze przyznac ze nieco dziwnie sie uczyc w ten sposob ale naprawde wreszcie sprawila mi nauka przyjemnosc. Aniu dzieki za rodzinne zdjecia :) sa cudne, takie radosne :) i Maly jaki szczesliwy, synek mamusi :) i tyle Za to od podrozniczki nic nie dostaalm - czuje sie pominieta, no ale moze z tego upalu po prostu zapomniala :) takze wybaczam. Zycze udanego tygodnia i do uslyszenia nastepnym razem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena juz naprawilam swoj blad, przepraszam. Jak ktos jeszcze nie dostal to krzyczec. Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ?. Ja juz po odbronie . t juz pewnie wiecie ; wszystko poszlo rewelacyjnie , moj najlepszy egzamin w zyciu .. co prawda dyskusja trwala 3.5 godziny , ale bylam bardzo usatysfakcjonowana; A ! I dziekuje za gratuacje Teraz wdrazam sie powoli w nowe zycie czyli weekendy na plazy a w tygodniu spowrotem w pracy ? za jakis czas przyjezdza koleznka, potem my do Polski, poznniej rodzinka I tak wakacje przejda przez palce ;-) zdazylam tylko przejzec zdjecia ze skrzynki mailowej oraz poczytac opisy wakacji ;-) SUUUPER ;-) I te hostorie z obrusem? ;-) sny po nocach , I negocjowanie ;-) Blondi, zdjecia z wakacji u dziadkow ? fajne?. Synek juz nie jest malym brzdacem , ale duzym chlopcem ;-) Aniszcza zrobilas piekne zdjecia z babiej gory ?.. prtzepraszam ze jesem takim laikiem, ale na niektorych zdjeciach te kamienie to tzw goloborza ? A I musze doczytac troche na forum o jakie medale I puchary walczyliscie w tym koninie ;-) Anula ? fretka rewelacyjna, kote tez ;-) obrazy fajne zwlaszac na zdjeciu 17007 no I juz sie widzi ladnie zaokraglony brzuszek ;-) Ojeju .. ale mam do nabrobienia czytanie ;-) ogladam zdjecai z kumuni od Aniszczy I nie wiem kto jest kto ;-) , no moze jedynie Aniszcza poznaje w zielonum eleganckim kompleciku ;-) Alku ? stol rewelacyjny .. choc to juz histroria sprzed miesuiaca , dopiero teraz moglam zobaczyc zdejcia ;-) przepiekny , taki mi sie marzy .. ale najpierw trzeba miec dom zeby go gdzies wstawic;-) Zdjecia z turcji rewelacyjne ? swietne z pamukkle I z kapadocji ! I domyslam sie ze zdjecie z hotelu bylo jednym z osotanich dni bo jestescie brazowi ;-) Mam nadzirje ze teraz bede sie czesciej odzywala?. A u nas - bez zmian?. Nadal w 2 ; ale obecnie maz I ja robimy sobie w tym miesacu badania? co prawda jakos sie specjanie nie martwimy, ale jak mam ubezpeiczenie do konca wrzesnia, Misiu do konca grudnia, wiec checmy posprawdzac wszystkie testy na sperme, owulacje, hormony itp zanim nam sie skonczy to prywatne ubezpieczenie ? Pozdrwaiam Mamy I przyszle Mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena no nareszcie sie pani doktor pojawila na forum, jak milo przeczytac wpis od ciebie. leniuchuj ile mozesz zasluzylas na to a jaka u was pogoda? Odwiedzaj nas jak najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nadrobilam forum , teraz musze tylko mysli pozbierac i nie zapomniec wszystkich watkow ;-) zaczne od wloskiego ;-) egzamin zdany .. co prawda o 1 poznim nizszy niz chcialam , ale to dlatego ze polaczyl mi sie z obrona doktoratu a wiadomo 2 srok na ogon ciagnac nie mozna,,, myslalam, ze egzamin bedzie 4 godzinny 9 2 dniowy: jeden dzien pisemny : godzina ze sluchu, godzina na 2 esseje, godzina na gramatyke tyou przyslowk i tzn articoli itp i inne bajery ktore wlosi zrobili w e wloskim jezyku po tym jak wyrzucili ze swojej gramatyki deklinacje, godzina na wykorzystanie roznych czasow ) a .. egzamin trwal CALY DZIEN !!! og 8:30 do 18..... bylam wypompowana jak po maturze ...a to mial byc zwykly egzamin z wloskiego ... po prostu wczesniej sie nie dalo, bo wszystcy robili taaaaaak po wlosku .... czyli WOLNO, z przerwa na kawe i kebaba i znow na kawe !!!! ;-) na szczescie juz po.... potem mialam obrone doktoratu.... i odczulam na wlasnej skorze co to oznacza modloitwa ;-) mianowicie cala rodzinka ze mna wlacznie modlila sie o to abym sie nie denerwowala i .... choc wieczorem przed egzaminem emocje siegaly zenitu , to rano jak weszlam do sali egzaminacyjnej gdzie byli tylko egzaminatorzy z Anglii... bylam SPOKOJNA !!! i ze spokojem odpowiadalam na pytanka ..., dyskutowalam, tlumaczylam, swietny egzamin..... potem wszyscy sie smieli ze to bardziej moj maz sie denerwowa niz ja, bo biedak chodzil przez te 3.5 godziny z 15 dlugimi rozami w ta i z powrotem ;-) nastepne dni odpisywalam na maile, ktorych gory nie bylo widac ;-) i zaczelam pracowac w labie ;-) jakei szczescie wrocic do takich przyzeomnych experymenttow ... a i zaczelam \" polykac ksiazki\" zaczelam od Zahiru Coella, a pozniej przeczytalam jeszcze z 2 ale juz kompletnie nic nie pamietam i to jest najpiekniejsze !!! czytac dla przyjemnosci i nie pamietac !!!! co za radosc.. o tym roku czytabnia gdzie wszystki musialo byc non stop kodowane w glowie, teraz zaczelam czytac z mysla ze moge zapomiec cala ksiazke zaraz jak zamkne okladki ... rewelacyje uczucie ;-) a ! zapomnialm opisac jeszcze ze przy okazji byla impreza na jakies 50 osob w gorach , prezenty ( srebna bizuteria: zegarek, kolczyki, zegarek i MP3 player) , no i jeszcze sie wylegiwalam non stop nad morzem w Sloweni i chorwacji ( tak brezmi jakbym byla nie wiadomo gdzie a do sloweni mam 10km a do chorwacji 30 ;-) ) ;-) juz mi zeszla skora , i jest juz 2 rundtka opalenizny ;-) no i powoli juz wracam do normalnego zycia .... to tyle u mnie zaraz w drugim poscie skomentuje to co u was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze gratuluje Meg !!!! Co prawda nie widzialam na zdjeciach jeszcze Julki - nie wiem czy byly wyslane czy gdzies mi umknely.... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO mam nadzieje, ze rodzicielstwo jeszcze bardziej wzmocni wasza Milosc d osiebie nazwajem no i do Waszej Julki!!!! Aniszcza - widze ze impreza za impreza .... ale przede wszystkim chcialabym pogratulowac noewgo stanowiska ! mam nadzieje, ze ta praca bedzie Tobie przynosila jeszcze wieksze zadowolenie z twoich \" numereczkow\" Alku - jeszcze raz dzieki za pamiec, mam smaka na wakacje , ale narzekac nie moge bo juz od miesiaca swietuje ;-) i swietowania konca nie widac ( dzis np idziemy wieczorkiem z Ania i jej chlopakiem na aperitiva ;-) , poytem w piatem lody z italiancami, weekend moze z Gosia nad morzem ) Dodotka .. jak dobrze ze wrocilas ;-) tak jak ja ;-) Kasiulenia ... dobrze kojarzysz ... kiedys dalam 5-6 wpisow na forrum polacy za granica - ale to bylo pol roku temu jak sie podpytywalam o Peru ;-) otem juz nie pisalam z braku czasu i przygotowan do egzaminu ;-) mam nadzieje, ze optymizm cie nie opusci.. wiedze ze pomimo wynikow potrafisz znalesc rozowe strony zycia ;-) suuuper ... a! napisz koniecznie jak sie Tobie podobal Rzym ! No i spoznione zyczenia z okazji 26 urodzin.... A ! gdzie jeses w Holandii/??? Zanim sie pobralismy , ba! znim sie poznalismy - rok wczesniej moj maz pracowal w Holandii na praktyce..... poniewaz to byla legalna praktyka placili fatalnie , ale papiery sie przydaly .... Weronika - widze ze na macxa uzywasz sloneczka ;-) a co do tesciowej, wojen nie ma co robic ,ale jakbym uslyszala kmentarz na temat jasnych firanek to chyba by we mnie piorun szczelil... Blondi.... chcialoby sie napisac NO COMMENTS na temat zachowania twojego meza , do tego czuje ze moge napisac cos za bardzo extrawertycznie .... w kazdym badz razie zastanawialam sie popierwsze czy nie chcieleibyscie isc razem np do jakiegos psychologa , albo do pomocy rodzinnej.. wiem ze to brzmi kosmicznie i prosze cie nei obrazaj sie za taka porade ...ale cos mi tu nie gra.... niestety my tu na forum zawsze znamy tylko jedno odbicie lustra - to ktore Ty nam opowiesz ... wiec nieraz do odbicie moze byc mocno skrzywione bo jesy odpowiedziane tylko przez 1 osobe... ale zakrecilam...w kazdym badz razie z tego co opisujesz , biorac pod uwage ze byals w szpitalu, zdrowiem nie tryskasz , jestes w ciazy, a do tego ten wpis , ze jak jestes slaba to On moze cie uderzyc i ze taka sytuacja juz miala miejsce jak sie urodzil Maciek..... dla mnie taki fakt jest NIE DO POMYSLENIA ! widzisz nie mozna dac sie manipulowac.... byc moze fakt ze stajesz sie bardziej samodzielna go przeraza ( ale to jest nieprawidlowe !!! taki odruch dotyczy osob, ktore chca miec wladze nad kims ..... trudno tu mowic o milosci , chyba ze egoistycznej ) jak mozna byc zlym na fakt ze zdobywasz wyksztalcenie , wychowujesz dzieci ba! checsz byc jak najdluzesz j dziecmi ... takze z JEGO DZIECMI .... wiesz .. pisze za bardzo chaotycznie ... brak mi slow, nie wqiem co doradzic ... i czy mam jakiekolwiek prawo do doradzania..... ale jak pisalas o swojej mamie, to moze warto wyzalic jej sie , opowiedziec ... ja wiem, czaem czlowiek chce zachowac twarz i pokazac ze wszystko jest ok, ale mysle ze tym razem warto odpowiedziec wszystkie takie sytuacje mamie, co 2 glowy to ni ejedna. a Ona zna cie najlepeij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alku dzieki za zdjecia- widze ze niezle mialas wakacje, oby takich wiecej. Majena -fajowo ze wrocilas wesola jak skowronek- ciesze sie ze sie wszytsko uklada :D Optymizmu mam jak na lekarstwo, ale przeceiz nie nalezy sie zalamaywac tylko probowac probowac az wreszcie cos sie uda :).. Rzym byl fantastyczny ! Szkoda ze bylam tam tylko kilka dni. Do Rzymu przybyliśmy z ogromnym kilkugodzinnym opoznieniem, ktore zawdzieczalismy przewspanialej lini lotniczej Alitalia :) Wzielismy sobie wloski \"Express\" z lotniska -zero klimatyzacji a upal 35C -:D ale nie narzekam, staralam sie byc optymistka. Przyjechalismy do Hotelu i na pokoj musielismy czekac 3 godz - nie mam to jak wloska uprzejmosc :):) No al epomijajac te male wyjatki wycieczka byla udana, duzo zwiedzania- kazdego dnia od 8 rano do poznych godzin wieczornych bylismy na nogach i zwidzalismy co sie tylko da :) I nie tylko zabytki z klebiacymi sie tlumami turystow ale i rowniez waskie male uliczki, gdzie tylko mieszkancy mieli dostep, ogladalismy ich podworka a takze udalo nam sie znalezc prawdziwa wloska Tawerne, z przepysznym i niedrogim jedzeniem, gdzie zywili sie wylacznie tubylcy :D Miejsca ktore widzielismy: Fori Imperiali , Piazza Venezia, Forum Romanum (i ono zrobilo na nas najwieksze wraznei, zwiedzalismy je 2 dni:)). Kapitol, Cordonata, Piazza del Popolo, Schody Hiszpańskie, Via Condotti, Panteon, Piazza Navona, Campo de Fiori, laznie i wiele wiele innych misjsc o ktorych by mozna duzo mowic, ba! nawet przewodnik napisac :) - aha zapomnialam wspomniec Watykanu -udalo nam sie wejsc do srodka po 2,5 godz staniu w kolejce od godz 6.30am :D - to sei nazywa zaparcie - hehe :) Posumowujac- wrazenia niesamowite i koniecznie trzeba by wrocic tam jeszcze raz .... Ahas i za zyczenia dziekuje :) Jesli chodzi o Holandie den Haag to ja tam nie mieszkam tylko odwiedzam mojego Miska, ktory tam pracuje:). Haga - to b. urocze miasteczko, a najfajniejsze jest to ze jest polozona nad morzem i przy okazji tej fali upalow ne trzeba sie dusic w mieszkaniu tylko mozna wyskoczyc na pare godzin smazenia prosto nad piaszczysta plaze nad morzem :) To sie dzisiaj napisalam :) Wszytskie pozdrawiam i milej koncowki dnia zycze :) A jutro MIsio przyjezdza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki jak milo wejsc na forum i miec co czytac. Majenka ladnie nadrobila zaleglosci, mam nadzieje ze teraz bedziesz czesciej nas odwiedzac. Kasiulena widze ze dopiero Majena zmusila cie do opisania pobytu w rzymie, ja szczrze mowiac zapomnialam ze mialas takm jechac sorki. Po twoim opisie przypomnial mi sie moj pobyt w tym miescie, niestety ja bylam tam tylko jeden dzien wiec widzialam zdecydowanie za malo jak to sie mowi liznelam tylko klimatu tego miasta. Milego dnia zycze i zabieram sie do pracy, dzisiaj to co lubi Aniszcza czyli cyferki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Majena gratulacje! Tyle doczytalam, a z reszta oczywiscie znow nie jestem w temacie, bo na razie nie mam kiesy czytac, mala jest strasznie absorbujaca. Zdjecia postaram sie wysalac jak tylko bede mial wiecej niz chwile wolnego :) Prszylam pozdrowienia, udanego wypoczynku dla tyck, ktore jeszcze sa przed urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy była burza i się ochlodzilo a teraz znowu robi sie cieplo. Weronika dzieki za zdjecia Przemusia ale z niego przystojniacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) wrocilam na stale na forum ;-) widze ze Kasiulenia niezle sie nazwiedzala w Rzymie ..... dla mnie jet to JEDYNE WIELKIE MIASTO KTORE MI SIE PODOBA.... owszem trzeba zobaczyc Paryz, Berlin, Londyn, Mediolan itp itdd..... ale tak naprawde to takei wieleki miasta mnie nie zahwycaja : wszedzie ta sama bieganina za pieniadzem.... a Rzym - w tym moze wcale sie az tak nie rozni, ale .... gdziekowliek sie nie obrocisz tam zabytki BEZSCENNE... mozna zweidzac i zwiedzac i zwiedzac ... jedyne wielekei miasto do ktorego moge wracac i wracac i chodzic ulubinymi uliczkami wokolo Piazza Navona ;-) cos mi sie wydaje ze obecnei sa taie nie z Polski do Rzymu ... POlecam !!! U nas pogoda bez zmian... nie mozna oddychac , ale zawsze sie pocieszam ze na Sycyli ( czy w Rzymie) jest jescze gorzej ;-) poniewaz nie mamy klimatyzacji w mieszkaniu - spimy przy wlaczonym wiatraku ;-) pozdrawiam , milego weekendu ;-) mam nadzieje, ze sie chvcoc byla u was burza , to zaraz wychyli sie slonce i nabierzecie opalenizny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poniedzialkowego rana :D ZApowiada sie upalny tydzien, chyba nie wyjde z domu (co prawda klimatyzacji brak, ale za to mamy mieszkanie od strony polnocno-wschodniej wiec po poludniu jest przyjemnie chlodno) Plany na dzis to: kilka godzin nauki a takze musze poczytac co nieco o firmie do ktorej ide na rozmowe (w srode) - :) Zycze udanego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! witam w poniedzialek, sloneczko za oknem a tu w pracy siedziec trzeba, eh byle do weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alku a Ty juz urlop caly wykorzystalas? Moj trzyma dni na polowe sierpnia i to go trzyma przy zyciu-mysl,ze juz niedlugo sobie odpocznie :) Mam nadzieje,ze pogoda utrzyma sie do konca wakacji :) Kasiulena zycze milej nauki:) AnuLa ja poprosze o zdjecia brzuszka:) Ktory to miesiac jest? Blondi a co z Toba?Odezwij sie,jak sie czujesz?Bo wiem,ze termin sie zbliza. Meg pochwal sie coreczka,wyslij jakies zdjecie,juz nie badz taka;) please! No i powiedz jak sobie radzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×