Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Hejka dziewczyny. Ja się uczę mam koło z matmy i egzamin z finansów :( Docia widzę że sobie jednak poradziłąś, mi na początku też nie chciało wklejać zdjęć na bobasach, ale później jakoś samo się naprawiło. Majena ja bym tych gości zatłukła chyba, pamiętam jak niedawno miałąm naprawiane podwozie w moim mercu i następnego dnia coś mi zaczęło stukać, mąż jeszcze mnie nastraszył, że jak się tam jakiś wahacz urwie to przetnie mi przewody hamulcowe i wtedy mogiła. Pojechałam do tego mechanika z sercem na ramieniu i tak opierniczyłam jak chyba nigdy nikogo, ale od tamtej pory wszystko już działa. Nic się na szczęście nie stało, ale chyba dorobiłam się kilku siwych włosów. :0 Anu-la szczerze współczuję znam to. Pa wracam do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie mam dostep do swiata!Przez dwa dni nie mialam polaczenia z siecia😡😠 Niestety to juz uzaleznienie:( ;) Zobaczylam zdjatka Wiktorka, ojej jaka kruszynka slodka :) Majena milo Cie widziec znowu :):) Dodotka dopiero obejrzalam zdjecia od Ciebie.Antos jest bardzo ladnym i radosnym chlopcem.Masz skarba w domu :) Musialam ponownie robic dzis badania krwi,bo cos zle wyszly albo pomylono/zle oznaczono moja probke.Wyniki w poniedzialek.Mam nadzieje,ze tym razem nie bedzie problemow😠 Ale dzis zimno,brrrrrrr!!! Takie fajne sople zwisaja z dachu,wygladaja jak sztylety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! nie jestem troche na biezaco bo ostatnie 3 dni bylam zatopiona w ksiazkach;mialam poprawke z rozrodu i musialam sie uczyc.Ale juz zdalam:)nawet 4+ dostalam!tylko szkoda,ze nie w pierwszym terminie:) pozdrawiam Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytstkie a szczegolnie Majene ze wreszcie powrocila :-) Ja juz w nowej pracy jestem i nie mam czasu na kafe tak jak w poprzedniej dzisiaj zdazylam tylko przeczytac co napisalyscie ale na odpisanie juz nie mialam czasu. Majena dobrze ze wam sie nic nie stalo ale bym chyba rozszarpala tych co zmieniali to kolo. Aha napisze wam jeszcze jak w nowej pracy, zapowiada sie ciezko ale ciekawie, duzo musze sie nauczyc, mam nadzieje ze sobie poradze na razie robie nieskomplikowane rzeczy. Aniszcza milego weekendu. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Majenko, te zdjecia sa rewelacyjne!:) az ciezko uwiezyc, ze to nie jest z discovery albo national geographic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena!!!!!!!!!!!!!Rewelacyjne zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Wielkie dzieki i prosze o jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;-) maz jak pojechal na serwiz to facetow i mina zrzedla , posprawdzal am jeszcze raz wszystkei kola a po poll godzinie jak maz sie udobruchal zaczal sie wypierac ze to nie jego wina .. n o dobra , nie ma co juz go zameczac ;-) ale widze ze nie tylko mnie takie historie sie zdazaja .. mniemy nadzieje Blondi ze to pierwszy i stani raz ;-) juz wam przesylam nastpne fotki ;-) dzis chcaialm zamiescic na stronie globrotera , ale szef za plecami ( o dziwo przyszedl do pracy w sobote ) wiec nie bede go \"prpwokowac \" fotkami jak powinnam sie uczyc na egzamin ;-) a swoja droga to sie ucze i ucze ;-) iryss - calkiem niezle ci poszlo ;-) dal Ciebie prezsle zdjecie zwierzatka - do dzis nie iwme co to jest ... moze ty bedziesz wiedziala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam nastepna porcje , ale nie wiem czy nie byl to za duzy plik i czy zostal wyslany ..jakbyscie nie dostal y to napiszcie ;-) Kati Alku dzieki za komplement.. ale jeszcze musze sie uczyc aby dorownac mistrzom z national geografic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje, ze to moze byc mrowkojad... takie ma pazurki smieszne, no ale specjalistka jest iriss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny- melduję że wróciłam już do domku i jak tylko odnajde się trochę w nowej roli to do Was zajrzę:) Widziałam że macie adres do stronki Wiktorka więc jesteście na bierząco:) Ja czuje się ok trochę tylko ponaciągana jestem tu i tam:) ale synek osładza mi kazdą chwilkę teraz:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka jeszcze raz gratuluje, zajrzyj do nas w wolnej chwili i zdaj relacje ze wszystkiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dzis piekna pogoda :) Mroz i potezne,piekne sloneczko :) To llluubie :) Zaraz zrobie obiadek,a potem na spacerek i do kosciola :) Milej niedzieli zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Majena-superowe fotki!!a ten zwierzak to nie wiem co to moze byc??ale na pewno nie mrowkojad:):)w europie z takich podobnych co znalazlam to w europie zyje takie zwierzatko mangusta europejska,ale te mangusty sa wieksze.Jak bym gdzies znalazla co to moze byc to na peno dam znac:) Omka-wielkie gratulacje!!!!!!🌻 buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka --- gratulacje cieszę się że dobrze się czujesz🌻 Ja dziś byłam na długim spacerku w lesie razem z siostrą szwagrem i ich pieeskiem bo przed świętami kupili goldena ma już 4 m-ce i jest bardzo wesołym psiakiem pochasaliśmy na śnniegu zaszliśmy na herbetkę do naszej cioci i do domku. Niedawno zjadłam obiadek i odpoczynku c.d. 🖐️ miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i o zdrowie pytam :) Ja juz po sniadaniu.Dopijam kawke a potem odpalam autko i fruuu.Znowu sporo zalatwiania,ale oby do czwartku.Potem bede miala swiety spokoj(mam taka nadzieje) AnuLa zazdroszcze Ci spaceru.My mielismy isc,ale z ta moja noga(uciska mi jakis nerw non stop :( ) zrezygnowalismy:( Mam nadzieje,ze po porodzie juz bede w pelni sprawna i nadrobie w schadzkach. A u mnie piekna pogoda-juz 3 dzien w tym roku :)Az zyc sie chce :D 🌻MILEGO DNIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly weeknd myslalam, ze przeciez jak bylam w Polsce , to Aniszcza miala rocznice malzenstwa aj ja jej nie zlozylam zyczen ;-) potem byl nawal pracy , i to ulecialo ;-( wiec spoznione ale szczere zyczenia : Milosci i Wyrozumialosci w Malzenstwie , zadowolenia z pracy ( jak wam jest pisana - to pracy w Norwegii ;-) ) , szczesliwych staran ;-) no i czasu i pieniedzy na wyjazdy w gory ;-) Omka - jeszcze raz gratulacje ;) czekamy na szczegolowe wiesci ;-) Veronika ... tak sie zastanawialam ze Ty tez niedlugo rodzisz ... termin o ile pamietam byl na luty , wiec .. sie zbliza milowymi krokami .... jak tam przygotowania ? bylas juz z mezem na zakupach ? kiedy jest data ? Iriss< Katie dzieki ....mrowkojad ;-) mangusta NIEeuropejska ;-) ????? ... ;-) moze jeszcvze ktos kiedys przegladal ksiazke ze zwierzakami Am Pd i znajdzie jszcze inna propzycje ;-) acha, za[omnialam napisac ze wczoraj poszlam z mezem na msze i .. italiancy zrobili tzwn msze rodzinnna z odnowieniem przyzeczen malzenskich z wszystkimi zgromadzonymi parami malzenskimi wokolo oltarza ..... bylo baaaaaardzo milo... byle mlode malzenstwa i ze starym stazem.. rekordowe malzynstwo przezylo 59 lat ;-) ojeju .. cale zycie przed nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie tez pogoda piekna Rety majena maz racje ja tez zupelnie zapomnialam o rocznicy Aniszczy strasznie mi glupio przepraszam i zycze wszystkiego NAJ!!! Ostatnio jestem strasznie skupiona na sobie i o innych zapominam, niedobrze oj niedobrze, to wszytsko przez ta nowa prace, ale to zadne wytlumaczenie, moja wina i tyle, czas zaczac stapac po ziemi i skupiac sie na innych a nie na sobie. Pozdrawiam, przepraszam i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda gratulowałam już, ale tego nigdy za wiele, Omka gratuluje i bądź z siebie dumna bo masz powód:) Majena to prawda zdjęcia naprawdę super, nawet mój mąż zerka kątem i nie mogliśny wyjść z podziwu, tylko pozazdrościć tych podróży, ale zwiedzaj puki co, bo jak pojawi się dzidzia to już nie będzie to takie proste:) Aniszcza , blondi wy obie jakoś zimą rocznicę miałyście i ja chyba to przeoczyłam więc dołączam się do życzeń od Majeny🌻 veronica a Ty pewnie już się kulasz i myślisz o tym co Cię czeka, więc Tobie życzę przede wszystkim optymizmu, zdrowia i radości ciesz się bliskością z dzidzią, bo jak urodzisz to wszystko się zmieni, nie na gorsze ale będzie inaczej:) Pozostałym życzę miłego dnia w pracy, w domu, na spacerach, aby noworozpoczęty tydzień był przepełniony uśmiechem i radością i zdrowiem tego ostatniego to i sobie życzę bo od piątku leżę w domu z anginą:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przed 15.00 muszę być u księgowej więc się streszczam. Jak czytam o tych chorobach u dzieci to dziękuję Bogu że mój Maciek dotąd był tylko 2 razy przeziębiony, na szczęście. Byłam w weekend w szkole z matmy chyba zaliczę, ale oblałąm z syst.bankowych facet sobie losowanie urządził zamiast sprawdzać pracę i ja m.in. miałam pecha (70% oblał). Za dwa tyg. 4 egzaminy a za 3 tyg jeszcze 3. Uff urlopu potrzebuję. Wczoraj wracałam bez bocznych lusterek bo mi mojego mesia obrabowali przed szkołą. Dobrze że tylko lusterka ale one kosztują prawie 100 zł a to tylko wkłady. Jeszcze dziś się dowiedziałam, że ta moja koleżanka o której wam pisałam, jest w ciąży(ma 17 lat). Za dużo na jeden dzień muszę odpocząć, przez ten stres rozbolał mnie brzuch i kręgosłup. Omka jeszcze raz gratulacje. Aniszcza strasznie przepraszam ja też przeoczyłam tą ważną datę, wszystkiego naj naj naj 🌻 A ja mam 1 lutego 3 rocznicę. Na razie uciekam, trzymcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przepraszam Aniszcza! i zycze Ci wszystkiego naj naj najlepszego:) zeby wszystko Wam sie dobrze układalo, pod kazdym wzgledem:) Blondi, lacze sie z Toba w bolu, gratuluje maty i przykro mi z powody syst. ja mam jutro egzamin, wiec uciekam sie jeszcze doksztalcac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 4 stycznia o 1:30 w nocy na świat przyszedł mój kochany synuś-Wiktorek 3 pojechałam na KTG i coś się lekarzowi nie spodobało bo od razu mnie przyjęli na oddział postanowiono że zrobią mi test oksytocynowy i ok 16 podali mi oksytocynę....zaczęłam mieć skurcze.O 20 odeszły mi wody i zaczął się regularny poród, brakowałojeszcze 20 minut i urodziłabym sama ale niestety zaczęło słabnąc tętno dziecka i w jednej chwili znalazłam się na stole operacyjnym i koniec końców syn urodził się przez cc. Jestem jeszcze obolała ale szczęśliwa bo synuś jest po porstu cudowny MAm malo pokarmu i to jedyny kłopot jaki mam licze jednak że wszystko jakoś się unormuje i będę mogła karmić synusia naturalnie Pozdrawiam Was cieplutko Jak będę już bardziej zorganizowana to się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka dzieki za informacje, trzymajcie sie cieplo i wolnej chwili napisz wiecej A dla wszystkich Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka 🌻 fajnie że dobrze się czujesz napisz jeszcze coś odnośnie twoich odczuć odnośnie porodu bo ja bardzo się tego boję :( aż mnie paraliżuje. Może dlatego że widziałam komplikacje po porodzie mojej bratowej i jej depresję poporodową gdy to ja z rodzicami opiekowałam sie małą a ona patrzyła na nią jak nie na swoje dziecko:( to było straszne ... nie chcę tego przechodzić. Wiem że tak być nie musi, ale mimo wszystko... wolę mieć cc i kochać swoje dziecko od początku a nie uczyć się tej miłości jak moja biedna bratowa - bo to przecież nie jej wina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka, dobrze, że juz wróciliście i się oboje dobrze czujecie:) Jezu, dziewczyny za 10 min lece na egzamin, musialam jeszcze wydrukowac plany. Trzymajcie kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wit powodzenia, napisz jak ci poszlo Anula ja tez sie wrecz panicznie boje porodu, pocieszam sie tylko ze tyle kobiert rodzilo ze i mnie sie uda ale niestety jesli chodzi o sprawy medyczne to jestem straszna panikara nie cierpie szpitali i pobieranie krwi jest dla mnie czyms okropnym zreszta jak wszystkie inwazyjne badania nie mowiac juz o operacji czy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku dziękuję za wsparcie, pewnie każda kobieta się boi porodu i mam nadzieję że w czasie ciąży przygotuję się do niego psychicznie choć nie wiem jak!!!!! Opinie na temat cesarki i naturalnego porodu są różne. Ja uważam że tyle samo jest powkłań przy jednym i drugim, a jeśli wymyślili cesarkę to po co cierpieć????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula mam nadzieje ze jakos to bedzie i bedziemy sie w spierac i korzystac z mam nadzieje dobrych doswiadczen Omki, Blondi, i Veroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!Ja tylko na chwile! Alku i AnuLa- ja tez boje sie panicznie,bo nigdy w szpitalu nie lezalam a do tego bol,...mam nadzieje,ze jakos to przezyje.Ze maz( ma zamiar ze mna byc) doda mi otuchy.Poznalam polozna(tylko nie wiem czy ona bedzie wtedy gdy sie zacznie...) Babka rowna,zaczela mnie pocieszac. Wczoraj bylam u ginekologa,tez mnie pocieszala.Tylko jest znak zapytania,bo ona zgodzila sie byc przy porodzie.Termin nadal na 20 lutego,a ona prawdopodobnie 19-ego bierze urlopi nie bedzie w W-wie :( Ja chce,zeby ona przyjmowala porod,boje sie obcych lekarzy,ktorzy beda mnie traktowac jak kolejna niedoswiadczona pierworodke :-0 I nie wiem,ale zdecyduje sie chyba na platna sale,bo tam polozne sa milsze(tak mi sie wydaje). Maly rosnie-to juz 35 tydzien,wazy pewnie ok.2700g.Jeszcze 10 dni i juz zaczyna sie 9 m-c.O rany ale czas leci!!! Katie trzymam kciuki!!!🌻 Majena takie zakupy z mezem uswiadamiaja,ze dzidzia juz kroczy w nasza strone.Jak zobaczy sie spioszki albo fotelik sam. ma sie wrazenie,ze dzidzia juz jest z nami.Prawie wszystko zakupione na wyprawke.Potem przez caly m-c nie ruszam sie z domu.Aha zdjecia sa fantasyczne-to zupelnie inny swiat!Rozmarzylam sie... Blondi🌻Moze troszke zwolnij i nie stresuj sie!Tylko czy to realne??? Aniszcza spoznione ale zyczenia wszystkiego najlepszego.Sto lat dla Waszego malzenstwa,sto lat dla WAS!:) 🌻🌻🌻 Omka ucaluj Wiktorka od nas :) Dobra spadam.Trzymajcie sie cieplo!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje Wronika , ze twoj porod bedzie szybciutki .. ni i z tymi poloznymi i lekarzami ktorych znasz .. hm.. widac po omce ze kazdy bol jest usmierzony malym Wiktorkiem ;-) wiec chyba nie ma co sie naprzod martwc tylko sie starac o bejbiatka ;-) Omka , z Twojego opisy porod nie wyglada tak zle ;-) ale jesem pewna ze pewnie wszystko jeszcze cie boli ;-( musze przyznac ze jak zdecydowalismy sie \"starac \" o bejbiszcze ( jakby to powiedziala Aniszcza ;-) ) , to starania sa baaaaaaardzo przyjemne ;-) dlatego polecam taka decyzje w malzenstwie ;-) poza tym dowiedzialam sie dzisiaj ze z obrona jeszcze poczekam.. bo biurokracja w annglii tez trwa , czyli moze bedzie dopiero na kwieien a niepoczatek marca jak myslalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×