Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Witaj Alku Opowiadaj jak bylo :D - kazde wiesci o wakacjach wprawiaja mnie w dobry nastroj, a tego wlasnie mi potrzeba :) Za tydzien mam juz egzaminy takze poprosze o kciuki... Jak tylko sie zakoncza chetnie z Wami poplotkuje... tymczasem zmykam do ksiazek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Normalnie nie nadazam z czytaniem stron na tym topiku ;) :D Ludziska piszcie cos :D Pozdrawiam i milego dnia zycze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Troche czasu mnie nie bylo,bo nawalil nam net 😠 Alku witaj🖐️ Super,ze pogoda nie byla straszna. Jak dzidzia?Zaczela kopac??Czy to jeszcze za wczesnie? Kasiulka pewnie,ze bedziemy trzymac mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alku bedzie miala chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Witam w Piatek - 3 dni przed moim pierwszym egzaminem i na tydzien przed kolejnym Chcialabym byc juz po... Gratulacje dla Alku.... :D 🌻🌻🌻 Veronika dzieki za kciuki :) Jakie macie plany na weekend? ?U mnie oprocz nauki to nic ciekawego sie nie wydazy ale zawsze to milo posluchac co inni maja w planach :) POzdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alku gratulacje :) :D Kasiu spełniam prośbę :) Ja na weekend plany mam takie, że wraz z pracownikiem bedę remontowała sypialnię, jeju jak ja się cieszę z tego powodu :D oczywiście w raz z nowymi ścianami przybędą i nowe mebelki, a dokłądnie szafa ubraniowa 3 drzwiowa suwana z lustrami. Moje obrazy wreszcie zawisnął i będę miała upragnioną toaletkę (to komoda w której Maciuś ma ciuszki, ale też nową szafę mu zafundowałam i odzyskam komodę). Ze starej szafy zostały mi dwa lustra i zawieszę je nad komodą. W ten sposób powstanie toaletka :D Kasiu trzymam kciuki mocno i moi chłopcy też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że jakaś pomarańcza wypowiada się za mnie!!!!!!!! Nie skomentuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Wlasnie wrocilam z egzaminu...Jestem wykonczona :o Bylo 11 zadan. Zrobilam 8 a ile z nich dobrze tego nie wiem. Wyniki dopiero za 2 miesiace wiec nie tak predko dowiem sie jak na prawde mi poszlo. Pozostal mi jeszcze 1 egzamin, w piatek... i bede wolna jak ptak :D Pozdrawiam i zabieram sie za przygotowanie jakiegos obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop na pierwszą stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na egzaminie nie bylam poniewaz sie rozchorowalam... mam zapalenie zatok i siedze w domu... mam tez wyrzuty sumienia ze nie poszlam ( zwlaszcza po tylu miesiacach przygotowan :( ), no ale coz... Nic nie da sie zrobic... Nastepnym razem przygotuje sie i podejde do dwoch... A teraz z zupelnie innej beczki: sprawdzcie sobie kim bylyscie w poprzednim wcieleniu: http://www.onearth.com/whouwhere.html Mnie wyszlo ze w poprzednim wcieleniu bylam mezczyzna z polnocno srdkowej Ameryki, urodzonym okolo 825 r. Bylam liderem, majorem badz kapitanem Co ciekawe moj profil psychologiczny to: natura artysty zawsze przemienijacy/ca przedmioty brzydkie w piekne (! co to ma wspolnego z kapiatanem?!?) i szare w kolorowe.... Co wynioslam z dowswiadczen w poprzednim wcieleniu: wspanialomyslnosc i poczucie braterstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co tu tak pusto?Troche mnie nie bylo,ale to juz wina kompa,ktory lubi mnie rozwscieczac 😡czesto sie zawiesza,a niedawno byl naprawiany.Nie wiem o co biega,chyba trzeba nowy kupic 😠 :-0 Dzisd jedziemy do MC Donalda na urodziny chrzesniaka mojego malza.Wlasnie sie powoli szykuje,Przemek spi na dworze,a tatus go pilnuje. Jestem czasem zszokowana,ze co dzien jakies postepy widac u dziecka.Zaczynam sie znim powoli dogadywac.Chetnie nasladuje nasze zachowania,musze juz uwazac na to co mowie ;) I lgnie juz do dzieci,na szczescie mamy sasiadow z dziecmi,wiec kontaktu mu nie brakuje :) Kasiulena trzymam caly czas kciuki.Szkoda,ze sie biedaczko rozchorowalas.Zatoki to ciezka sprawa,nie mozna ich \"olac\"Wiec kuruj sie kochana 😘 Alku a czemu tak malo piszesz?Jak dzidzia?Jak sie czujesz?Pracujesz nadal czy mykasz na zwolnienie ? Wczoraj mielismy gosci-polrocznego Szymusia i jego rodzice.Jejku jak dzieci szybko rosna i bardzo sie zmieniaja.... Ok,lece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Do mnie przyszla prawdziwa jesien, ciemno szaro i zimno za oknem.... no i na dodatek siapi deszcz. Ledwo wstalam z lozka. Spoznilam sie tez do pracy, ale sie tym wogole nie przejmuje ... zreszta i tak szefow nie ma wiec nie ma kto pilnowac :D Zycze wszystkim milego dnia.... jak bede miala luzy to sie odezwe... dzisiaj nie zapowiada sie pracowity dzien ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez jesien,szaro za oknem i ciemno.:( Przemek oglada bajke a ja...nudze sie.Nie mam werwy dzis.Musze jechac do sklepu kupic nowa bajke Teletubisiow-moj maly szkrab jest juz uzalezniony.Ale dzieki tym stworkom coraz wiecej slow wypowiada.Dzis dostalam SMS-a a Przemek:\"Kto to???\" Zaskakuje mnie czasem :) Ale w nocy ostatnio nie daje pospac i z zadroscia sluchalam kolezanki,ktorej polroczny synek SAM zasypia w lozeczku i przesypia calutka noc...Przemek od niedawna dopiero sam w pokoju zasypia,zeby chyba mu ida bo od 3-ej nie chce spac 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika na pocieszenie CI powiem ze moja prawie 6 letnia siostra nadal zasypia tylko u boku mamy :D Takze masz bardzo dzielnego synka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wrocilam z pracy i siem relaksujem Bylam na rozmowie ... poszal calkiem niezle. Szefowie byli zadowoleni. Byli pod wrazeniem jakosci pracy jaka wykonuje... po 3 tyg okazalo sie ze nikt na mnie juz nie narzeka ( juz mialam cos dodac na te wiesci, ale ugryzlam sie w jezyk ) - Obliczenia sa w porzadku ( z malymi bledami, ale jak powiedzieli kazdy je popelnia), Raporty bezbledne, listy gotowe do wyslania klientom itd Po prostu zdarzyl sie cud - jak to mozliwe ze w ciagu 3 tyg nadrobilam wszelkie zaleglosci. Ano okazalo sie ze tym razem przed spotkaniem ze mna poprosili tych ludzi z ktorymi pracuje na krotka narade ( wszystkich jednoczesnie) i \" pewna osoba\" nie miala pola do popisu - bo okazalaoby sie ze jej opinia przeczy opiniom innych studentow... Eh! Jeszcze zeby tak jedynie sie skonczylo bylabym w pelni szczesliwa, ale oczywiscie szefowie stwierdzili ze beda na mnie mieli oko ( poniewaz wczesniejsze zarzuty byly powazne i wyznaczyli mi kolejne spotkanie... za mieisac... Jestem wkurzona na maxa. Nie wiem co mam o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta Nie odzywacie sie wiec ja cos napisze... Wpadam na chwile by sie pochwalic ze upieklam sernik wiedenski puszysty i wyszedl swietny :D Jak chcecie podam Wam na niego przepis :) Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś śmiesznego na wesołe rozpoczęcie tego pochmurnego dnia :D Cytat: Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee ie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu. :D:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wersja angielska: fi yuo cna raed tihs, yuo hvae a sgtrane mnid too Cna yuo raed tihs? Olny 55 plepoe out of 100 can. i cdnuolt blveiee taht I cluod aulaclty uesdnatnrd waht I was rdanieg. The phaonmneal pweor of the hmuan mnid, aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it dseno\'t mtaetr in waht oerdr the ltteres in a wrod are, the olny iproamtnt tihng is taht the frsit and lsat ltteer be in the rghit pclae. The rset can be a taotl mses and you can sitll raed it whotuit a pboerlm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe. Azanmig huh? yaeh and I awlyas tghuhot slpeling was ipmorantt! if you can raed tihs forwrad it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Co tam u was dziewczynki? Zdrowe jesteście? Maciek siedzi w domu od czwartku, głównie z powodu kaszlu i kataru, ale i trzydniówkę zaliczył, początki rotawirusa stłamsilismy zaraz na początku. Kuba się trzymał dzielnie-tylko katarek miał, ale w niedzielę też doszła gorączka. Wczoraj obaj czuli się już nieźle, ale w następny wtorek mamy szczepienie na pneumokoki, więc wolę ich przetrzymać w domku. Siostra wczoraj do mnie przyjechała, więc jakoś mi łatwiej ich opanować i dom :) Dziś jedziemy na zakupy ciuchów- to stała wersja programu jak siostra przyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas leje i ciemno za oknem. Przemek oglada bajkę a ja wpadlam na chwile,zeby wiedziec co w swiecie ;) Ostatnio nie mialam czasu na siedzenie przy kompie,ale sie juz poprawiam. czemu taka niska frekwencja? Gdzie podzialy sie dziewczyny? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac,ze juz myslelismy,ze Przemek bedzie miala braciszka/siostrzyczke.Mialam stresa troche,ale juz @ przyszla . 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×