Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Wpadam na chwile - witaj Meg milo przeczytac jakis wpis inny od swojego :) U mnie galimatias zwiazany z cala ta buirowa przeprowadzka i zwiekszonym nakladem obowiazkow. Zmykam szybciutko bo mnie szefostwo ponagla a czasu na dokonczenie coraz mniej. Pozdrawiam zwlaszcza malego rozbojnika Julke :D (czyzby w mamucie sie wdala ;) ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakim forum mowicie,bo ja znam kilka. I niestety nie znalazlam nikogo z mojej klasy :( U nas wczoraj niezle sypnal snieg,to juz chyba naprawde zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Weroniczko Mowilam o forum \"nasza-klasa\" - znalazlam tam 7 osob z mojej klasy :) Jak to ludzie sie pozmieniali przez te pare lat... jakby nie bylo od matury minelo 8 lat :) A jesli chodzi o pogode to u mnie sniegu nie ma a zimnica nadal jest straszna. Juz nie moge doczekac sie swiat, kiedy to zawitam do Polski i posmakuje prawdziwej zimy ze sniegiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas slonko swieci ale zimno,brrrrrrrrrr!😠 Ide z mlodym zaraz na spacer,potem bede piekla ciastka francuskie,bo spodziewam sie kolezanki po obiadku :) Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroniko Ale Ci fajnie :) Ja siedze w biurze, za oknem slonce i jakies 7C... chetnie bym poszla na spacer... zabierzesz mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,ze Cie zabiore :)U nas pogoda idealna,choc duzo chlodniej 0 st.ciepla.Bez wiatru,wiec da sie dotlenic ;) Kupilam ksiazeczki dla Pzremka,bo to jego ulubione zajecie ostatnio.Juz nawet bajek nie oglada ostatnio tylko kssiazeczki ze zwierzatkami oglada.Najbardziej lubi krolika ;) Chyba jakies zwierzatko musze zakupic,chyba weterynarz mi rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly madrala :) Ciesze sie bardzo ze Twoja pociecha tak swietnie sobie radzi. :) Ksiazka w dloni w tak wczesnym wieku dobrze wrozy... maly naukowiec z niego rosnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz Kasiulena?Maly naukowiec? Hmm,to moglaby byc prawda,bo jego tatus non stop uczy sie czegos,czyta.A moze dzieci nasladuja rodzicow? Kiedy przyjezdzasz do Polski,na swieta? Mam nadzieje,ze sypnie wtedy niezly snieg :) Na razie tylko mroz trzyma i sloneczko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam bilety na 19 XII - przylatujemy w nocy. :D Juz nie moge sie doczekac :) I ja zwykle mamy juz napiety plan :o 20 XII jedziemy na narty do Szczyrku, 24 na Wigilie do tesciow, 27 do moich rodzicow i 29 na kilka dni na fajnego Sylwestra namaurach- ma byc z kuligiem i pochodniami i wogole super - co prawda jeszcze nie mamy zarezerwowanych biletow ale mam nadzieje ze sie wszytsko uda zalatwic i bedziemy sie swietnie bawic. A jakie Wy macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Kasiulena fajnie sie zapowiada ta Wasza wizyta w Polsce, byle pogoda dopisala, na razie w gorach na brak sniegu ponoc narzekac nie mozna...A my Swieta spedzamy rodzinnie a na Sylwestra jeszcze nie mamy planow, mysle ze chyba skromnie w gronie znajomych cos sie uda zorganizowac... Pytanie z innej beczki :) Kasiulena czy na naszej-klasie jestes pod nazwiskiem z maili, bo chcialam Cie dolaczyc do znajomych :) Veronica Ty tez tam jestes zalogowana? Wyglada na to, ze Przemek faktycznie bedzie naukowcem :) Jula tez ciagle oglada ksiazki to moze tez sie zalapie ;) Przesylam pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Meg Przepraszam ze odpisuje dopiero teraz, ale caly weekend bylam na kursie dotyczacym nieruchomosci :) - Kurs trwal dwa dni od godz 8 do 19 i wogole nie czuje ze wlasnie minal weekend :oNo ale dzisiaj swieci slonce i zapowiada sie superowy dzien... wyjatkowo dla odmiany jestem zadowlona :D Odnosnie naszej klasy- to jestem pod nazwiskiem z adresu emailowego jaki mam na hotmailu :) - ale szyframi gadamy ;) :D takze smialo mnie dodawaj :) ~Co do Sylwka - to nie wiadomo czy to wypali bo bilety juz sa wysprzedane i jestesmy na liscie rezerwowej. Teraz czekamy do srody az ostatnia para potwierdzi przybycie - jesli nie potwierdza to wskoczymy na ich miejsce. Szczerze mowiac to wolalabym spedic Sylwestra w gronie znajomych, ale wszyscy sie gdzies porozjezdzali ( albo pozakladali rodziny) i na wyjscie badz przyjscie do nas nie maja ochoty.. te kontakty sie jakos porsluznialy :(.... No ale coz .. trzeba sobie jakos inaczej radzic :) Zmykam do roboty - serdecznie pozdrawiam i zycze milego poniedzialku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg mamy dzieci zdolne,ale okaze sie za pare lat,jak beda same szosteczki do domu przynosic :D ;) My tez wolelibysmy spedzic sylwestra w kameralnym miejscu wsrod znajomych,milej atmosferze itd. ale chyba nici z tego,bo tak Kasiulena mowisz towarzystwo porozjezdzalo sie albo maja inne plany.mamy sasiadow,ktorzy robia sylwka u siebie,ale to raczej mojemu mezowi pasuje,ja wolalabym wsrod swoich kolezanek z rodzianami.Jak nie wypali to pojdziemy albo na bal albo do...sasiadow ..Jeszcze sie zobaczy... U nas wlasnie slonko sie pokazalo,zimno wiec zaraz wybiore sie na spacer,trzeba sie dotlenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wera :) Ale dalam dzisiaj plame :) Meg zaprosila mnie do grona znajomych w naszej klasie a ja jej nie poznalam i dopisalam ze sie nie znamy :D Weronika - a ty masz profil na tym portalu? Pozdarwiam ps u mnie pochmurno i deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja jestem, depresji na szczescie nie mam, ale troche zabiegana jestem, a zaraz ide do dentysty czego osobiscie nie cierpie :( A gdzie reszta dziewczyn??? Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje w biegu,troche mam do zalatwiania i widze,ze Meg Ty tez do dentysty. masakra u mnie-ubytkow nie mam(po 2 latach od ostatniej wizyty)ale odsloniete szyjki zebow😠Wkurzam sie,bo musze teraz latac,a nie za bardzo mam komu zostawic Przemka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zapodam mlodemu obiad i lecimy na spacer.Nie wierze,ze az 5 st.ciepla na termometrze.A pogoda super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az 5 stopni :D:D:D:D Tylko uwazajcie i Nam tam nie pozamarzajcie :D Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nom,a dzis az 8!Bez kurtki stalam przez jakis czas na tarasie,a jakie sloneczko cieple :) Juz sciemnia sie powoli :( ale te wieczory sa dlugie,az za bardzo.Kto to wymyslil przestawianie czasu?Bo wg mnie na niewiele sie zdaje..... Co u Was dziewczyny? Piszcie cokolwiek...Kto wypije ze mna kawusie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nieciekawie... zmieniam prace... bo musze :( Jk sie troche sytuacja ustabilizuje to wam napisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻Kasiulena przytulam Cie bardzo mocno i trzymam kciuki,zeby bylo dobrze 😘 Alku jak sie miewasz?jak dzidzia?? AnuLa odezwij sie,nie mam Twojego nr gg :-( Blondi dziekuje slicznie za zdjecia. Skrobnij tu cos 🌻 Lece na poczte i na zakupy,pogoda dzis nieziemska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak sytuacja Kasiu? Mam nadzieje ze juz ok. U nas niestety sniegu juz nie ma i nie zdazylismy z Jula na sanki :( Ale zima ciagle przed nami. Pozdrowienia dla wszystkich i tych ktorzy tu wpadaja, i dla tych, ktore tylko czytaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja bez zmian :( W ubiegly czwartek zlozylam wymowienie i teraz szukam nowej pracy. Musze jeszcze w tej zostac przez 3 miesiace bo taki jest okres wypowiedzenia, ale przynajmniej widze teraz swiatlo na koncu tunelu i nie jestem tak zestresowana ( no i przestali mi dokuczac :)) Mam nadzieje ze sie wszystko ulozy- a jak nie to pakuje manatki i rwcama do kraju :D Musze zapomniec o zlych doswiadczeniach i skoncentrowac sie na mojej przyszlosci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas po zimie,w ogole byla??? Jesien w pelni,leje deszcz,przynajmniej cieplo,bo ja to zmarzluk jestem :) Meg jeszcze zdazymy na sanki :D Ja chyba juz dziecinnieje,bo mysle o lepieniu balwana :D :P Kasiulena bedzie dobrze slonko,zobaczysz :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×