Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pshczola_23

Sex z kobieta. Zdrada czy nie????

Polecane posty

Oczywiscie mam na mysli sex kobiety z druga kobieta gdy jedna lub obie sa w stalych zwiazkach z mezczyznami. Faceci, jak Wy do tego podchodzicie??? Gdyby wasza kobieta kochala sie z inna tylko dla przyjemnosci??? Uwazalibyscie to za zdrade??? Ja jestem bi, kochalam sie i z mezczyznami i z kobietami. Moj poprzedni facet nie mial nic przeciwko, przeciwnie nawet Go to krecilo. Moj terazniejszy juz narzeczony uwaza ze to zdrada taka sama jak inne i ja sie temu podporzadkowalam:) Jestem ciekawa co wy myslicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdase
tak moim zdaniem to jest zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_ja
nie ważne z kim, zdrada to zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2006
Ja nie uwazam tego za zdrade.Gdybys była ze mną nie miałbym nic przeciwko temu...Bardzo mnie krecie sex miedzy dwoma kobietami...Nawet namawiałbym Cię abysmy to zrobili we trojkę....myslę ze byłoby nam wspaniale.....a Tobie szczególnie... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mala
do 2006 >>>>>a jesli robilyby to bez Ciebie, bez twojej obecnosci ? tez bys to akceptowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluucienka
jestem les w stalym zwiazku z kobieta.. Iwg mnie glupoty piszesz oczywiscie ze to jest zdrada tak czy siak!!! czy z kobeita czy z mezczyzna.widocznie Twoi partnerzy nie potarfia Cie zaspokoic jesli idziesz do kobiety.Ja swojej nigdy bym nie pozowlila na kochanie sie z mezczyzna na szczescie nawet jej to przez mysl nie przechodzi.ale zdrada to zdarad smiesza mnie faceci ktorzy pozwalaja na to swoim kobietom.widocznie taka dziewczyna jest im tylko do sexu potrzebna!!!! bo jesli by ja kochal nie pozwalal by na to i kazal by jej sie szanowac..a tak zero szacunku do takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie sie bzykac z druga dziewczyna wtedy jestem taka napalona ze czasami mam orgazm dopochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
orgazm dopochwowy :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do debiliii
a uważałabyś za zdradę gdyby Twój narzeczony uprawiał sex dla przyjemności z innym mężczyzną? jak byś się czuła?? fajnie co nie, to wcale też nie byłaby zdrada P.S. te ostatnie dwa wyrażenia to ironia- nie wydajesz się osobą zbyt inteligentną skoro nie potrafisz się postawić z drugiej strony sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex sex sex
Według mnie to nie jest zdrada, jeśli Twój partner to akceptuje. Każdy ma inne podejście to tego tematu. Ale skoro Ty byś chciała sypiać z innymi kobietami to np jeśli Twój partner chciałby sypiać z innymi facetami to też musiałabyś to zaakceptować. Jestem w stałym związku i kocham mojego faceta i sypiam z innymi kobietami. On nie mam nic przeciwko, tak jak ja nie uważałabym za złe gdyby chciał spać z facetem. Natomiast sex z jego z inną kobitą, bądź mój z innym mężczyzną nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×