Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witam kobitki :-) Jak minął weekend? U mnie tak sobie. Teściowa doprowadza mnie czasem do wściekłości (i tak było właśnie w ten weekend). Wrrrr Tynka - kiedy dokładnie masz drugą rocznicę ślubu? Ja mam 18 września :-D Zastanawiam się jak ją uczcić z moim mężulkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem jedynie mała sie zajmuje teraz mi zasneła połozyłam ją i wstawiłam jej rosołek bo dostałam od teściówki rosół z wczorajszego obiadziku wiec dodałam ziemniaczka zamiast makaronu i własnie sie grzeje my niedługo bedziemy mieli 4 rocznice slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobinko jak dodałas jeszcze jeden suwaczek do twojego nicka mi jakos nie wychodzi a co do mojej teściówki ostatnio jest ok moze przez to że w nowym roku wyjade i chce bym miala dobre wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Asiulek; jeśli chodzi o suwaczek do mojego nicka, to musisz wejść na stronę ww.tik-tak.pl Jest tam coś takiego jak albumiki z datą dziecka. Jak będziesz postępowała zgodnie z poleceniami to ci wyjdzie :-) Jest tylko jeden problem - musisz się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona na którą musisz wejść to oczywiście www.tik-tak.pl (wcześniej połknęłam jedno w) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 7 min. idę do domku :-D Właściwie najpierw po Filipka do żłobka. To mówię wam wszystkim pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim mam teraz troche wolnego bo maly spi swobinka ja mam rocznice 4 wrzesnia asiulek planujesz wtjazd na stale, czy tylko na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobinka ja bym z toba pogadala ale ja od 7 do 14 jestem w pracy, a tam nie mam czasu na serfowanie w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) I jak tam Asiulek udało się z nowym suwaczkiem do twojego nicka? Tynka - jeżeli chodzi o twoją rocznicę ślubu to już niedługo :-) Czy planujesz coś specjalnego? Moja rocznica będzie wyglądała chyba ciulowo bo nie wiem jak będzie z moim mężem. Narazie po tej operacji jest cały obolały, a na dodatek niektóe szwy mu puściły i ma dziurę na plecach :-( Ja internet mam tylko w pracy i czasem mam czas żeby tu zaglądać. Szkoda, że nie mam internetu w domku bo z checią bym pogadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc swobinka z tym swietowaniem to bedzie tak 4 wrzesnia akurat przypada w poniedzialek, a my nie mamy za bardzo z kim zostawiac Patryka wiec wczesniej w sobote zrobimy grilla na dzialce, akurat przyjezdzaja do nas moi rodzice, tylko mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Tynka Słyszałam, że w weekend ma być poprawa pogody (ale ile w tym prawdy to nie wiem), więc grill na działce powinien się udać :-) Od wtorkowego popołudnia mój Filipek jest chory :-( We wtorek miał temperaturę 38,5 okropny katar i kaszelek oraz luźną kupkę :-( W nocy co chwilę się budził. Wczoraj było ciut lepiej, bo po południu miał 37,5 ale katar go jeszcze trzyma i to dość porządny. W nocy na szczęście spał, tylko od czasu do czasu kaszlał. Byłam z nim u lekarza. Okazało się, że to przeziębienie. Mam zastosować dietę marchwiowo-ryżową (to na te luźne kupki). Mam nadzieję, że niedługo będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co u was słychac kochane ???? nie mam zbyt duzo czasu by pisac ale wykorzystuije kazda wolna chwile by to nadrobic,za to zima zasypie was moimi postami ;) :) :) od dzisiaj mam dietke,jestem ciekawa czy jakis rezultat bedzie widac po miesiacu,musze schydnac bo w przyszłym roku czekaja mni same super imprezy wiec musze jakos wygladac,narazie jestem podobna do wieloryba :( jak dobrze pojdzie todo zobaczenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dominisia jaką stosujesz dietę? Czy bardzo drastyczną? Też chciałabym zgubić parę kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinko dopiero dzis zaczełam ja stosowac nie wiem czy warto ja opisac jak jeszcze nie wiadomo czy beda rezultaty. pozdro ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku znowu nikogo tu nie przywialo dzisiaj miaBam ciezki dzien,duzo sprzatanie,jezdzenia no i opieka nad dzidziusiem,ale wszystko jest oki. oki nie bede tu wymyslac,jak czas pozwoli to zajrze tu jutro pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
Kochane mamy!!! Ponawiam moja prosbe, bo kilka z Was pomogla juz ostatnim razem i wiem, ze sa tu dobre serduszka :) Teraz Erwinek potrzebuje ubranek na jesien i zime roz. 80-86 cm. Jesli ktoras z Was ma takowe prosze o kontakt ze mna na maila: abbypl@buziaczek.pl Pragne tez goraca podziekowac za nadeslana juz pomoc dla malego !!!! stary tekst: Mam rodzine w tym wojewodztwie.. dokladnie kolo Piotrkowo-Kujawskiego na zapadlej wsi. Zona mojego kuzyna dwa miesiac temu urodzila synka. Zyje z mezem z pracy w polu i tego co zarobia na zwierzetach, ktore hoduja. Od polowy ciazy miala krwawienia i przelezala duzo w szpitalu. Synek ur bardzo watly. Ona jest jest wykorzystywana przez swoich tesciow do wszystkich ciezkich robot. Nie maja za wiele pieniedzy. Jej rodzina tez nie,bo jej matka zmarla ( ma macoche) i 11 rodzenstwa.Pisze w jej imieniu. Czy ktos jest w stanie wspomoc Anie rzeczami, zabawkami dla malego badz czymkolwiek???? Prosze Was mamy.. pomozcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Mam na imie Wanda, mieszkam w Toruniu i z 4,5 miesiąca zostane szczęśliwa mamusią :) Jest to moja pierwsza ciąża i wiem juz, że będę miała synka :) Piszę do Was ponieważ szukam informacji o jakiejś Poradni Laktacyjnej, najlepiej w Toruniu, a jak nie to w okolicach. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mame nic nie słyszałam o poradni laktacyjnej ale poszukam maila do jestin i moze ona cos bedzie wiedziała bo jest z Torunia mala mi znów zasnela choc ciezko było bo kładlam ja trzy razy i płakala bo chciała spac u mnie na raczkach słodkie to strasznie ale ciezka jest niemozliwie :) wiec odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam {kwiat} nie moge jakos znaleśc maila do jestin moze Ty masz dominisiu by pomóc nadziejce bo jestin chyba powinna cos wiedziec na ten temattzn poradni laktacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam asiu ja tez niestety nie mam do niej meila:( co tak mało piszecie kobietki u nas dzis pogoda na razie ładna wiec zaraz wyruszamy na spacerek:) PS.Krzys ma limo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy juz wszyscy zapomnieli o naszym małym sympatycznym forum.Miałam gości dlatego nie mogłam pisac bo czasu brakowało ale teraz juz jestem i bede sie odzywac.Co u was mamuśki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×