Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

No cóż, jak się przed chwilą okazało siedzę dziś do około godz. 15, bo muszę czekać na kuriera. Kurczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Krzysiaczek jeszcze spi a rodzice czekaja z niecierpliwoscia az sie obudzi ;) Asiulek a ty sie odzywaj babo bo jak nie to ja tam do ciebie przyjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam skoro wołasz mnie to sie odzywam nie mam juz sił mala od rana spała mi moze z pół godzinki :( wychodzi jej ogólnie drugi ząbek ale ja mam juz dosc dfo tego dzis maja przyjechac do nas goscie z 1,7 m-cznym boasem wiec ubaw po pachy do tego marcina kuzyki facet to niemiec i dogadac sie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapowiada ci sie bardzo ciekawy dzien jezeli ktoras ma ochote to zapraszam nad jeziorko,zimna woda czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Moj maluszek juz mowi baba i mama. Nie wiem w jakim stopniu to jest swiadome mowienie, ala fakt jest faktem wymawia te slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tym razem wieczorem coś czuje ze ten topik, nie wytrzyma proby czasu i umrze smiercia naturalna. Coraz mniej nas tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek sie zaczal przestawiac ze spaniem, pobudke mi robi o 5-6 na karmienie, potem wstaje tak 8-9 i w dzien spi juz tylko jeden raz, ale za to dluzej i przed osma to juz mi zwyjkle zasypia bez wiekszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek sie zaczal przestawiac ze spaniem, pobudke mi robi o 5-6 na karmienie, potem wstaje tak 8-9 i w dzien spi juz tylko jeden raz, ale za to dluzej i przed osma to juz mi zwyjkle zasypia bez wiekszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek sie zaczal przestawiac ze spaniem, pobudke mi robi o 5-6 na karmienie, potem wstaje tak 8-9 i w dzien spi juz tylko jeden raz, ale za to dluzej i przed osma to juz mi zwyjkle zasypia bez wiekszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek sie zaczal przestawiac ze spaniem, pobudke mi robi o 5-6 na karmienie, potem wstaje tak 8-9 i w dzien spi juz tylko jeden raz, ale za to dluzej i przed osma to juz mi zwyjkle zasypia bez wiekszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam Chyba zrobilyscie sobie wakacje i tylko ja zostalam na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gdzie jestescie kobietki my obecnie jestesmy na urlopie nad morzem ,wczoraj spedzilismy dzien na plazy-opalaniu i kąpielach,dzisiaj niestety pogoda sie zepsuła i siedzimy w domku dlatego pisze widze ze u was nic sie nie dzieje skoro nic nie piszecie wpadne tu jeszcz dzisiaj ale na razie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Dominisia ty to masz dobrze. Ja w tym roku to raczej daruje sobie wypady nad morze bo moj synek jest jeszcze troche za maly na takie eskapady. ale w przyszlym roku na pewno juz ruszymy w trase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia dziewczyny chyba ostatnio zastrajkowaly, takie tu pustki, a mi juz nie chcialo sie samej do siebie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w ustce,jutro jegdzemy do poddabia na cały dzien,a dzisiaj zwiedzalismy rowy,szkoda tylko ze pada dzisiaj cały dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiejszy plan dnia to -wesołe miasteczko dla dzieciaków -ciepły pisaek,opalanie,zabawa z dzieciakami w budowanie zamku -kapiele w morzu -wieczorkiem grill z rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic ze nikt sie nie odzywa ja tam moge pisac sama do siebie nie przeszkadza mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pustawo tu ;) jestem ale za dwa tyg. tez wyjażdzamy nad morze do Mielna :D jutro synuś wraca z Londynu ,już się doczekać nie mogę :D asiulek dlaczego tak mało ostatnio zaglądasz ??? pozdrawiam mamusie z kuj-pomorskiego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis własnie pozegnałam po tygodniowym pobycie gosci z niemiec z 17 m-czna dziewczynką , widze jak bardzo sie to odbiło na naszej małej wogóle nie chciała spac i jedynie teraz zasnie na rękach tragedia :( i to tez powód mojej ciszy na forum mam nadzieje że wróci do spania samodzielnego... teraz uciekam bo chce odpoczac bo za chwilke sie obudzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po wczasach rozpakowujemy sie.Fajnie było ale troche meczaco.Odzywajcie sie kobietki,nie wiem czy jeszcze cos dzisiaj napisze bo zmeczenie bierze gore pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam asiulek jesteś wytłumaczona :D bardzo Cie tu brakowało 🌼 wczoraj wrócił mój synuś , tak się bardzo cieszę , oczywiście przywiózł rodzeństwu prezenty , rodzicom zresztą tez :) pogoda nam się zepsuła a my za 2 tyg nad morze jedziemy :( a teraz zmykam zająć się obowiązkami codziennymi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się wszyscy podziewają ?????????????????????? a taki fajny topik był😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×