Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Dominisiu masz rację dzisia pogoda przepiękna:) My dopiero wróciliśmy z działeczki (takiej przy domu) byliśmy całe popołudnie na dworze:) Miłego niedzielnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche zabiegana, musicie wybaczyc..🌼 Dominisia fajny brzusio..kurcze jeszce 8 dni temu tez miałam. :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie spodziewałam sie ze jeszcze dzisiaj któras sie tu odezwie,ale bardzo miło. miłego wieczorku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Facelia jak się chowa malutka Emilka ?? Dominisia pewnie Ci już cięzko z tym brzusiem :) pozdrawiam mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestin :-) Oj jak na razie wszystko super. Ładnie je, grzecznie spi, prawie nie płacze. Strasznie jest kochana. :-) Dominisiu a Tobie to faktycznie ciezko z brzuszkiem w taka upalna pogode musi byc.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak brzusio duże ciężkie i juz po woli powoli spowalnia mi ruchy.A upały mi na razie nie przeszkadzaja,pogoda jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubie taką pogodę:) Nareszcie kupiliśmy Małemy sandałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał upał upał Krzysiacze słodko sobie śpi i ja również mykam odpocząc do łóżeczka-pogoda mnie zmęczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda az nazbyt ciepła jak dla mnie....Mała była wczoraj na pierwszym spacerku, ale oczywiscie juz popłudniu bo tak ciepło ze wczesniej nie dało rady. W domu duzo przyjemniej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam moje drobie panie pogoda dzisiaj przesadziła :( juz czuje sie lepiej :) ide kąpac Krzysiaczka bo mnie za ręke ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteśmy caliczyści i pacgnący,upał zmyty.Jak jutro tak bedzie to sie chyba wykoncze.W pierwszej ciazy to upały mi nic a nic nie przeszkadzały a teraz to jest tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zajrzalam tu, bo wyczytalam na topiku styczeń 2008, że Asiulek spodziewa sie drugiego dziecka:) A tu jeszcze sie nie chwaliła, z tego co widzę:) Facelia, gratuluję szybkiego porodu. Zazdroszcze Ci, że moglas rodzic naturalnie mimo pierwszego porodu przez cc. Też bym chciala, ale szanse mam marne:( Jestin 👄 dziekuję za pamięc kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do prośby Dominisi - Facelio czekamy na zdjęcia Emilki:) Dominisiu jak radzisz sobie z upałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj postaram sie wkrótce Wam pokazac. :-) Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła 5 u mnie tez nie było to takie pewne. raczej wszyscy mieli watpliwosci, ale sie udało. Ale uczciwie Ci pisze ze miałam opłacona połozna i naprawde nie wiem czy gdyby nie ona to by mi sie udało. Mam porównanie z pierwszym porodem i jak taka nieopłacona sie mna zajmowała... :-0 Zycze Ci zeby udało sie urodzic Ci tak jak bys pragneła, ale najwazniejsze zeby dzidziu był zdrowy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pszczółko zaglądaj tu częsciej :) czy mały Tobiasz wie ze będzie miał rodzeństwp ?? jak się wogóle czujesz ?? a asiulek tu wcale nie zagląda a mogłaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanko czy którś z Was miała styczność z toruńskim ginekologiem Kochem, mam pod koniec czerwca u niego wizytę w szpitalu w poradni. Od roku staramy się o dziecko i chcemy udać się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! iti - ja nic nie wiem o Kochu. Co się dzieje z Tynką, bardzo dawno jej tu nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, o Kochu słyszałam, ze jest dobry, jesli chodzisz prywatnie. Państwowo podobno nie poświęca tyle czasu. Nie sa to moje sądy, ale zasłyszane, więc mozesz brac je z przymruzeniem oka, choc w miarę wiarygodne-mówiła mi znajoma lekarka, ktora zna go osobiscie, a do niego chodzila nasza wspólna znajoma i jej ciąża nie zakonczyla sie dobrze:( Tylko czy to zaniedbanie lekarza, mozna spekulowac, a szkoda szkalowac człowieka, więc tak naprawdę niewiele wiem. Jestin, Tobiasz wie dzeki Trutniowi, który go cały czas uswiadamia, ze bedzie miala siostrzyczki, że sa u mamusi w brzuszku itp:) Facelia, no wlasnie ja nie wiem caly czas, czy w ogole sie angażowac w szkoly rodzenia, oplacanie polożnych itp., bo spodziewam sie bliźniąt i to jest ogromne ryzyko i ogromna niewiadoma. Musze to omówić ze swoim lekarzem, do tej pory zostawialam ten temat, ale 6 miesiąc za pasem, mam szanse urodzic szybciej-więc musze zacząc myslec o tym. Fajnie, że Tobie sie udalo i strszane jest dla mnie, że caly czas musimy oplacac ludzi, zeby dobrze przezyc tak ważne wydarzenie:O Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):) piękny dzień dzisiaj miałam,a jutro dzień matki więc pewnie jeszcze piękniejszy będzie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha mamuski !!!!! :-D Wszystkiego dobrego w tym piekny dniu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha mamuski !!!!! :-D Wszystkiego dobrego w tym piekny dniu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla wszystkich mam 🌼 a ja dostałam pełno słodkości a przecież się odchudzam ;) pszczoła pewnie Ci cięzko w takie upały co ? ja nie znam żadnych ginekologów tylko Kozankiewicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻A ja dostałam różyczke na dzień mamy od krzysiaczka ;) 🌻🌻🌻,a za rok będą dwie różyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie mam na nic siły,ledwo pisze ale topika nie zaniedbam ;) Wczoraj pograłam sobie w babingtona(to sie jakoś inaczej pisze ale mniejsza z tym),było cudownie,dopiero dzisiaj nad ranem okazało się ze ze rece mnie bolą straszliwie i sa całe zdretwiałe,wziełam apap i wszystko wróciło do normy. U nas upał nieziemski,z dnia na dzień czuje się coraz gorzej a tu za 2tygodnie czeka nas malowanie pokoju,szorowanie dywanu,pranie i prasowanie ciuszków dla dzidziusia :( -ja chyba umre. A wy co porabiacie mamulki????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×