Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Cześć Brzydko dziś w Toruniu , pochmurno ale mam nadzieję ze się rozpogodzi :D moje smerfy jeszcze śpią , tylko jednego na 8 do szkoły zaprowadziłam , jutro jadą do kina to się doczekać nie może , apropos kina to wczoraj mężulek mnie zabrał w dniu urodzinek do kina , wybrałam film \"Francuzki numer\" polska komiedia to wyobraźcie sobie że sami byliśmy na seansie :) myślałam ze nie wyrobię że śmiechu i mimo to puścili go dla 2 osób :D mężulek mówił ze powinnam się cieszyć bo on cełą sale wykupił żebyśmy sami byli :D także wczorajszy dzień był raczej udany , mimo że znowu o rok starsza :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny gdzie jestescie pustawo sie tu robi,czyzby pioekna pogoda odgoniła was od klawiaturki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj jakos byłam zajeta i nie miałam chwili by cos napisac choc czytałam :) co piszecie nie ma sprawy co bede mogła to pomoge tylko zastanwiam sie czy mleko nan 1 mam tez włozyc do tej paczki wyse chybaw poniedziałęk bo teraz sie nie wyrobie a że wyszła dosc sporawa to musze isc na poczte z mezem bo z mała i wózkiem nie dam rady ale sluchajcie rewelacja - moja mała wczoraj zaneła po 20 a obudziła sie dzis o 5 - kurcze pierwsza noc przespana :)) dzis napewno spacerek choc troche pochmurno wszyscy mi mówia ze schudłam( hurra jak to fajno brzmi) wiem ze doszłam do swojej wagi ale jeszcze troche mi brakuje najchetniej wzieąłbym noza i kawał brzucha odkroiła hehe a przytyłam w ciazy 20 kg ale sie bałam jak to zrzuce czuje ze ciagle chudne nawet obraczka lata mi juz na palcu ale sie ciesze bo odnowiłam znajomośc z moja jedna kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc !! asiulek to dużo przytyłaś w ciązy , ale najważniejsze że wróciłaś to swojej wagi :D u nas też pochmurno i zanosi się na deszcz , szkoda bo mamy gości na długi weekend a zapowiadają nieciekawą pogodę pozdrawiam i zagladajcie tu częściej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestin no nie zamierzałam tyle przytyc ale na poczatku kg miesiecznie ale pod koniec duzo 2-3 a raz nawet 4 odzywiałam sie zdrowo a Ty ile przytyłaś podczas ciąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej chetnie do Was dołacze. Jestem z Bydgoszczy. Urodzilam Julie 20.04 przez CC i od kilku dni jestem w domku. W glowie mam metlk bo to moje pierwsze malenstwo i zero doswiadczen.Korzystam z chwili ze mala spokojnie lezy a to rzadkosc ;) Mam pytanie do Was, co robic, zeby maluch najadal sie tylko z piersi? w szpitalu dokarmiali male bebiko 1 i ja to tez stosuje bo tylko po tym mala sie uspokaja i wiem, ze nie jest juz glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawianka77
Cześć dziewczyny. Pochodzę z kujawsko-pomorskiego, ale obecnie mieszkam w pomorskim. Spodziewam się dzidzi na 26 grudnia. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe mamusie :D asiulel w ciązy przytyłam najwięcej 12 kg a w ostatniej tylko 6 u nas pada cały dzień , oby jutro było słoneczko Agnes przystawiaj małą jak najwięcej do piersi , wtedy wytwarza się coraz więcej pokarmu , kujawianka skąd dokładnie jesteś ? bo ja tez pochodzę z pomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawianka77
Mieszkam w Gdańsku. A w kujawsko-pomorskim to mieszkałam w Radziejowie.A Ty Jestin gdzie mieszkasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamy my chetnie ci pomozemy moze ja nie mat takiego doswiadczenia ale napewno dziewczyny wiedza duzo wiecej- swiezo upieczona mamusiu :) za chwilke ide kapac mała i uciekam z kolezanka na piwko tzn ja bede piła soczek widzisz fajno jestin ze tak mało tyjesz w ciazy mi sie jakos tak ułozyo ze wiecej a jadłam jak wczesniej ale wiecej na mnie wchodzi ale i tak sie ciesze bo moja mama przytyła 30 kg i jej to zostało pappaa miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anges miłoze do nas dołaczyłaś,mieszkamy bardzo blisko siedie (ok50km)a ja czesto bywam w Bydgoszczy.Takze jakby co zawsze moge wpasc z wizyta na kawke a jak bede potrafiła to i doradze w niektorych sprawach.Mam malenstwo 9miesieczne i wydaje mi sie ze wiem dosc sporo.Pamietac musisz tez ze kazdy dzidzius jest inny,ale na twoje pytanie co do karmienia odpowiedziałaby Ci to samo co Jestin.Czesto przykładac do piersi.Jezeli masz pytania to wal smiało,jak bedziemy potrafiły tak ci pomozemy.Wiem ze jak sie ma malenkie dziecko to nie zawsze ma sie czas na siedzenie przy kompie i pisanie.Wiec jakby jakis problemik to podaje ci moj nr komorki:880534425 dzwon,pisz smiało i o kazdej porze.W koncu trzeba sobie pomagac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam własnie niedawno wróciłam ale było troche nie fajno wszyscy podpici a ja na soczkach co do linku na bobasy niewiem co sie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek wlasnie bylam na bobasach sładka jest ta twoja Martynka i właski sliczne takie ciemniutkie,po prostu anioł w ludzkim ciele ❤️:) ej reszta,baby gdzie jestesta odzywac mi sie tu natychmiast lece sprzatac a jak skoncze to tu zajrze oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was od rana kurka mam problem pomózcie mi .... mala miała wczoraj na policzku mały placyk czerwony ale dzis ma obydwa policzki czerwoniutkie a zmiany sa w formie placów zerwieńszych jak rumien mam krem pimafucort ale boje sie jej uzyc bo mysle że to moze byc cos zwiazanego z uczuleniami, doczytałam sie ze :Preparatu nie wolno stosować w gruęlicy, kile, w wysypkach wokół ust i nosa wiec odpada ... doradzcie mi cos błagam posmarowałam jej buxke kremem oilatum ale nic nie schodzi co do tej zmiay to nie jest ani szorstka ani jakas inna taka sama w dotyku jak skóra czyli gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek a moze sudocrem by pomogł abo LATICORT polecam bardzo,lekarka zapisała mi go jak moj mały miał czerwone szorstkie plamki na raczkach i nozkach no i po 2dniach po plamkach ani slad nie został a moze ktoras ma jeszcze cos lepszego baby jedne wstretne odzywac mi sie tu natychmiast prosze kolezanka jest w potrzebie a wy co wyprawiacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się ale na chwilkę bo jestem padnięta i mamy gości :) jak będe miała czas jutro to zajżę do Was :D buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małej place troche bledna, podaje jej fenistil po trzy kropelki trzy razy dziennie jesli to alergiczne powinno zejsc jakos sie boje jeszcze tego zyrtecu, a moze moglam jej podawac i by tego nie było... zawsze czlowiek cos tam sobie mysli ..... ide zaraz robic sniadanie ... mój mąz chciał podrzemac wiec sobie drzemie a że ja byłam bardziej rozbudzona to wstałam wczesniej wczoraj mala połozyla sie o 20 a dzis obudzila o 4 juz druga noc z rzedu jak prawie cala przespala moze teraz bedzie tak cześciej robic zobaczymy :) wczoraj chciałam cos napisac ale niestety net mi siadal pozrdawiam i zycze miłego dnia aaa dominisiu a ten lek to na recepte ?? pewno tak co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam sie ze ten krem to HYDROCORTISONUM czyli steryd jak mala miala wysypke w okolicach \"pieluchowych\" to pani dr wlłasnie mi to dala jak byalam w szpitalu i druga pani dr jak przyszla na dyzur powiedziala bym czesto tego nie stosowala bo to steryd i dziecko jest za male by stosowac, ten jest w mniejszej dawce wiesz ja mam sam hydrocortyzon i pumacufort ale sie boje stosowac na buźce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja na chwilkę bo gosci mam i nie wypada klikać :) u nas pogoda okropna pada 3 dzień , dzieci się nudzą ale co zrobić może jutro wyjrzy słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko u nas juz czwarty dzien pada deszcz,ale na spacerki jezdzimy codziennie wczoraj bylismy u rodzinki w odwiedzinkach,było super,wszyscy podziwiali Krzysiaczka i sie z nim bawili dzis jest dzien pierwszw z reszta bez słodyczy,i nawet mnie do nich nie ciagnie he he moze w koncu uda sie zrzucic te niepotrzebne kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i żegnam jestem dzis zmeczona i w nie najlepszym humorze, do tego bola mnie nogi bo dzis z wózkiem chyba kilka km zrobiłam ide sie myciu i spaciu buzka dla Was [ kwiat] do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×