Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

witam mamusia juz wstała ,biegała prysznicowała,gotowała,prasowała a synus jeszcze spi ale sie ciesze ze jak mnie nie było to tyle nasmarowałyscie zaraz bede czytac pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madota ja w prawdzie jeszcze nie posyłam nikogo do przeczkola ale moge ci napisac jak jest u nas otorz jak juz nie ma miejsca w przeczkolu ,bo sie po prostu za pozno dziecko zapisało panie ktore tam pracuja tworza zastepcza liste i ci co sa na tej liscie sa oczekujacy na przyjecie do przeczkola,robi sie taka liste poniewaz nie wszystkie dzieci ktore zaczna chodzic do przeczkola beda tak cały czas,niektorzy rodzice rezygnuja albo dziecko nie chce tam uczeszczac i w taki sposob to sie odbywa a moze po prostu idz i zapytaj do innego przeczkola o wolne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek z twojego wczorajszego posta czy tam postu wynika ze chyba mamy ta sama matke,bo ja tez nigdy nie czułam zadnej rewelacji od strony mojej mamy,a ona teraz szaleje za moim dzieckiem ja wracam do pracy od 1sierpnia,a ty niestety sama musisz zdecydowac jak postapisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin bardzo sie ciesze ze wyniki malutkiej sa dobre-oby tak dalej. I nie przejmuj sie za bardzo i sie nie denerwyj ze cie dzieci nie słuchaja,niech sobie troche pobroja od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos pytał o znaki zodiaku wiec pisze maz-panna ja-wodnik synek-rak czy to jakas wrozba bedzie ,czy jak ?? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki lece dalej dopieszczac mieszkanko i zaraz wyjezdzamy do rodzinki wiec pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana mąż dał mi dzis dłużej pospac a jutro on spi dłużej:) mała własnie połozyłam to ja pytałam o te znaki zodiaku ale chyba nie mam zadnych horoskopów kiedys ogladalam sobie na wp.pl horosop partnerski wiec tam zapraszam ale sama nie stawiam zadnych horoskopów mąz dzis pojechał do Torunia z lista zakupó, mam nadzieje że kupi to co chce wczoraj był zdziwiony ze pod koniec dnianie zasiadłam pry kompie ale ja byłam tak zmeczona a poza tym chciałam sie z nim połozyc pozdrawiam miłego dnia dzis pogoda ok wiec chyba spacerek i mysle ze odwiedzimy moja przyjacióke chyba ze znów bedzie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek dobrze nieraz sie tak wygadać nawet do obcych Ci ludzi :) ale widze ze dzis już lepiej , musisz mysleć pozytywnie i będzie dobrze , byc może robi to tez przemęczenie ale pocieszaj sie tym że mała jerst coraz większa i będzie coraz lepiej mi tez zawsze dłużyło sie do roku jak dzieci jeszcze nie chodziły i same spacery były męczące a im więcej dzieci tym gorzej , weż je wszystkie poubieraj zimą :O gdy mała zaczęła chodzić , bardziej się soba zajęła to juz wogóle teraz czas leci jak głupi , niedługo będzie miała 2i pół roczku , gdyby jeszcze tylko słuchała na dworzu i nie uciekała mamuni to wszycho by było ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mała juz po zupce dzis zjadła prawie cały słoik była mocno zadowolona ale podałam jej nowa zupke bo tamtej co porzednio w sklepie juz nie było- uroki malego miasta ale zapewne tato zrobi dzis zapasy połozyłam ja na chwilke bo sie zmeczyła tym jedzeniem i za chwilke wychodzimy na spacerek ale troche chyba nie jest za ciepło choc słoneczko przebija nie mam wogole pomysłu na obiad amąz wróci głodny z Torunia i kicha bedzie :) pozdrawiam i zbieram sie na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś pierwsza :P Witajcie , u mnie dziś pogoda do bani i chyba nici ze spacerku :( a wczoraj było tak fajnie , dzieci wychasały się jak nigdy , byliśmy na bardzo długim spacerku ze znajomymi , mężuś narwał mi bez i teraz cała chata pięknie pachnie :) życze miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie dzis caly dzien zajety pogoda tez kicha ale bylismy z mala w kosciele tylko jak wracalismy to marudziła ze jej wiatr wieje , zreszta sie nie dziwie. mam coraz mniej pokarmu i chce jej dac kaszke z mlekiem nan ha mam nadzieje ze wypije ja wypiłam pół jej butelki i w miare do picia jest troche gorzkawe ale da sie wypic mam nadzieje że i ona to zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie kasza z nan ha przyjeta huuuurrraaa!!!! a na dokładke miałam sporo pokarmu po kapieli wiec wszyscy zadowoleni :))))) a teraz ide robic kolacje dla siebie i meza papapa miłego wieczoru i spokojnej nocy no chyba ze tu jeszcze zajrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczynki wysłałam Wam cos na poczte pozdrawiam mam nadzieje że Wam sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek-po pierwsze gratulacje dla Tynki z okazji pierwszej kaszki:) Po drugie-ja nic na poczcie nie mam:( chyba że to z rana, to owszem:) Fajnie było dowiedzieć się tylu miłych rzeczy na swój temat:D Padam na ryj dziś...byliśmy u znajomych i obżarłam się jak świnia....pomimo składanych sobie obietnic, ze tym razem nie roztyję się jak z Tobiaszem. Dobra wiadomość to taka, ze chyba zaczęły się mdłości:) Mimo tego, ze ciężko mi zajmować się małym, to cieszę się z tego objawu, jakąś nadzieję mi to daje, ze tam wszystko w porządku:D Buziaczki wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ide juz spac a wspomne co do kaszki najlepszy ubaw był bo chcemy dziecku kaszke dawac, nowa butelka wyparzona itd a ja nagle ze nie mamy smoczka do kaszki wiec w jednym zrobiłam dziurke i dajemy kasze ale mała nie nadaza przełykac i leci jej po brodzie szyi heheh wiec szybko nowy smoczek trzeba dziurawic bo maz zapomnniał kupic do kaszki i dziurawimy sami ciagniemy wyparzamy i na nowo ale był ubaw :))) az w koncu zrobilismy dziurki dobre i mala sie napiła gdybyscie zobaczyli jej mine jak na nas patrzyła hihihihihihiii dobra zbieram sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana zaczne od mniej przyjemnego tematu ale równie waznego moja mala wczoraj jadła zupke i pierwsza kaszke ale od dwóch dni nie robiła kupki mąz juz sie martwił a dzis rano zaczela stekac i myslalam ze zrobila ale wyszedł tylko mały glutek ale jak ja przetarłam dopiero sie rozkupkala czy juz zawsze bedzie miala takie problemy z kupkami ?? jak Wasze dzieci reagowaly na nowe jedzonka?? mam nowy suwaczek mam nadzieje że działa zaraz sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no załamac sie idzie NIKOGO TU NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!! HELLLLOOO MOŻE JEDNAK KTOS TU JEST wybaczam jeżeli pogoda jest u Was i z dzieciatkami na spacerku ale i tak kilka słow można napisac sama z soba mam pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinek
dobranoc i jak zwylke nikogo nie ma :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami pisze pod tym nikiem tak tymczasowo papap ide juz spac bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×