Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaa79

Duze fałdy na brzuchu po porodzie

Polecane posty

Gość kasiaa79

Witam, mam juz drugie zdrowe dziecko,i teraz mam duze faldy na brzuchu, co zrobic zeby to skasowac? acha i przed ciaza wazylam 60kg a teraz po porodzie 70kg i nie moge zejsc nizej. dziewczyny jakies porady? dziekuje kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszki brzuszki i brzuszki
i innej rady nie ma.Ćwicz codziennie brzuszki, a juzpo miesiącu zobaczysz poprawę, za pół roku nie pozostanie nawet ślad tego, co teraz tak Cię drażni.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżzzz
tez mam ten problem ale czy same brzuszki pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa79
brzuszki?? a to sa takie faldy ponizej pępka, no jak sie pochyle do przodu widac wtedy jak u starej baby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa79
masazysta jest, ale ja dla samej siebie chce te faldy zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa79
nikt wiecej nic nie powie:(( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed porodem wazyłam 61 kg, a teraz 72!!! i tak ja wy dziewczyny- nie umiem tego zrzucic!!! czuje sie nieatrakcyjna, nie mam jakich ciuchów na siebie włozyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola79
ja tez mam ten problem chociaz mam dopiero jedno dziecko cwiczylam duzo brzuszkow i nic :( niewyobrazam sobie co bedzie po drugim dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroooonka
Ja byłam pewna, że szybko zrzuce wagę. Teraz jestem w ciąży i też mam to samo przekonanie. Zacznijcie od wiary w swoje możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
tez jestem w ciazy.. To poczatek.. Mam troche okraglosci.. Maz aby potem nie bylo mi chyba przykro ze stalo sie jak z moja kolezanka ktora po urodzeniu corki -minelo juz 2 lata- ciagle wyglada jakby byla w ciazy minimum5-7 miesiac zakupil mi maszyne do masazu Pewnie orietujecie sie o jaka chodzi Bywala reklamowana w tv Maszyna do niej kilka rodzajow pasow z roznymi koncowkami.. Na celulit do relaxu ect Mam pytanie.. Czy po porodzie takie masaze pomoga sie "zregenerowac" brzuchowi...? i ewentualnie zlikwiduja tkanke tluszczowa..? I po jakim czasie moze wiecie mozna bedzie takiej maszyny uzywac..? Teraz jej unikam bo to poczatki ciazy... A ona strasznie wibruje.. Ale czy zaraz po porodzie np tydzien-2 bede mogla sie poddac takim masaza..? Czy to bedzie bezpieczne dla mnie..? I dla mojego organizmu ktory bedzie wracal "do zdrowia" bo przeciez okres po porodzie to "rana" wewnatrz kobiety ktora krwawi-kurczaca sie macica.. jak sadzicie.. Mam nadzieje ze bardzo tego wszystkiego nie pokrecilam :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Ja polecam basen!Serio.Działa jak nic innego.Tylko,że trzeba mieć silną wolę i chodzić na ten basen,a nie myśleć o chodzeniu!No i drugi minus-trzeba umieć pływać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiu...
trzeba miec jeszcze figurke.. a ja od dziecka mam okraglosci ktorych sie wstydze wiec odpada.. i kase... A wolalabym ja zainwestowac w dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×