Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterija

Tu się można poskarżyć i ponarzekać

Polecane posty

ta podarowałem :o nie miałem wyboru :o inaczej nie wiem czy dotarłbym do kolejnej przecznicy niezadeptany przez wolontariuszy :o ciężkie jest życie smoka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treace
za duzo mysle o seksie , chyba to jakos widac ,moze po oczach ??? poznaje facetow ktorzy tez o tym mysla:)....... ALE TYLKO o tym!!!!!!!!!!!!!!!! - ja chce miec kogos na stale:((((( ale dobrze ze przynajmniej nie ukrywaja swoich intencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niech pomyśle na co ja mogę ponarzekać......hmm siedze sama w pustym mieszkaniu....tylko z psem.....a on gapi sie na mnie i nie mam pojęcia czego chce. Jutro poniedziałek a nie lubie poniedziałku.....niedzieli też nie lubię bo jest długa i sie nudze, to już wolę poniedziałek bo chociaż do pracy pójdę między ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, miało być Papierowe- nie myślę,że jesteś facetem. Czekałam, aż ktoś napisze,że chciałby żebym zniknęła. I tak mnie tu mało. Można ponarzekać,życzeń się tu nie spełnia:-P Inny- ja też mam całkiem dobre,jeszcze gorące żelazko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyccha
ehh kot mnie wkurza, mąż wkurza brzuch napierdziela opryszczka na nosie swędzi zero sexu i w dodatku jutro pobudka o 5 rano ahh naprawde życ nie umierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma penetratora...:-( smoku,szkoda że wymuszone,wolałabym żeby chętnie, my naprawdę dostajemy te sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam,chyba naprawdę macie problem.Człowiek sie stara,poswięca,chce dobrze,a tu masz:Mój pan sie nia zajmuje,ale mnie olewa...Albo,też mam zelazko całkiem ciepłe...Jak to po tych wyborach namietności i fantazja umierają...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie to ja bym dał jakby mnie nie napastowano! Nie podeptano ogona, nie przyciskano do ściany, nie pozadrapywano łusek, nie wytarmoszono skrzydeł :o . Nie wymuszano pieniędzy! a tak czuję się ograbiony a nie jakbym coś podarował :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja taka madra
spać mi się chce, a nie chce mi sie isc myć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyccha
no jest piękna oprycha przy wlocie do dziurki, masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz kyccha już nic nie zrobisz,ale na przyszłość smaruj Zoviraxem. Dla wszystkich,którym się nie chce myć- pomyślcie sobie,jak byście się czuli gdyby stanęła jutro obok was nieumyta osoba. Dla tych,którym się bardzo nie chce- nie myjcie się- zróbcie sobie dzień świni. Ja idę pod prysznic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ludki :D wibratorkow uzyc:p zamiast narzekać:D albo Kube pooglądac:p on jest ukojeniem bólów wszelkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoku przyklej łuski na ślinę albo plastelinę;-) Generalnie jest fajnie,bo... można ponarzekać:-D ale o co chyba dochodzi,bo coś jej nie widać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jej nie znajdziesz:-P Chyba że pójdziesz na forum dla przedszkolaków. Czyżby wszyscy poszli pod prysznic?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buc
Kafeterija i muszę prasować fartuch na jutro Moja orientacja? Autoseksualna Zatem kasjerko z Biedronki...umyj ręce po sraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach na to też czekałam,jesteście tacy przewidywalni. Nawet pomyślałam o Biedronce:-D A może pracuję w masarni,jako rzeźnik i codzień podaję Tobie nadpsutą świńską wątrobę bez umycia rąk po sraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buc
Nie jem podrobów,ale jakbyś pracowała w rzeźni i była naga pod tym zakrwawionym fartuchem, to zadarłbym ci tę kiecę i.... /nie umyte ręce by mi nie przeszkadzały:P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuj
jak mozna tak do kobiety?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×