Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katerinka

Osoby studiujące FILOLOGIE ANGIELSKĄ

Polecane posty

Gość kukukur
hej czy ktos z was napisal juz prace mgr z literatury bo ja musze zaczac i szukam przyjaznej duszy ktora by pomogla i naprowadzila na wlasciwa sciezke zupelnie jestem zagubiona i nie wiem od czego zaczac prosze jesli jest ktos kto chcialby pomoc to prosze o to pozdrawiam i mam nadzieje ze sie ktos znajdzie kto wesprze rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
III semestr, teraz dojdzie mi druga specjalizacja, z której niezmiernie się cieszę, chociaż będę siedziała na uczelni od rana do wieczora. Oprócz tego uczę się też na III sem. w studium inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wie ktos moze czego sie spodziewac na sesji z kultury obszaru jezykowego? semestr 1. zbliza mi sie sesja i nie wiem co jest takie najwazniejsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrr
lepsza anglistyka czy psychologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikidailo
Witam, czy otrzymanie tytuly magistra z anglistyki wiaze sie rowniez z obowiazkowym zaliczeniem jakiegos certyfikatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a studiuje ktoś filologię angielską zaocznie??? bo mnie tylko takie studia interesują (pracuję:) Napiszcie mi coś.. proszę.. jest tak samo ciężko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingwistyka stosowana
sto razy fajniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entkastudentka
do torunia i do łodzi się nie dostałam i jestem w kielcach. na akademii świętokrzyskiej w k-ach jest łatwo.:) w liceum musiałam się więcej uczyć.:D jak zrobię tu licencjata to trochę boję się, że potem nie dam rady z magisterką. chyba będę wybierać pod kątem maksymalnego ułatwienia sobie życia.;) fonetykę lubiłam. na życie towarzyskie nienażekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargulec
Pyt. do "lingwistyka stosowana" - a cóż to są za studia? Coś mi sie obiło, ale szczegółów nie znam. Na czym polegają te studia??? Uczysz się języków - jakich? Jakie perespekktywy pracy po czymś takim? Zafrapowałaś mnie, napisz cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanol ------------> chodź na wykłady, to będziesz wiedziała. My mieliśmy koło z The Royal Family i z tego wystawiono nam zaliczenie. W kolejnym semestrze czeka nas koło z black people and religions in UK and USA, prezentacje na wybrany temat, a na koniec egzamin, chyba z całego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
wrrrrrrrrrrrrrr lepsza anglistyka czy psychologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza anglistyka :] koło już miałam - dzieki za podpowiedzi. na wyklady chodzilam wiec mysle ze zdam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymmmmmm
a dlaczego anglistyka lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam jutro
egzamin praktyczny, trzymajta kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam małe pytanko
Jeżeli studiuję filologię polską, to jeżeli będę studiować na tej samej uczelni, mogą mi juz aliczyć takie ogólnofilologiczne przedmioty, te po polsku- jak filozofia/ wstęp do język./ wstęp do literaturoznawstwa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shovel
jezeli zgadza sie wymiar godzin, typ zajec i sposob zaliczenia (zalka/egzam), to powinni, ale jest to raczej kwestia dobrej woli i teoretycznie moga zaczac marudzic ze np. cos bylo po polsku, albo inny program, albo tego typu pieprzenie. ogolnie doswiadczenie uczy ze wszyscy sa raczej urazeni jak im sie daje do zrozumienia ze jakies inne zajecia sa rownie wartosciowe jak te ich. przynajmniej u mnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko to ja bym nie
wytrzymała.... :o Sześć godzin filozofii w tygodniu i jeszcze na kolejnym kierunku- złamka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość framb
hej a powiedzicie ilu slowek dziennie musicie sie uczyc bedac na filologii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingwistyka stosowana
http://www.uw.edu.pl/pl.php/wczoraj/archive/archstud/zasady_0304/ling.html http://www.ils.uw.edu.pl/ Na lingwistyce stosowanej więcej angielskiego w praktyce jest.. dużo zajęć z tłumaczeń (ustnych i pisemnych).. można wybrać kierunek translatorski lub pedagogiczny, lub oba :-) Nie ma literatury.. tego czytania bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a gdzie ejst literatura i czytanie bez sensu? mi zalezy na tym zeby jak najwiecej na studiach nauczyc sie jezyka a nie jakas literatura itd:I lepsze NKJO czy akademia czy uniwerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale wybierajac lingwistyke uczy sie dwoch jezyklow na perfect prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincenty Pipka
a jak jest w trybie zaocznym? Czy w ogole jest mozliwe opanowanie takiej ilosci materialu? Bardzo interesuja mnie studia na anglistyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOOO
No wlasnie jak jest w trybie zaocznym? jakie perspektywy na znalecienie pracy maja absolwenci anglistyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perspektywa jest tylko jedna (najbardziej prawdopodobna nie ma co sie oszukiwac) -----> kariera nauczyciela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOPLO
uuuu ;/ a poza zawodem nauczyciela?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...moze przedstawicielstwo jakiegos wydawnictwa podrecznikow...tlumacz przysiegly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shovel
mozna jeszcze wyjsc za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×