Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katerinka

Osoby studiujące FILOLOGIE ANGIELSKĄ

Polecane posty

oj tak :D i to nawet trzeba ;) najlepiej za jakiegos nadzianego bussinessmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co oprocz tlumacza i nauczyciela mozna jeszcze robic?:|a jak jest z byciem lektorem angielskiego?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo...nie orientuje sie w zarobkach ...najlepiej jest pracowac na pol etatu w szkole zeby miec zus itp a reszte dorabiac w prywatnych szkolach jezykowych i na korkach, tlumaczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celluuuu
a ktos wie ile zarabia lektor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllla
No to jak wygląda ta kariera tłumacza? ;) Jest tu na forum jakis tłumacz przysiegly j.angielskiego? Oplaca sie w ogole konczyc filologie angielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
mam jeszcze pytanie do zeszloroczynych maturzystow (nowa matura) ile mniej wiecej procent trzeba bylo uzyskac zeby dostac sie na filologie dzienna a ile zeby dostac sie na wieczorowa lub zaoczna? We Wrocławiu wiem, ze potrzebny jest ang.rozszerzony i polski rozszerzony a na dzienna dostaly sie podobno osoby, ktore mialy 90-100% i z tego i z tego :P troche mnie to martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
chyba bede musiala odswiezac ten topic po dwa razy dziennie to moze wreszcie ktos sie odezwie i zainteresuje moimi pytaniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 rok UWr : pasja + cięzka praca +godziny ślęczenia nad książkam i= filologia .Inaczej nie ma sobie co zawracac gitary FILOLOGIĄ .to nie kurs językowy tylko cięzkie studia humanistyczne choć nie żaluje bo to kocham drugi raz wybralabym inny kierunek ,dzis angielski swietie to powinna byc dodatkowa zaleta a nie główny atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
Ooo, to świetnie sie sklada bo mnie wlasnie interesuje filologia ang.na Uniwersytecie Wrocławskim :D poprosze o wiecej szczegółów, szczegolnie interesuje mnie specjalizacja tłumaczeniowa a z tego co czytalam to na wieczorowej filologii w ogole takiej nie ma!!! ps. studiujesz dziennie czy wieczorowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos pisal prace
licencjacka lub magisterska z metodyki?wpisujcie swoje tematy! (desperacko szukam inspiracji.....:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemmm
katerinka! ja studiuję fil. ang. na atehu, drugi rok się kończy powoli... i nie jest wcale tak koszmarnie ciężko. na początku faktycznie można doznać szoku, jeśli idzie się tam z nastawieniem "znam ang., to sobie poradzę", bo ang. to tylko narzędzie, podstawowe zresztą, które umożliwia Ci uczenie się całej reszty. Jest kilka przedmiotów, które dla mnie były niemal nie do przebrnięcia, jak np. theory of literature, ale jest sporo fajnych wykładowców, którzy raczej naukę ułatwiają, niż odwrotnie :) nie wiem jeszcze, co będę robić po tych studiach, ale pisanie esejów do szóstej rano zapamiętam na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz szkołę, która oferuje Narodową Wymianę Akademicką. Tak zwaną Nawę. Możliwość wyjazdu do innego kraju w ramach wymiany studenckiej, wydaje mi się być całkiem ciekawym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×