Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JULIJA

WADA WZROKU A CESARKA ????

Polecane posty

CO O TYM MYŚLICIE? CZY KAŻDA WADA WZROKU JEST WSKAZANIEM DO TKZW:CESARKI????JA NP W JEDNYM OKU MAM UDZKODZONY NERW WZROKOWY (NIE WIDZĘ NA TO OKO ) A W DRUGIM MAM+2 DPI... CZY CZEKA MNIE CESARKA???JAK TO BYŁO U WAS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze na jedno oko , na drugie widze dosc dobrze .Jak bylam w ciazy , ginekolog dal mi skierowanie do okulisty .Okulista badal moj wzrok i wpisal notke , iz moge rodzic naturalnie . Ale w szpitalu okazalo sie , ze i tak bede miala cesarke ...ale nie z powodu mojej wady wzroku ...to juz inna bajka musisz isc do okulisty .On wystawi kompetentna opinie na temat cie interesujacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, ten temat mnie interesuje. Ja mam jedno oko dobre, a drugie z wada -7 - taka wada wrodzona. Cale zycie dorastalam slyszac od okulistow, ze czeka mnie cesarka:) Lekarze sa porababi, po co dziecku to mowic??? Balam sie i postanowilam ze nie bede miec dzieci, hi, hi oczywiscie jak bylam mala. Teraz jak doroslam (mam 26 lat) to od 8 lat zaden okulista o tym nie wspomnial, nie myslalam o dzieciach, wiec nie pytalam. Ale ostatnio zaczelam sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskazaniem do cc nie jest ilośc dioptrii tylko stan siatkówki oka, czy nie ma tendencji do odklejania się itp. Decyduje okulista. Mi kazał przyjść w 8 mies. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ja gdy rodziłam pierwszego syna to miałam -5 drioprii,miałam cesarkę ale to nie ze względu na oczy,za drugim razem rodziłam normalnie bo nic się nie działo a z oczami było ok,lecz po dwóch tygodniach musiałam pjść do okulisty bo gorzej widziałm.Okazało się że na słabszym oku mam o -0.5 drioprii mniej a na drugim więcej.Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
zapomniałam wspomnieć,że dopiero niedawno,po pięciu latach po porodzie okazało się że źle zbadali mi oczy przed porodem.Byłam zaskoczona że ktoś tak mógł mnie olać.Trafiłam do lekarza z medycyny pracy który mósiał zbadać mi siatkówkę oka i dał mi krople które spowodowały rozszerzenie źrenic,od słowa do słowa i okazało się że w czasie ciąży nikt w ten sposób mnie nie badał.Lekarz stwierdził że źle mnie zbadano bo bez tych kropel nic nie widać co się dzieje w oku.Tacy są właśnie polscy lekarze.Lenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
sorry za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×