Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzyciel__

Szczupła z dużym biustem. Czy takie dziewczyny w ogóle istnieją?

Polecane posty

Gość dokladna laska - subiektywnie
taki babochlop, ze zarabia tym swoim meskim ciałem i WIELKIMI cycami niemałe pieniazki :) legalnie ;) no ale ok, jestem babochlopem :) jakos to przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaaa
fakt jestem kurduplem o duzym cycu-czyli taki wiejski typ.Mała a cyc przerosniety.no ale coz.....wyglądu się nie zmieni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dokładnej
zawsze się znajdą amatorzy dziwolągów.Tak samo jak niektórzy lubią np.tłuste baby.A jak zarabiasz...coż...do tego jakby ci mało było jeszcze kurwa jesteś....tandetna...POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladna laska - subiektywnie
:D:D:D smieszysz mnie, daj coś jeszcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaaa
a czemu wy tak odrazu krytykujecie wszystko ja tego nie rozumiem??jak ktos ma duze piersi to wyglada jak mutant, jak ktos jest maly to tez zle wyglada, jak duzy to tez zle, odstajace uszy tez zle, maly nos tez zle, duzy tylek tez zle, maly tylek tez zle no nic wam nie pasuje. Chcialabym wiedziec jak wy wszyscy wygladacie, ze tak krytykujecie innych??Tak jak siedzicie za moniotrem, w pokoju, gdzie nikt was nie widzi to latwo kogos skrytykowac. Zanim cos sie powie to poprostu spojrzcie na siebie. A duzy biust jest ladnym biustem jezeli jest zadbany, tak samo maly biust. Jezeli ktos ma maly biust i o niego nie dba to tez wyglada beznadziejnie. Odpowiednia pielegnacja, cwiczenia i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze byle co tu powiesz to zaraz jakis podszywacz jest, pewnie zakompleksiony siedzi i wypisuje glupoty...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz was zarzyję cwaniaki
:classic_cool: 168cm 51 kg wymiary 87-62-89 biust... 70B. W porywach do A:p :D Ale i tak jest fajny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Znam pare takich dziewczyn - kolezanka wzrost 164, waga 54 biust 70 C w porywach 70 D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaamelkaaaa
znasz wymiary swoich kolezanek? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-W-A
wszystko jest względne, wymiary także. Poza tym śmieszy mnie jak ktoś krytykuje człowieka za rzeczy na które nie ma on wpływu:O Dla mnie to debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaamelkaaaa
nie tylko dla Ciebie ale mi sie czasem nawet juz nie chce komentowac tego co czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylweczczka
165 wzrostu, 45 kg, miseczka AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooootywtdgboooooooooooooooo
ja znam,mam kumpele,ok 59 kg,170 cm wzrostu,nie jest to znowu jakas chudzinka ale gruba teznie jest,ladna i zgrabna,faceci sie za nia ogladaja,anosi 75DD(i to nie jest zart-wszytsko100% naturalne)a czasami i F(staniki kosztuja 150zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cycata
hmm a to ja nie wiedzialam ze jest jakas roznica, gdy sie z kims wiaze ja mam 175 waze 57 kg i mam miseczke b moje piersi sie nie stykają ani nic w tym stylu. ale dobrze mi z Tym akceptuje to i taka sie sobie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczkaaa
Piszecie i piszecie a założyciel tematu ma Was wszystkie w odbycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Groźny Goryl
ja mam 2 metry i jestem gorylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfgtrelkivvv
mam identyczne piersi tylko bardziej sterczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chętnie
jej też tak pięknie sterczą - może inne ujęcie dam. Jak masz takie jak ona to baaardzo chciałbym Cie poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfgtrelkivvv
niestety jestem zajeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chętnie
no to jak "niestety" to widzę swoją szansę ;) A tak serio to szczęściarz Twój man, takimi cycusiami się bawi... Może spotkam kiedyś takie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfgtrelkivvv
zawsze myslalam ze mam za duze brodawki- tak jak ona podobaja Ci sie takie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chętnie
Lubię i takie i małe, zależy od piersi. Te po prostu bym od razu zaczął ssać jakbym je zobaczył przed sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfgtrelkivvv
ok dobrze wiedziec bo zawsze mialam troszke kompleks na tym punkcie pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chętnie
A mam pytań kilka. Suteczki Ci sterczą bardzo jak jesteś podniecona? I czy Twój chłopak kochał się z Tobą po "hiszpańsku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfgtrelkivvv
stercza ale tylko jak jestem podniecona.. co znaczy po hiszpansku?? bo chyba jestem nie douczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chętnie
oj, no wiesz.. Masz takie piękne piersi i nie wiesz? :P Twój chłopak wsadza go między te piękne piersiątka i porusza nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajfgtrelkivvv
a no oczywiscie ze tak.. ale to raczej jako gra wstepna a pozniej ... jestesmy juz razem dlugo i probowalismy baaardzo wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×