Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna18

Nadpotliwość dłoni...

Polecane posty

Gość suche łapki
hej od kąd pamietam też miałem problem z dłońmi stopami i pachami- co tu pisac każdy wie. Poddałem się zabiegowi sympatektomii w obrębie klatki piersiowej. Popytałem i poczytałem i zrobili mi na NFZ! Jakiś miesiąc po operacji sie meczyłem z bólem w plecach ale jakoś dało się wytrzymać. Od półtorej roku jestem suchy na dłoniach i pod pacahami, stopy sobie odpuściłem bo za dużo szczęscia to nie zdrowo a poza tym obawiałem się potliwości zastępczej. Teraż bardziej pocze sie w okolicy pępka i twarzy ale to nie przeszkadza tak jak dłonie. Jestem zadowolony i nie wyobrażam sobie jak mogłem żyć tak przez 30lat Pozdrawia szczęśliwy tatuś i mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczną metodą leczenia nadpotliwości jest wstrzykiwanie TOKSYNY BOTULINOWEJ typu A (TBA). Poraża ona cholinergiczne zakończenia nerwowe blokując wydzielanie potu. Efekty zabiegu widać już po 3-6 dniach, a trwają one od 3 do 6 miesięcy. Zabieg można wykonać w gabinetach medycyny estetycznej. Warto jednak najpierw sprawdzić czy klinika do której się udajemy posiada odpowiedni certyfikat, czyli gwarancję jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelikaa_1982 lub ktoś kto ma te tz."porady od buggio15" jak dacie rady to wrzucie je na forum lub podajcie maila. Jak będą skuteczne to się odwdzięcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaa_1982
Do "buggio15". Przepraszam, ale w ciągu kilku ostatnich miesięcy miałam tyle spraw na głowie i przeróżnych problemów, że zapomniałam o tym forum. Aczkolwiek będę Ci wdzięczna za obiecane informacje. Czekam z niecierpliwością. Oto mój adres e-mail: bziczek@onet.pl Pozdrawiam cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaa_1982
Chciałam jeszcze dodać, że ponad rok temu w desperackim kroku wykonałam zabieg wstrzyknięcia toksyny botulinowej (dłonie + stopy). Nie pamiętam dokładnie, ale kosztowało mnie to około 2,5 tysiąca złotych. Zabieg wykonałam w krakowskiej renomowanej klinice. Efekt po zabiegu - ZEROWY! Do tej pory nie pojawił się żaden, nawet najmniejszy efekt, tuż po przeprowadzeniu zabiegu również nie było rezultatów. Na nadpotliwość próbowałam 99% specyfików dostępnych na polskim rynku do zapobiegania tego typu problemowi... Niestety, przynoszą one marne efekty, a efekty uboczne jakie wywołują są naprawdę bardzo uciążliwe - np. farbowanie dłoni na żółto, bądź fioletowo, okropnie łuszcząca się skóra, którą trzeba kilka razy dziennie nawilżać, itp. Moja znajoma, również borykająca się z problemem nadmiernej potliwości zakupiła Electro Antiperspirant produkcji czeskiej, o którym ktoś już wcześniej wspominał na tym forum. Ja, po nieudanym zabiegu botoksem, nie chciałam ryzykować wyrzucenia w błoto kolejnych niemałych pieniędzy - 1600 zł. Jednak z tego co mówi moja przyjaciółka, efekty działania tego urządzenia (to polega na jonoforezie) są zdumiewające! Działa zarówno na pachy, dłonie, jak i stopy! Nadpotliwość znika CAŁKOWICIE na (z tego co mówiła) ponad miesiąc... później trzeba ponowić zabieg. Domyślam się, że częstotliwość ponawiania zabiegu uzależniona jest od stopnia zaawansowania nadpotliwości, więc u każdego będzie to wyglądało inaczej. Do "buggio15" - jeśli nadesłane przez Ciebie porady nie będą skuteczne, to w ostateczności kupię ten Electro Antiperspirant. Jednak mam nadzieję, że poradzisz mi coś skutecznego na ten ohydny problem. Czekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows2511
Witam serdecznie Osobom z okolic Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór,Zabrza, Gliwic, Siemianowic Śl., Czeladzi, Będzina wypożyczę sprzęt do Jonoforezy na nadpotliwość rąk, stóp, pach i twarzy firmy MEDISUN GS10 Mocne strony urządzenia: Brak konieczności używania farmaceutyków -brak skutków ubocznych, Terapia jest szybka i efektywna, Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, Doskonałe wyniki leczenia. Oto link do ogłoszenia: http://tablica.pl/oferta/wypozycze-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-medisun-gs-10-IDw6I3.html mail: shadows2511@wp.pl Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierezadaaa
od lat nastu miałam problemy z potliwością dłoni :/ denerwowałam się i w załamaniach potrafiła jakiś czas stać woda :/ mama mi podpowiedziała, żebym zastosowała jakiś zabieg niż smarowała się różnymi kremami, które i tak nic nie dawały. odwiedziłam elite w warszawie i wybrałam zabieg z botoksem. efekt? nie pociły mi się dłonie przez ładnych kilka tygodni i na rozmowie kwalifikacyjnej nie podałam mokrej żaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatic
Całkowicie suche ręce na zawsze- sympatektomia piersiowa. www.certus.med.pl sięgnij po informacje u źródła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonajoanna
A ja jestem już załamana. Walczę z problemem nadpotliwości dłoni i stóp odkąd pamiętam. Za 2 miesiące mam swoje wesele. Jestem przerażona. Nie ma dnia, abym nie myślała o tym jak to będzie. Wesele jest kumulacją wszystkich sytuacji, które ze względu na mój problem były zawsze dla mnie trudne do zniesienia. Życzenia, cała noc tańczenia trzymając się za ręce z gośćmi, zastanawianie się na ile spuchną mi dłonie od potu i czy obrączka w ogóle wejdzie na palec, zastanawianie się jakie kwiaty zamówić, żeby od trzymania ich nie zafarbowały mi ręce na zielono czy na inny kolor od bibiułki czy wstążki, stres jakie zabawy wymyśli orkiestra, czy będą one wymagały ode mnie jakiś specjalnych manualnych czynności.. Jestem przerażona. Nie ma poranka, abym wstając nie była zestresowana. Czy ktokolwiek z takim problemem przetrwał swoje wesele? Chciałabym porozmawiać sobie z taką osobą. Na koniec dodam, że stosuję domowej roboty jonoforezę, kremy, maści i miałam robiony kilka razy botox. Cokolwiek bym nie zrobiła, w sytuacji stresowej ręce tak czy siak się pocą... Wiem, że mam to już wkodowane w głowie i strasznie jest to dla mnie wstydliwy problem. Chciałabym się cieszyć ze swojego wesela, a jak narazie im bliżej, tym bardziej jestem przerażona w dosłownym tego słowa znaczeniu... Pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatic
No przecież napisałem co należy zrobic. Dwa miesiace to wystarczajacy czas aby sprawę przynajmniej rąk załatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokoosek
Do Onaonajoanna Jak dobrze Cie rozumiem! Co prawda nie wychodze za maz (i biorac pod uwage, ze nawet sie nie pozwole chwycic za reke, prawdopodonbnie nigdy to nie nastapi), ale nie cierpie wesel i unikam wszystkich sytuacji, gdzie trzeba podac komus reke. Przyczyny oczywiste dla Ciebie i mnie, Ci, ktorzy tego nie doswiadczyli, nigdy nie zrozumieja. Na ostatnim weselu, na ktorym bylam: zabawa w koleczku, akurat stalam kolo mojej kolezanki, a ona: "o matko, jakie masz spocone rece!!" No, tyle dolowania sie. Masz AZ DWA MIESIACE do tego WYDARZENIA. To duzo czasu. Pierwsza kwestia: musisz sie uspokoic troche i przestan myslec o tym wydarzeniu z przerazeniem. Sprobuj sie wyciszyc. Nie wiem, co na Ciebie dziala, ale jest masa opcji do wyboru: kapiele relaksacyjne (z paroma kropelkami olejkow np: pomaranczowy + bergamotka /moje ulubione/, lawendowy i inne), ruch na swiezym powietrzu - codziennie przynajmniej 30min spaceru, melisa czy jakies tabletki ziolowe - cokolwiek Ci pomaga. Koniecznie zmiana diety: wyklucz kawe, mleko, duze ilosci miesa, czekolade. Generalnie: zdrowo, warzywnie i kolorowo:) Mozesz sprobowac jakiejs diety oczyszczajacej (ja np. mniej sie pocilam na diecie dr dabrowskiej) Druga kwestia: znalezienie skutecznego srodka na dlonie. Nie wiem, czy stosowalas jonoforeze - wielu osobom pomaga i powinno zadzialac po paru tygodniach. Jesli nie masz takiej opcji, proponuje Ci PEDIPUR. Stosujesz na noc, a rano zmywasz (tylko BARDZO MALUTKO!). Probowalam tez URO (i oczywiscie mase innych srodkow), ale potwornie wysuszal i zazolcal dlonie. Pedipur tez wysusza (w kontakcie z woda marszcza sie i robia dziwne), ale mi pomaga stosowanie bardzo malych ilosci tego srodka. Probuj z 4 wieczory z rzedu, a potem np. co 3 dni. Naprawde wierze, ze pomoze! I jeszcze jedno: sprobuj oswoic sytuacje. Wychodz potanczyc z narzeczonym i znajomymi, ktorzy wiedza o Twoim problemie. Ludziom czesto mokre rece nie przeszkadzaja az tak, jak nam samym (wiem, samej ciezko mi w to uwierzyc, ale tak jest). Z calego serca zycze Ci powodzenia. I glowa do gory:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokoosek
Aha, co do wstazki do kwiatow - najlepsza chyba z materialu (cos pod krem czy wanilie - na pewno nie zafarbuje dloni) co do orkiestry - spotkaj sie z nimi i ustal, jakie zabawy chcesz, a jakich absolutnie sobie nie zyczysz. To Twoje wesele! Powodzenia:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anqq00
Dziewczyny trzeba sobie radzić i podnosić się na duchu. Nadpotliwość dłoni, stóp i pach jest efektem nadmiernego działania gruczołów potowych. Ale są specjalne zabiegi, które redukują i je ograniczają. Dobrym rozwiązaniem będą np. zastrzyki z botoksu lub zabieg laserem SlimLipo. Tu znajdziecie szczegóły: http://www.elite.waw.pl/nadpotliwo%C5%9B%C4%87-SlimLipo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Czy ktoś przechodził ten zabieg palomar SlimLipo? Na filmiku wygląda to trochę przerażająco... Czy daje to rezultaty? Czy możliwie jest zastosowanie tego na stopy? Proszę o odpowiedź. viollalla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematic
witam, czy ktoś tutaj z używających aparatów do jonoforezy (albo znają kogoś, kto posiada i zgodziłby się na to) byłby chętny na wypożyczenie takiego? niestety nie stać mnie na nowy, a bardzo chciałabym wypróbować, ponieważ potliwość to mój wielki problem od wielu lat.. jeśli ktoś chciałby pomóc, proszę o kontakt ;) --> oliwia11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba40
Witam od lat zmagam się z HH, właściwie to tak od ok. 25. Tak tak ... prawie cwierc wieku. Moi synowie niestety też to odziedziczyli. Jeden już dorosły podjął dezycję o sympatektomii piersiowej, zrobił zabieg ok. 4 lata temu. Dzisiaj mówi, że choć poci się na brzuchu bardziej to zabieg ten był dobrą decyzją, on ma już problem z głowy. Ja też miałam zrobić ten zabieg, ale moje sprawy zdrowotne zniweczyły ten pomysł. W każdym razie chciałam napisać, że w końcu zdecydowałam się na zakup urządzenia do jonoforezy Electro Atnyperspirant (czeski). Dzisiaj do dostałam, użyłam 1-szy raz. Tu na tym forum pisało kilka osób o tym urządzeniu. Do nich zwracam się z pytaniem, jak u nich z HH po dłuższym używaniu? Ja wrócę tu na forum, jak zastosuję urządzenie kilka tygodni. Opiszę Wam jak u mnie działa. Dodam, że wcześniej próbowałam różnych specyfików, z botoksem włącznie, ale ten choć drogi wystarczył mi rapetm na 6 tygodni. Pozdrawiam wszystkich tu na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest112
zaba40 - czyli pachy rowniez? U mnie botoks trzymal ok. 8 m-cy, jest jeszcze zabieg laserowy na pachy: http://www.elite.waw.pl/nadpotliwo%C5%9B%C4%87-SlimLipo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba40
z tymi pachami to jeszcze najmniejszy problem, też czytałam o laserze, u mnie jednak dłonie to podstawa, tu skupiły się prawie wszystkie pkt przez które wychodzi (wycieka) pot i ja też na dłoniach skupiam się najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadoriana
tylko jonoforeza! Kupiłam na allegro za 114 zł z przesyłką i po 10 zastosowaniach mam problem z głowy polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat borykałem się z tym problemem, nie pomagał żaden preparat. Postanowiłem, że spróbuję jeszcze tylko z uro kremem, o którym przeczytałem w internecie, a potem pójdę do dermatologa.. Obędzie się jednak bez wizyty, bo krem pomoga!!!!!! jestem po 5 zastosowaniach (profilaktycznie, bo efekt był już po 3) i sytuacja zmieniła się diametralnie - muszę nawilżać dłonie, bo są tak suche!!! :) ale dla mnie to bajka ;) Niełatwo było go jednak dostać, sam nie wiem czemu. Ja kupiłem uro krem w superpharm, więc tam się udajcie :) krem jest niewielki - 30 ml, ale stosuje się tylko niewielką ilosć. Na ulotce jest napisane, żeby stosować go w dzień i zmyć po 7 godzinach, ale ja smarowałem dłonie na noc i dopiero rano zmywałem. Spróbujcie, bo nic nie tracicie. Powodzenia!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościunio
a stosował ktoś zestaw do jonoforezy z allegro za 100 zł? Ludzie w komentarzach piszą, że działa w 100 % . No i cena ten czeski kosztuje 1500. Jeśli ktoś próbował piszcie bo jestem prawie zdecydowany na kupno.....a nie chciał bym zostać oszukany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Ja mam ten sam problem ale chcialabym sie podzielic z wami, ze niedawno obejrzalam program w angielskiej tv pt 'wstydliwe choroby' i byl tam wlasnie omawiamy taki przypadek, okazalo sie, ze to u kobiet moze byc zbyt wielka ilosc meskiego testosteronu , ktory organizn produkuje podczas wadliwej pracy hormonow... tutaj w szczegolnosci mowili o chorych jajnikach.. napewno powinno sie zrobic wszelkie badania itp ale chodzi mi o to, ze sprawdzilam jakie sa ziola, ktore zmniejszaja produkcje testosteronu u kobiet, a to dlatego, ze zawsze wybieram naturalna metode najpierw, znalazlam informacje o lukrecji, kupilam ziolko a wlasciwie starty korzen w sklepie ziolowym, zaparzylam, pije juz 3 dzien i musze sie przyznac, ze intensywnosc naprawde zmalala :))) nie w 100% ale jest juz duza ulga naprawde, tak sie ciesze, ze postanowilam sie z wszustkimi tym podzielic.. tylko poczytajcie sobie jeszcze co do ilosci dozowania, zeby nie przesadzic, bo raz troche serce mi za bardzo bilo.. ale fakt jest faktem, troche napewno mi pomaga i jestem przeszczesliwa! :) zycze zeby wam tez pomoglo i serdecznie wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też walczyłem z nadpotliwością i udało mi się jej pozbyć. Dlatego mam na sprzedaż praktycznie nowy aparat do jonofrezy,używany 5 razy,przyniósł oczekiwane rezultaty. Posiada jeszcze ponad 15 miesiące gwarancji. Cena ok. 900 zł Moje gg: 7246476. Pozdrawiam i zapraszam chętnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja000
Na nadpotliwość zadne botoxy, etiaxile, uro, jedynie jonoforeza. Nie trzeba kupywać drogich sprzetów jedyne co wystarczy kupić to dwie blaszki jak do ciasta żeby dłonie i stopy się zmieściły, dwie baterie 9 v, 3 krokodylki miękkie do podłączenia jedne kosztują 2,50 do tego dwa materiałowe ręczniczki i ot cała filozofia. Koszt niecałe 50 zł a starcza Wam na bardzo długi czas ja wykonałam ponad 6 h i nadal baterie są dobre. Nie ma w tym nic niebezpiecznego. Blaszki napełnić wodą ciepłą nie gotowaną, włożyć ręczniczki do wody, przed blaszkami postawić baterie i podłączyć je do dóch różnych wejść krokodylkiem czyli jedną część do plusa a drugą do minusa. następnie te co zostały wolne miejsca w baterii podłączyć z blaszką po jednej i drugiej stronie. Dłonie trzymać przez 10 min i zamienić kabelki podłączone do blaszki i znów trzymać 10 min. Robić tak przez 10 min a gwarantuje wam, że dłonie przestaną się pocić w 100 % później tylko raz w tygodniu robić zabieg i cieszcie się suchymi dłońmi :) Jeśli macie pytania piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można to zastosować pod pachy?? Czy to bezpieczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja000
Pod pachy raczej nie radziłabym, może jest sposób, ale ja nie stosowałam i mogę się wypowiedzieć tylko na temat dłoni i stóp. Te miejsca zanurzamy w wodzie w wanienkach metalowych a z pachami byłby problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś, Fantazjo, jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia31113
fantazja000 Mam bardzo uciążliwy problem z nadpotliwością dłoni, bardzo bym chciała wypróbować twoją metodę, ale jej za bardzo nie rozumie jak to ma zrobić. Mam kupić 2 blaszki jak do ciasta aluminiowe, 2 baterie 9 v, ale co to są te krokodylki miękkie do podłączenia? Bardzo proszę o odpowiedz, będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia31113
fantazja000 Mam bardzo uciążliwy problem z nadpotliwością dłoni, bardzo bym chciała wypróbować twoją metodę, ale jej za bardzo nie rozumie jak to ma zrobić. Mam kupić 2 blaszki jak do ciasta aluminiowe, 2 baterie 9 v, ale co to są te krokodylki miękkie do podłączenia? Bardzo proszę o odpowiedz, będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazjaooo
Pochodzę z województwa lubuskiego. Sylwia31113 podaj mi swojego emaila a ja Tobie wyslę filmik instruktażowy i będziesz wiedziała w co się zaopatrzeć i jak wykonać poprawnie jonoforezę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×