Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaaawy

czy dziewczyny patrza facetowi na spodnie?

Polecane posty

Gość ciekaaawy

Ogolnie wiadome jest ze faceci gapia sie dziewczynom na piersi oceniajac ich rozmiar pod bluzka, a czy jest tez odwrotnie? Czy dziewczyny patrzycie sie na zarys penisa pod spodniami zeby zobaczyc czy facet ma duzego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka2005
ja czasem patrzę, ale nie analizuje tego czy jest duży czy nie. tak tylko sobie z ciekawości zerkam, ale nie zawsze, tylko jak mi się facet podoba to się zastanawiam co tam ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto jak ide sobie po miescie , patrze jakie tyleczki ida przede mna :P a co maja z przodu to czasem sprzawdzam wzrokowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli koles siedzi na przciwko mnie..i ma dosyc opiete spodnie to czasem wzrok sam \"zjezdza\"...jesli facet nosi w nogawce to tym bardziej przyciaga uwage ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet mówi - Kocham cię - to patrze na spodnie, aby sprawdzić, czy nie kłamie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam patrzeć i dotykać męskich pośladków le prynm, że czasem zdarza mi ię również patreć na zarys spodni z przodu ;) nawet się tego nie wstydze bo niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Zdarza się :P Częściej patrzę na tyłki , ale i z przodu sięzdarzy rzucić okiem , zwłaszcza kiedy siedzę - bo w pozycji stojącej to jednak nie da się tak niepostrzeżenie zerknąć , za daleko trzeba zjechaćwzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
To prawda :P Są penisy dwóch rodzajów : jedne są duże w stanie spoczynku i w podnieceniu niedużo rosną - a inne są w stanie normalnym malutkie , a kiedy rosną , to rosną naprawdę sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie kiedy odznacza sie
w spodniach pokaźnych rozmiarów penis.To jest bardzo seskualne. Najfajniej takie duze penisy wygladaja w obcisłych dżinsach lub sztruksach.Mniam ,mniam...aż slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowany
a patrzycie czasem na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOwalik
A jakie pupy lubicie najbardziej? Skoro sie na nie często patrzycie to muszą spełniać jakieś kryteria.... ciekawy jestem jakie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki maupa
Zszokowany, twarz to i gazetą można przykryć :P . Patrzy się na to, co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszka
jak można się patrzeć na twarz jak się obciąga z połykiem, to takie romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupciaaaaa
A jakie pupcie lubicie najbardziej????:> i co was w nich kreci?? Lubicie jak chlopak sie nachyla i wypina pupcie robiac jakas czynność?????? Bo ja uwielbiam Meskie pupcie??????????????!!!!!!!!!!!!!!! Nie mam chlopaka i czesto mam taka chec se macnać takiego faceta !!! ze uhhhhh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lookam sobie jak mi sie facet podoba. Zreszta na całego wtedy patrze.A obcisłe spodnie u facetów moim zdaniem wyglądają tragicznie. Zreszta tak samo bielizna....swojemu mężowi kupuję tylko bokserki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu swiat jest taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to powinna byc nie za duza-talia nie moze byc wezsza,pas i biodra musza byc takie same szerokie! i raczej niezbyt odstajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak
jasne ze patrza!Najszesciej czy stoi czy nie..latwo zauwazyc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkahghjgfhj
no pewnie ze tak, najpierw pupa potem fiutek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie sie gdzie chcecie
tylko potem nie traktujcie tego faceta jak tylko obiekt seksualny, ale wy wlasnie tak patrzycie, najpierw dajecie do zrozumienia, ze facet sie wam podoba a jak facet na was leci to uciekacie od niego, bo boicie sie ze wam zyc nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika13
ja sodze ze dziewczyny czesno patrzą facetowi na spodnie ale nie tylko chcą zobaczyc co mają pod spodniami tak w zyci bywa mnie interesuje chłopaka pupa ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×