Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swps

marzenia zwiazane z seksem-skryte tylko w glowie

Polecane posty

widzisz, ale jak sam wczesniej slusznie zauwazyles, ze z kobietami to jest tak, ze o czyms marza ale jednoczesnie marza, zeby facet byl domyslny i wpadl na to ;) on nie jest nudny w lozku, kochamy sie roznie, w roznych pozycjach, raz dluuuugo, innym razem szybko i namietnie ale ja jednak mam jakies takie poczucie, ze mnie bardziej pociaga jakas chec poeksperymentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego byc moze tez, ale on pewnie sobie mysli ze skoro sie stara i mu to wychodzi to Tobie jest dobrze i pewnie sie nie mysli, niestety my faceci nie zawsze jestesmy tak domyslni jak by bylo trzeba, wiec czesto jest tak ze obydwie strony marza o tym samym nawet o tym nie wiedzac :) prawdopodobnie nie chce Cie urazic, nie chce bys myslala ze Cie zle traktuje ale ide o 100 ze nie mial by nic przeciw:) ja na miejscu Twojego faceta na mala sugestie ze bys chciala poeksperymenotwac zamienilbym sie w \"zwierzaka\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lya
heheh, moi partnerzy na ogol orientowali sie, ze chce byc zdominowana w lozku, bylo fajnie, lekkie sm niesamowicie mnie kreci:) przytrzymywanie rak, lekkie przygniatanie, obracanie na brzuszek i takie tam :) luuubie takie zabawy, chociaz nie zdecydowalanbym sie na to z kims, do kogo nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje, ze on zareaguje tak jak i Ty bys zareagowal :) ale pewnosci to ja nie mam wiekszosc facetow kreci np seks analny, tez moznaby uogolnic, a mojego jakos nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lya- zazroszcze domyslnych partnerow ;) mialam kiedys takiego faceta- w kwestii checi eksperymentowania dogadywalismy sie swietnie, szkoda, ze tylko w tej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorze jeszcze raz: moze powinnas mu cos zasugerowac? np. sms o tresci: \"a może dziś wieczorem troszke \"ostrzej\" hmm?\" :) na mnie by zadzialalo na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sprobuje :) ale troche pozniej, bo wiem, ze za godzine ma wazna narade w pracy i jeszcze sie nie bedzie mogl skupic ;) strazaku, jesli moge spytac, ile masz lat? a tak w ogole to Ty masz jakies inne marzenia, fantazje oprocz tego trojkacika? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytasz o seks anlany? nie probowalismy wlasnie dlatego, ze jego zdanie znam z jakis tam luznych rozmow, niekoniecznie konkretnie na ten temat, tylko wypowiedzianych gdzies tak przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cie to obchodzi--> a pisze, i ciebie tez to obchodzic nie powinno chochliczek--> sek w tym, ze moj nie garnie sie do sprobowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys to pisalem -praktycznie juz 27, a Ty? jesli oczywiscie mozna zapytac..:) no jasne ze mam:) trojkącik to był tylko taki przyklad, oprocz tego czsami mysle o analu własnie bo jeszcze go nie probowalem, przyjemnie robi mi sie tez na mysl o seksie w miejscach publicznych, oj troche tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie przeoczylam, jesli pisales to do mnie a jak myslisz ile mam lat? nie bedziemy sie w zgadywanki bawic, strzel raz, po tym Ci napisze :) no wlasnie- mi anal chodzi po glowie od jakiegos czasu nie chce go zmuszac, a z drugiej strony chce tego w zyciu zasmakowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Cie to obchodzi czego mi sie zachciewa?? moje zachcianki, moja sprawa proste- tak trudno to zrozumiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej go!! niewarto sobie glowy zawracac :) ile masz? hmmmm? jesli mnie intuicja nie zawodzi to ... cos koło 25-26? ale uprzedam ze moge sie tragicznie pomyslic, bo rownie dobrze mogłbym powidziec 22-23, jak i 29-30, iwec powiedz lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze ignorowanie takich to najlepszy sposob, ale zawsze mnie jezyk swiezbi :P ;) od teraz sie powstrzymam :) blisko byles, ale mojego wieku nie wymieniles- w tym roku skoncze 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byłem blisko :) fajnie, ładny wiek :) a probowalas kiedys analu i chcesz sprobowac z nim czy wogole nie probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochliczku--> ale ja wiem, ze moj nie obawia sie ublizenia mi, ale raczej w ogole nie kreci go ten temat :( strazaku--> e tam ladny, magisterke pisze w tym roku, a za nic nie moge sie zmusic ;) wolalabym miec juz ten roczek wiecej i temat z glowy :) nie uprawialam analnego seksu, tak jak pisalam, moj byly chlopak byl otwarty bardzo na eksperymentowanie, probowalismy raz, ale nie mialo to miejsca w takich warunkach, w jakich powinno miec i proba byla nieudana, wycofalismy sie szybciutko, poza tym on mial bardzo duzego czlonka i mysle, ze to jednak bolaloby mnie- pewnie tez kwestia psychiki zagrala wtedy role moj obecny chlopak ma takiego akuratnego do wszytskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze go rozkrecic, bo sie chlopak marnuje ;) czasem tylko brakuje mi w nim tego, ze nie jest tak otwarty ale to moze i lepiej?- mam jakies wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochliczek-->dajesz mi nadzieje ;) a Ty strazaku poniekad przypominasz mi mojego bylego chlopaka tym swoim podejscie, pomyslami, fantazja :) nawet ma tyle lat co Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to zostanie tajemnica ;) (a tak serio to jego poznalabym po jednym zdaniu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochliczek--> a moze Ty sie w temacie wypowiesz? masz jakies skryte marzenia? :) ps przypomnieli sobie o mnie w pracy i ksiegowa mnie wola ;) a taki mam dzis spokoj- szef w delegacji :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co tu czytam, wnosze ze masz spore doświadczenie w sferach \"głębszej uczuciowości\" :) moze on ma go troche mniej i tu lezy problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strazaku--> wlasnie nie mam specjalnie duzego doswiadczenia :) ale chce miec ;) chochliczek--> Twoj facet zgodzilby sie na trojkacik? i chodzi o kobiete czy mezczyzne do tego ukladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie o czym mysl jeszcze mnie kreci? o nieokielznanym seksie z nieznajomym :) ale realizacja tego odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi 2 razy zdażylo mi mieszkać i uprawiać seks z dwoma paniami. Chcialbym to powtórzyć, ale moja luba powiedziała, że prędzej piekło zamarźnie... Szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×