Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna paniii

Smotno mi!Poroniłam-

Polecane posty

Gość samotna paniii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
W szpitalu potraktowano mnie okropnie , po powrocie do domu rodzina męza stwierdziła , ze to taka zwykła aborcja i nie powinnam się przejmować. Az mi sie płakać chce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec placz
a rodzine wyslij na drzewo z takimi komentarzami. Palanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutrija
poronilas czy usunelas? nie rozumiem. Krecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
W 8 tygodniu usg wykazało martwa ciąże , która trzeba bylło usunąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutrija
No to faktycznie przykre podwonie. A jak maz ? tez taki "wrazliwy" jak rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłacz sobie popłacz, ale rzeczywiście, szpitale bywaja okropne, a obsługa tez jakos sobie nie robi nic z pacjentów :( a można wiedzieć dlaczego straciłas dzidzię i który to był miesiąc? skoro rodzice meza tak to tylko skwitowali... wybacz jak jestem niedelikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
Mąż z natury jest "milczkiem" więc to tez przemilczał. Wiem , że takie sytuacje sa częste ale naprawde bardzo przykro jest usłyszec z ust lekarza opinie " serduszko pani dziecka juz nie bije".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wlasnie ze szpitala wrocila dzisiaj lezala na oddziale ginekologiczno - polozniczym byla 6 dni i w tym czasie przewinelo sie 15 kobiet na podtrzymanie ciązy lub z powodu twardego brzucha lub jakichs krwawien 4 kobiety z martwą ciążą - jedna była w 25 tygodniu 1 kobieta urodzila martwe dziecko to wszystko w ciagu 6 dni - małe miasto ok 30 tys mieszkancow i dziwic sie ze ja się boję w ciąze zajść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutrija
To tyn nalegaj na rozmowe, jezeli czujesz taka potrzebe. Najgorsze to chyba zamknac sie w sobie. Nie masz w realu jakiejs przyjaciolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
To prawda co piszesz. Ja tez sie boje następnej ciąży ale bardzo chce miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placz kochana ile wlejzie , strasznie ci wspolczuje sama nie wiem jakbym zeregowala jakym cos takiego uslyszala ale z natury jestem wrazliwa to chyba bylo by mi strasnzie zle, nie wiem jak ci pomoc, moge tylko pocieszyc ❤️ ❤️ ❤️ jestesm z Toba ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przytulam Cie cieplutko:) popłacz sobie ..to pomaga... a potem nic innego jak zacznij starać sie o dzidzię:) ale najpierw zrob badania.. moze była jaks przyczyna... zrob bad na toksoplazmozę.... to częsta przyczyna poronien buziaki:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety prawda tylko dlaczego ?? coś mi sie wydaje, że juz niedlugo ciąża bedzie traktowana jako choroba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
Są męzczyzni którzy mogą wysłuchac ale nie doradzic i mój mąz taki własnie jest (trudno). Jeżeli chodzi o rozmowy na ten temat, to staram sie nikomu nie mówić co mi sie przytrafiło. Wiele kolezanek tez stara sie o dzieci a to nie jest pocieszajaca wiadomośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaska
Wspolczuje i rozumiem. Tez przez to przechodzilam. Dzis mam obok siebie 1,5 roczna coreczke, mimo iz balam sie kolejnej ciazy, teraz jestesmy szczesliwi. Zycze Ci tego, nie zalamuj sie, ale pamietaj masz prawo do smutku i zalu. STRACILAS DZIECKO, bo przeciez tak o tym myslisz? Niewazne czy 8 tydzien czy 8 miesiac. A rodzina - wspolczuje. prostacy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
Z tego co czytałam na różnych forach to lekarze nie zlecaja raczej badan po pierwszych poronieniach ( abrazji) gdyz najcześciej przyczyna był błąd genetyczny i organizm sam wyeliminował slaby zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutrija
Dlaczego? Nie twierdze ze masz biegac po ulicy z plakatem PORONILAM, ale moze gdzies blisko jest ktos kto tez przezywal to co Ty? A taka osoba mogla by byc dla Ciebie podpora, bo sama ma takie lub podobne doswadczenia. Maz, jak piszesz, chyba niewile Ci pomoze, wiec musisz ratowac sie sama. Bo moze dopasc depresja i starch, paniczny, przed kolejna ciaza i paranoja gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1111
tak strasznie mi przykro!!!!! Popłakałam się właśnie czytając..... Nie wiem dlaczego takie rzeczy sie dzieją??? Nie wiem dlaczegoo tak jest ze serduszko przestaje bić....Pomijając fakt reakcji rodziny to myślę ze mąz powinien byc teraz z tobą bardzo blisko... Jestem z tobą całym sercem!!! Trzymaj sie kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
W tym miasteczku mieszakm od niedawna i nie bardzo znam ludzi. Do pracy dojezdzam daleko i na zmiany więc raczej nie mam czasu na ploteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o ja pier....
Taaaak, jak czytam takie komentarze jak twoj, to mysle sobie: niesprawiedliwe, obumieraja nie te plody co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
Rodzina męża jest tragiczna ,ale nie chce ich krytykować wsród kolezanek gdyz znajdzie sie taka która szyko to rozpowie a szkoda nerwów na kolejne problemy. Wiele trudnych sytuacji przyniósł mi nowy rok ale mam nadzieje ze wszystko ajkos sie ułoży. Nasza dziecinka maiał a byc lekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do samotnej paniii
Smutne i przykre. Wiem ze to tylko slowa, ale wierz, bol minie. A meza mecz - niech z Toba rozmawia. Musi Ci pomoc. To bylo WASZE dziecko i mysl pozytywnie. Bedzie dobrze. A debilnych komentarzy nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
..........mam nadzieje ze ty nie planujesz dzieci bo los baddzo lubi byc przewrotny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moderia
choc raz moglabys wykopac kogos z topiku. Oczywiscie mysle o"o ja pier..." Taks szczesliwa? a piszesz jak wsciekla suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
dziewczyno ty sie powaznie zastanów nad tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie to robię dziewczyny. Nie reagujcie na idiotkę, proszę Was. takie zero nie jest warte sekundy uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do samotnej paniiii
Lepiej zejdz z topiku. Po co masz czytac takie durne i nedzne komentarze. I bez tego jestes przybita. A ta co pisze te"komentarze" jest zwyczajnie chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pisze prawde
o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×